Jaaa! Geen zorgen! Ik heb obsessief getest en het is heel normaal dat rond de 7 weken je streepjes lichter worden!
Hay dames Vandaag voor werk mee naar een echo voor een client...de komende tijd ga ik vaker mee en zal ik ook bij een bevalling zijn. Super leuk maar maakt t ook extra spannend. Tot nu toe heb ik mijn zinnen echt verzet en echt mijzelf gedwongen om niet zoveel bezig te zijn met komende maandag. Maar nu merk ik dat ik de spanning begin toe te laten en ik erg uitkijk naar maandag de eerste echo
De testen kunnen een bepaald aantal hcg aan om op zijn donkerst te worden. Soms is de concentratie hcg in je urine zo hoog dat de test overreageert. Pas bij 100.000 hcg ofzo wordt ie helemaal wit en dat gebeurd dus zelden. De meeste mensen redden dat nooit. Maar dat het streepje lichter wordt is vrij gebruikelijk.
Ik heb er ook last van... en lees op meerdere sites dat het “normaal” is. Dus ga er vanuit dat het erbij hoort. Garanties zijn er helaas niet
Wat bijzonder om dat samen met een cliënt mee te maken! Zeker omdat je zelf ook dat pad aan het bewandelen bent! Voor je het weet is het alweer maandag! Ik duim mee voor een prachtige echo!
Over t hook effect! Dit is een testje van bij 7,5 week ofzo. Die w is met 50 procent water! Zelfde urine.... zelfde moment...maak je het minder geconcentreerd en wordt je test dus weer donkerder
Ah oké, ik heb serieus nog nooit van dat effect gehoord, maar voor mij is alles natuurlijk nieuw! Ik merk toch dat je blijft twijfelen bij sommige symptomen of het nou wel goed is en of het erbij hoort... het is ook geen hele erge kramp, maar prettig is anders.
Nooit geweten. Mijn laatste testen waren afgelopen maandag ivm mvm. Nu wacht ik op de volgende echo op 5 september!
Mijn mvm teststreep was ook iets lichter dan controle en mijn Kruidvat was test donkerder dan controle. Ik was toen 4+6 maar nu je zoveel verder bent kant dat best een hook effect zijn. En je kV is nog hartstikke knal! Geen zorgen maken hoor
Vervelend hè, ik heb er niet continue last van maar wel een paar keer per dag. Het is niet ondraaglijk maar leuk is anders... hoe ervaar jij dat?
Als vervelend.. zeker na drie miskramen roept het veel onrust op dus vandaar dat ik er al over gegoogled had. Regelmatig zelfs. Het zou gewoon zo fijn zijn als het eens een keer goed gaat!
@Daphne85 war bijzonder dat je dan mee gaat terwijl je zelf zwanger bent. Zal wel dubbel zijn. Maandag is alweer een stukje dichterbij
Het blijft spannend voor zoveel dames! Vooral ook met jullie verleden. Ik duim heel hard voor jullie Volgens mij hebben veel dames komende week een echo of niet? Hopelijk geeft het wat rust.. Ik mag dinsdag voor echo, ben heel benieuwd.
Morgen dames, Bij mij gaan de zenuwen toeslaan. Precies 3 jaar geleden voelde ik op deze zaterdag met 7w0d dat er iets mis ging. 3 dagen later, bij de eerste echo op dinsdag, bleek het hartje van ons kleintje met 7 weken gestopt te zijn. Vannacht gedroomd dat ik bloed in mijn onderbroek aantrof. Ik krijg nu echt de zenuwen. Aan de ene kant kan ik niet wachten tot het woensdag is. Aan de andere kant ben ik zó doodsbang... Verder blijft het qua symptomen echt flauw. Veel zijn er verdwenen en dat wat over is, stelt weinig voor. Ondanks al deze dingen, merk ik wel dat ik er echt anders in sta dan vorige keer. Vorkje keer voelde het vanaf het begin al niet goed. Nu heen ik wel voor m'n gevoel telkens een onderliggend vertrouwen gehad. We gaan het zien. Allemaal een heel fijn weekend. Ik hoop met genoeg afleiding voor iedereen. ♡♡
@Argert ik kan me goed voorstelle n dat deze dag dan nog meer beladen is dan de andere dagen. hopelijk kom je vandaag een beetje goed door zonder jezelf helemaal gek te maken. probeer je vast te houden aan dat gevoel van rust wat je aan de andere kant hebt... in ieder geval sterkte voor vandaag, en natuurlijk ook voor de komende dagen, maar vandaag een beetje extra hoop voor jou dat de dagen tot woensdag snel voorbij gaan en je dan een pracht van een echo hebt!
Jullie zijn echt lieverds! Uiteraard kreeg ik vandaag als kers op de taart ook nog even bruinverlies. Maar echt heel weinig en geen krampen. Dus ik probeer me maar nergens druk om te maken. Ik hoop voor ons allemaal op mooie echo's, prachtige kloppende hartjes, vrolijk bewegende armpjes en beentje verderop in de tijd en over een maand of 7,5 een gezond prulletje. Wat een liefde je al kunt voelen voor zo'n doperwtje hè?