Lol. Toen ik een snickers in mijn mond stak zei iemand 'je hoeft echt niet meer voor twee te eten, de tijd van die opvatting is echt voorbij'. Nou, die collega is zelf voor mijn smaak te slank dus... Het meeste is projectie van de ander maar pffff. Gisteren zei in een ander draadje een vrouw: waarom behoor je als je zwanger bent tot het publieke domein ofzo. Wat een boel opmerkingen krijg je toch. Maar 3 kg. Wauw. Hier inmiddels 7 ofzo. En we gaan zo bbq-en dus het zal nog wel wat meer worden, hahaha. En ja... Een zeef... Ik ook. Soms vergeet ik zelfs in een zin wat ik wilde zeggen
@Beausecret doe je rustig aan! En idd misschien dropjes en bouillon standaard bij je hebben. Bij mij gaan ze met 27 weken weer bloedprikken op mn rhesus, wellicht bij jou ook? @Thirza78 gewoon lekker blijven genieten van je snickers. Mensen gaan omdat je zwanger bent opeens allemaal opmerkingen maken, alsof je normaal nooit een snicker of iets eet. Normaal eten we allemaal wortels en komkommers en alleen nu we zwanger zijn,eten we junkfood.. mensen leven soms echt in een droomwereld. Hier gaat alles gelukkig weer zn gangetje, mn man doet zn best om wat dingen uit handen te nemen dus dat is wel fijn. Kinderkamer schiet al aardig op, morgen alweer 24 weken dus ben blij als alles klaar is.
Ja klopt idd prikken op rhesus, doen ze volgens mij dan standaard? Hij verwachtte geen bloedarmoede, omdat mn laatste bloedtest een keurige ijzerwaarde van 8 aangaf, en dat was in de periode dat ik echt bijna niks at. Ja heb lekker groentesoep gemaakt gisteren dus dat gaat er goed in! Dropjes minimaal, wil niet snel teveel eten en als ik er eenmaal aan begin. Thanks voor de tip en @Thirza78 inderdaad lekker genieten van waar je trek in hebt. Ik ben nu in ieder geval allang blij dat ik weet eetlust heb, na de bevalling ga ik er weer op letten. Geen idee hoeveel ik nu ben aangekomen in totaal..
Nah bijzonder hoor. Haha dat laatste heb ik ook. Kom gewoon niet op woorden. Dus mijn leven is momenteel een soort hints. Indy: ja je weet wel zo'n rond ding! Ander: een bal? Indy: jaaaa! Zo ongeveer.
Hahaha ik moet wel lachen om jullie. Ik heb zelf helemaal geen last van dat soort dingen... Ik heb volgende week weer controle en dan ook de suikertest. Dan moet ik mezelf 2 uur in het ziekenhuis te zien vermaken. Ik neem wel een boek mee ofzo
Vraagje, heeft iemand van jullie weleens iets besteld bij pietepeuter.nl? Ik heb daar een hemeltje besteld vorige week, maar nog geen idee wanneer die geleverd wordt...
Heb er ook nog nooit van gehoord. Maar overal zijn de levertijden wel wat langer dan normaal gesproken volgens mij. Ook geen orderbevestiging oid gehad?
Jawel, had wel een bevestiging, maar ook daarin hadden ze niets gezegd over de levertijd. Ik wacht nog wel even af en anders ga ik ze bellen... Hebben jullie de 22 weken prik al gehad? Ik heb hem afgelopen woensdag gekregen. Beetje spierpijn in mijn arm 2 dagen, maar verder nergens last van gehad.
Nee, ik heb hem pas met 23+4. In het stadje waar ik woon hadden ze alleen maar onmogelijke priktijden, dus heb ik gekozen voor een afspraak een dorpje verder op. Want dan hoefde ik niet speciaal vrij te nemen/thuis te werken op onmogelijke vergaderdagen. Ze prikken daar 1x per 2 weken op de woensdag wat voor mij gunstig is. Ohhh, die goede oude tijd... Toen we nog naar kantoor gingen Ja, stijfheid in je arm na een dktp-prik, dat kan ik mij ook van vroeger wel herinneren @Cinderella86 goed te weten dat het verder weinig voorstelt.
Ik heb hem nog niet gehaald. