Ja, omeprazol van Kruidvat eigen merk. Iets van 6 euro voor 14 capsules. Het zijn heel kleine capsuletjes (hier ook moeite met pillen slikken), volgens mij mag je ze ook openmaken. Edit: op de website staat niet openmaken. Maar ze zijn echt heel klein en blijven niet hangen. https://www.kruidvat.nl/kruidvat-maagzuurremmende-capsules/p/5530939
Dankjewel! Ik heb zelfs al Moeite Met anticonceptie, zit echt tussen mijn oren. Maar ik weet van mezelf dat ik dat echt niet weg krijg. Zo lastig
Wat vinden jullie van deze weeen. Bij mijn zoontje vorige zwangerschap ging het best snel naar de 7 min. Nu duurt het echt veel langer
Zijn nog echt voorweeën/latente fase. Vervelend dat het zo doorrommelt. Misschien nog eens even douchen en dan op tijd naar bed? Misschien lukt het om tussendoor nog een beetje te dommelen. Als je je er een beetje onzeker over voelt kun je de vk ook nog bellen om even te overleggen en voor tips natuurlijk. Het is nu nog een schappelijk tijdstip Hoop echt voor je dat de versnelling er zo in gaat!
Nou afgelopen nacht lukte het me wel om tussen de weeen door te slapen. Maar ze zijn nu wat heftiger en pijnlijker. Dat ik ze echt weg moet puffen zegmaar duss denk dat slapen er niet ik zit haha
oi, ik heb er verder geen ervaring mee, bij mij ging het van: ze komt nooit naar bijna 1 lange wee wel vervelend voor je dat het zo’n lange aanloop heeft! Hopelijk vannacht of morgen ochtend positief nieuws vanaf jouw kant zet hem op!!
Hopelijk gaat het doorzetten vandaag @Cikaa! Bij mij heeft het ook nooit zo lang gerommeld van te voren. Ben benieuwd hoe dat nu zal gaan zijn. Ik heb wel echt veel harde buiken gehad vannacht. Ik voel ze vooral omdat ik er dan zo'n gevoel van krijg te moeten plassen. Vandaag laatste werkdag en morgen 36 weken zwanger. En dan de komende hitte rustig doorkomen.
Hoe is het daar? Benieuwd hoe vannacht is verlopen. Hier vandaag de laatste afspraak op de poli. Heel maf!
@JupitR inderdaad nog erg onregelmatig maar ik ben ook benieuwd hoe je afgelopen nacht door bent gekomen en of er misschien toch iets heeft doorgezet. @Veertje22 succes met je laatste afspraak! @JupitR eindelijk, je laatste werkdag! Heel veel succes en ik hoop dat je echt nog een poosje mag genieten van je verlof.