Het ene moment veeeeeeel eetlust en het andere moment veel minder. Maar het grootste gedeelte van de dag meer eetlust
Bij mijn tweede had ik precies zulke testen als jij nu hebt. Al vanaf 8 dpo een duidelijke streep. Het was allemaal goed en het was er maar 1 Nu hele andere testen. Eerder vergelijkbaar met mijn eerste zwangerschap waar ik overigens maar 2x kv en 1x cb heb gedaan en tevreden was. En nu.... al 6 testen gedaan. Heel gezellig zo'n forum maar het kan je ook gek maken terwijl ik juist een heel nuchter persoon ben
Hier ook meer eetlust (helaas ) maar goed ik geniet er nog maar even van. Verwacht niet dat ik na 2 zwangerschappen met 14w misselijkheid nu niets zal hebben
Haha, gelukkig ben ik niet de enige met méér eetlust . En zal je net zien @LollyLolbroek86 , dat je nu veel kan eten en vervolgens niet misselijk wordt
Ja? Ik zat nog te twijfelen. Niet zo'n stippen fan hier en ik vond die kleur roze meer iets voor het voorjaar dan voor de winter dus ben niet voor die jurkjes gegaan. Ik heb hier echt helemaal geen eetlust, moet mezelf echt dwingen om s'ochtends een broodje te eten. Meestal trekt het in de loop van de dag wel weg en lust ik s'avonds wel gewoon wat. Wij vieren vanavond ook sinterklaas, gezellig!
Jeetje zoveel bijgelezen, weet alweer de helft niet meer Haha Ik ben smorgens zo beroerd super geweldig zwanger ben echt misselijk en niet vooruit te branden... s middags gaat het dan wel weer, blijf wel heel erg moe! S morgens nergens zin in, maar wel honger! S middags wel zin in eten, probeer zoveel mogelijk lekker fruit in huis te halen @Streep die steekjes herken ik wel! Ene dag wat erger dan de andere... @Izzie76 zou het persoonlijk erg jammer vinden als je weg wilt gaan uit dit forum Welkom alle nieuwe zwangere onder ons @Nenna185 ben zo benieuwd hoe het is gegaan vandaag?!
Hoi allemaal, Veel berichten heb ik een beetje kunnen lezen. Erg leuk dat we onze ervaringen en steun hier kunnen delen met elkaar! Ik heb zelf 1,5 jaar lang geprobeerd om zwanger te raken. En dan is het deze maand ein-de-lijk RAAK! Ben nu 5 weekjes pril zwanger super blij natuurlijk, maar ook best onzeker na zo een lange periode is het moeilijk te geloven.. Afgelopen donderdag s avonds getest was twee dagen over tijd en meteen een knal test. Verder niet echt symptomen. Alleen af en toe een zere buik eventjes. En gevoelige tepels/borsten. Niet heeeel gevoelig maar een beetje. Ben uitgerekend op 7 augustus
Ja. -_- Ik gebruikte al steeds inlegkruisjes omdat ik bang was dat ik ineens bloed zou verliezen, maar het is druiptechnisch ook gewoon nodig nu. Vriend vindt dat dan wel weer geinig.
Haha hier is het andersom! Bij mijn andere zwangerschappen nooit misselijk geweest en nu ben zo misselijk!!! Dus voor jou @LollyLolbroek86 kan het vast ook wel, maar dan gunstig
aah die sokken heeft mijn dochter ook. Even denken hoor, Olijfje, Minke en Ellemijn. Twijfel nog of ik Karina of Dalhia erbij zou halen, maar heb er al 2 in het groen haha. Misschein dat ik Vivienne wel doe, vindt die met de leren rok ook wel stoer.
Zo ben ik weer, vanmiddag de echo gehad! En het zit op de goede plek! jeeeej het was maar 2.3 mm groot, groter als mijn 1e echo bij M dus zal wel tegen de 6 weken ergens aanzitten. volgens mijn berekening ben ik nu 5.4 of 5.5 week Welkom nieuwe dames!!
ik heb trouwens echt vreetbuien, niet te zuinig maar probeer er niet aan toe te geven hahaha! wil dit jaar mn `dieet` nog even volhouden, nog 2.5 kilo kwijtraken daarna mag ik pas aankomen(door de zwangerschap, niet het vreten hahaha) ben maaar 1.60 en was altijd veel te zwaar, nu nog maar een beetje dus wil wel proberen onder de 15 kg te blijven. bij M ben ik 12 aangekomen hopelijk nu weer (of minder) ben zo benieuwd of ik dit x weer zo misselijk ga zijn en overgeven.. zijn er al meiden die van te voren weten of ze borstvoeding of fles gaan geven~? ik wou bij M zo graag BV geven, maar ik was heel depressief en hij hapte niet goed aan etc dat ik ben gestopt. helaas veel te vroeg maar achteraf bleek hij KMA te hebben dus was het wel verstandig. maar nog wel heel veel spijt. wil het nu zeker weer gaan proberen
Aah ja ik snap wel dat je er dan aan wilt proberen niet aan toe te geven. Ik hoop deze keer ook niet veel aan te komen, vorige keer was het maar een kleine 10 kilo dus hopelijk niet meer dit keer. Pff ik hoop het niet, ben er vorige keer echt goed ziek van geweest. Ik heb bij mijn dochter 14 maanden bv gegeven en zou het nu weer graag doen. Dus we gaan het sowieso weer proberen. Als het een strijd wordt is het ook niet fijn en is soms een fles een betere keuze zeker als je er gestressed van wordt.
He lieve meiden, ik moet me hier helaas afmelden. Het is helaas een miskraam geworden. Het is allemaal vreselijk dubbel gezien de situatie, met de vader die het niet wilde. Enerzijds opgelucht dat ik niet meer met hem te maken heb, anderzijds verdrietig om iets wat er was maar toch ook weer niet... Ik heb in ieder geval een sterke kinderwens gevoeld met deze zwangerschap, dus wie weet ooit nog een keer, met een man die er wel is. Jullie veel succes en plezier met jullie zwangerschappen!