Oh rete spannend zeg!!! Mocht er geen andere medische indicatie zijn doen ze idd geen inleiding voor 38 weken. Ik hoop ook hard met je mee dat het te doen gaat zijn!!
Ja! De haren stonden overeind. Het ergste is dat ik dus nog steeds weeën heb!!! Ik weet echt even niet meer wat te doen. Sommige zijn echt alleen zeurderig en gaan redelijk snel weg zonder problemen en anderen zijn best pijnlijk, echt in de zin van dat ik ze weg moet zuchten, mezelf in posities zetten om het comfortable te hebben of zoals daarnet een warme douche nemen ( wat trouwens niet echt geholpen heeft!! Ik voelde me op een of ander manier echt geïrriteerd door de warme douche omdat ik vond dat het niks deed) vorige bevalling was ingeleid door te veel vruchtwater maar dat was met 39+4. Dus in principe heb ik geen verleden met vroeg geboorte en medisch is er ook niet echt een aanwijzing voor vroeg geboorte.. ik denk eerlijk gezegd dat dit gewoon “pech” is en dat gezien we net een verhuizing achter de rug hebben, ik heb ook een drukke peuter en dat ik het liefst dingen zelf wil doen, dat m’n lichaam gewoon op reageert. Ik heb wel rustadvies van het ziekenhuis maar ik doe ook niet echt veel, maar blijkbaar zijn de dingen die ik nog doe best zwaar voor het lichaam. Ik heb eigenlijk ook gemerkt dat ook al zit ik even op de bank ofso dat ik alsnog weeën heb en dus ook ‘s nachts, wanneer ik lig te slapen. Maarja, we zullen het wel zien. Het kan ook zomaar zijn dat dit de komende weken zo blijft zonder dat ze geboren wordt geinig, nog 10 weken met weeën
Heb idd het gevoel dat ik het niet vol ga houden. Maar ze kunnen niks doen!! Want de weeën zorgen niet voor ontsluiting.. dus het is gewoon een kwestie van volhouden ondanks alles.
Ik heb nog steeds momenten dat ik het echt weg moet zuchten. Dan heb ik gewoon een uur weeën die bijvoorbeeld om de 8 minuten regelmatig komen en een minuut aanhouden. Toen ik in het ziekenhuis lag heb ik dit uren lang gehad. Bij mij heeft het dan ook helaas al wel gezorgd dat mijn baarmoedermond wat korter is geworden. Dit houden ze nu goed in de gaten (ik krijg wekelijks een check hoe het er voor staat) en als ik het echt niet vertrouw moet ik gelijk bellen, al is het midden in de nacht. Ik mag dan gelijk bellen naar de afdeling in het ziekenhuis dus dat is wel fijn. Als mijn harde buiken pijnlijk zijn dan is het meer een menstruatie pijn die ik voel. Omdat ik een keizersnede moet ben ik ook best bang dat de bevalling alsnog spontaan begint straks. Al helemaal omdat ze in een stuit ligt geeft me dat geen gerust gevoel. Maar, juist omdat ze wekelijks mijn baarmoedermond opmeten moet ik dat echt proberen los te laten.
Jeetje meiden, echt mega vervelend en heftig. Frustrerend dat ze er niets aan kunnen doen. Ik hoop dat ze nog lekker blijven zitten bij jullie en dat het misschien toch nog ophoudt. Ik zou idd ook bij twijfel gelijk bellen.
Misschien dat als het wel aanhoud ze eerder de keizersnede kunnen inplannen?… nu is het natuurlijk nog veelte vroeg, of doen ze dat niet?! Ik snap Je bezorgdheid heel goed
Mochten ze bij de wekelijkse checks zien dat mijn baarmoedermond echt blijft verkorten dan gaan ze waarschijnlijk wel eerder ingrijpen. Tot nu toe blijft hij gelukkig verder stabiel met heel veel rust, hopelijk houd ik dat de komende weken gewoon zo. Ze hebben aangegeven mijn keizersnede te willen plannen tussen de 38 en 39 weken. Dat is voor mij ergens in de laatste week van augustus. 15 augustus hoor ik als het goed is de datum die ze willen plannen en mocht het eerder spontaan beginnen dan krijg ik hem vervroegd. Blijft spannend, maar het duurt sowieso niet lang meer!
Ik heb vandaag een proefdruk van het geboorte kaartje binnen gekregen en ik ben er zo blij mee. Maar een paar kleine dingen wil ik nog anders. Op de proefdruk had ik nu een foto van Pinterest dus ik hoop dat ons eigen modelletje straks ook mee werkt Zijn jullie ook al bezig met kaartjes?
