Oh ja ivm infectie gevaar? Hoelang duurt het normaal gesproken voordat de weeën beginnen, max 12u toch nadat de vliezen zijn gebroken?
Max 24 uur later moeten de weeën zijn begonnen. Anders moet ik morgenvroeg om 7 uur in het ziekenhuis zijn
Soms beginnen ze ook niet.. Maar ligt een beetje aan het ziekenhuis of je 1 of 3 dagen kan afwachten.
Oooh @Palmpje ik heb al je gesmuld van al je updates van vanmorgen, heerlijk om zo'n ochtendkrantje te lezen Leest als een spannende roman haha! Ik ben nu op het punt van de cliffhanger, kan het niet meer wegleggen hoor!! Heel veel succes, hopelijk vandaag! Dat het nu min of meer rustig begint geeft je wel de tijd om aan het idee te wennen en bijv. je vluchtkoffer nog een keertje te checken! Idd supergrappig dat je eerst nog schrijft dat je nog aan het idee koet wennen en prompt breken je vliezen, lol! Heb ik trwns ook hoor! Ik kan me er nog moeilijk iets bij voorstellen... maar je hoort meer dat het idd heel snel heel vertrouwd en 'normaal' voelt...
Ben ook blij dat het rustig begint, kan ik toch aan het idee gaan wennen dat het nu niet lang meer gaat duren En ik vind het fijn om het met jullie te kunnen delen! Is toch anders als je geen partner hebt. Ben er tot nu toe gelukkig erg rustig onder. Vanmorgen werden de krampen even erger en was bang dat ik in paniek ging raken. Maar ik bleef op mn ademhaling letten en werd snel rustig. Ga zo weer ff onder de douche, heb een douchestoel, echt zo fijn!
@Anouk nog helemaal geen teken van een bevalling hier haha. Dat word overtijd gaan dus, had het wel verwacht. @Palmpje Aah spannend! Ik blijf even volgen
@Palmpje ben benieuwd wat er nou uiteindelijk van je banner klopt! Er staat nu dat je beeb met 39+1 50,8 cm lang is en 3312,9 gram... Wat vermoed je zelf?
Ik verwacht dat hij iets kleiner is en gewicht zal denk ik aardig overeen komen. Ook al zo spannend hè
O ja, wilde nog vragen: hoe was het eigenlijk toen je vliezen braken? Waar was je? Hoe voelde het? Heb je nu een nwe matras nodig??
Lijkt mij ook best geinig, hier zijn ze nog nooit spontaan gebroken. Als dat gebeurd weet je tenminste waar je aan toe bent. Nu heb ik vaak voorweeen die vervolgens op houden
Van het breken voelde ik niets. Ik lag in bed en moest plassen. Toen merkte ik wel dat het al wat nattig voelde van onder. Ik dacht in eerste instantie aan de slijmprop maar er was niets te zien. Dus ik na het plassen weer naar bed. Voelde het meteen weer nattig dus ik sta weer op, en toen verloor ik wat vocht. Ik dacht al gelijk, dit moet vruchtwater zijn. Dus toen blies ik op mn hand en toen stroomde het eruit. Ben ik weer even op bed gaan liggen. Maar vertrouwde het niet helemaal dus er uit gegaan en eenmaal beneden toen kwam het er met bakken uit zeg maar Net ook weer, ik was even op de bank gaan liggen, en als ik dan op sta dan loopt er weer een halve liter tegelijk uit lijkt wel. Het kraamverband houdt het niet eens voldoende tegen. Heb nu van die matjes uit het kraampakket in mn broek gedaan haha. Gaat goed zo!
Hé even een berichtje vanaf hier. Heb de laatste maanden voor spek en bonen meegedaan. Te druk om de gesprekken goed te blijven volgen maar wel leuk om op de hoogte te blijven. @Viviennee en @Thea23 Van harte gefeliciteerd net de geboorte van jullie beebjes! Hier is 20 juli een jongentje geboren Ik zal later op fb wel even een uigebreidere update plaatsen. Ben uiteindelijk ingeleid met 38+1 en beeb is net op tijd geboren achteraf gezien. Zo blij met alle medische kennis die er in t zh was! Nu volop aan t genieten
@Palmpje maar ook alle andere ladies; Spannend! Geniet nog maar even van die buik hoor haha, ik kan me al niet meer voorstellen hoe het was om zwanger te zijn.. okeoke.. dit is wel nog meer genieten, dus hopelijk vlot t voor jullie ook snel!