Ik heb nog geen groeiecho gehad, maar omdat m'n buik nogal flink was gegroeid tussen de laatste 2 afspraken bij de vk, gaan ze de groei wel meenemen met de liggingsecho bij 35 weken. Eerst nog even sprake van dat ik ervoor ook nog de groeiecho moest, maar aangezien ik nu al op 33 weken zit, vonden ze het prima om het tegelijkertijd te doen. Mijn vermoeden is dat dit ook een groot kind gaat worden, maar aangezien mijn beide kids er met bijna 4,5kg zijn uitgekomen, maak ik me er nog niet zo druk om. Geloof dat m'n oudste met de benen ook op p98 zat, met buikje wel iets lager, maar nog steeds ergens boven de 85 geloof ik. Dochter was iets minder groot geschat, maar bleef tot bijna 42 weken zitten. Ik kijk het rustig aan, maar ga niet meedoen in hun paniek mocht deze ook weer groot blijken. Ik krijg nu eenmaal grote kinderen en de eerste 2 zijn er ook prima doorheen gekomen (2e zelfs met arm om dr nek), dus zal nu ook wel goedkomen. En omdat ze zo groot zijn, ga ik er ook vanuit dat ze wss wel bijgevoed moeten worden in het begin. Ik maak overigens wel een bevalplan, maar zie het ook niet als een plan, maar meer als een soort wens. Bij de oudste is alles wat ik heb opgeschreven de deur uitgegaan en vond ik niet erg, want het ging zoals het ging. Bij de tweede kon ik wat specifieker aangeven wat ik wilde, vooral met betrekking tot communicatie. Niet zozeer over hoe ik exact zou gaan bevallen, want dat is inderdaad niet te plannen. Maar door dit plan wel bepaalde dingen bij de 2e gehad die ik fijner vond. Oa kunnen aangeven dat ik helemaal in mezelf keer, maar wel alles meekrijg en dat ze me niet moeten vragen om m'n ogen open te doen voor een reactie, maar even in de hand knijpen oid. En dat als de placenta zonder problemen volgt, ik niet daar nog die injectie voor wil krijgen. En niks is gegeven uiteraard, maar merkte wel dat het mij rust gaf door erover na te denken. Ook al weet je dat het heel anders kan lopen, maar het was voor mij ook niet om als regisseur m'n bevalling te plannen (was wel mooi geweest ).
Ik vind jouw stukje van de beval wens heel mooi!! Netjes geformuleerd! Ik denk dat ik dit ga gebruiken als richtlijn.
Nou meiden, na een bijzondere week te hebben gehad mag ik zeggen dat ik vandaag weeën vrij geleefd heb!! . Echt een topper!!
Ik moest vandaag gelijk naar amc komen met krampen en bloed verlies. Het lijkt gelukkig niet door te zetten baarmoederhals is wel weer korter geworden (2mm) maar nog dicht. Vermoedelijk is door de harde buiken een scheurtje in de cerclage gekomen waardoor bloed verlies. Advies is rust , elk dagdeel minimaal 2 uur te rusten liggend en aan de bel trekken als de krampen of het bloed verergeren. Pff spannend weer
Oh jeetje!! Ik lees nu pas dit bericht! Ik hoop echt dat het niet doorzet en dat de baby nog even binnen blijft!!! Pff maar ‘t is zeker schrikken als er ook bloedverlies is!
Jaa is weer spannend, heb nog wat bruinverlies maar die krampen zijn gelukkig over, dat geeft weer hoop
Wat spannend allemaal zeg meiden! Tijd lijkt ook ineens zo snel te gaan. Ik moet nog twee weken werken en dan verlof! Mijn suiker aardig onder controle met alleen diëten. En de kleine is was vorige week p29.7 Dus dat was ook prima.
Oh lekker!! Verlof! Hey wat goed zeg dat jouw suiker gecontroleerd blijft met alleen diëten!! hier nog af en toe wat oefenweeën maar gelukkig niet meer zoals vorige week carpaal tunnel syndroom wordt iets erger, ik blijf nu de hele dag door last van hebben ipv alleen in de ochtend, so had het besproken in het ziekenhuis en ik mag langs voor ontstekingsremmer!! Hopelijk heb ik dan minder tot geen last meer van!! Oh ja en wij hebben volgende week de groei echo, dus dan krijgen we de metingen te weten! Ben ook benieuwd of m’n cervix nog even lang is..
♡ Uitgerekende datum ♡ 29 augustus ♡ Konijntje1205 - 33 jaar - 3e kindje (regenboogbaby) 1 September ♡ Moedervandeliefste - 29 jaar - 4e kindje ♡ Lot23 - 31 jaar - 1e kindje ♡ Yunaaatje - 31 jaar - 3e kindje 2 September ♡ Lolo8 - 30 jaar - 1e kindje 3 September ♡ Kleinebeer - 33 jaar - 2e kindje en 1e kindje samen 4 September 5 September ♡ Enceinte - 27 jaar - 3e kindje en 1e kindje samen 6 September 7 September 8 September ♡ Maureen0910 - 26 jaar - 1e kindje ♡ ElinX - 25 jaar - 1e kindje 9 September ♡ xDelicious - 29 jaar - 3e kindje ♡ Carmendia - 35 jaar - 3e kindje (regenboogbaby) ♡ Rubydali87 - 37 jaar - hopelijk onze regenboogbaby 10 September 11 September 12 September ♡ Annabelll - 30 jaar - 1e kindje 13 September 14 September ♡ MMJPJ - 35 jaar - 2e kindje 15 September ♡ GabrielaH - 29 jaar - 2e kindje ♡ Meisje(7) | ♡ Jongen(3) | ♡ Verrassing(1) Echo's/ afspraken: 18 juli - xDelicious - 2de groeiecho WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd en hoeveelste kindje. HEEL BELANGRIJK: Pas ook de totalen aan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren)
Heey meiden, Ik wilde even doorgeven dat ik 20 juli ben bevallen van mijn zoon met precies 32 weken. Het begon met rood bloedverlies en ongi kramp dat toe nam. Gelukkig hebben ze de cerclage op tijd kunnen verwijderen.Die kleine jongen doet het heel goed. Ik ben blij dat ik hem met de cerclage toch 4 weken langer kon binnen houden. De bevalling was helaas een ramp, we waren 1 uur op vakantie in Nederland en ik moest bevallen in een ziekenhuis wat niet best is aangeschreven. Hier is dan ook van alles fout gegaan helaas. Ik zal jullie de details besparen en probeer me nu te richten op ons wondertje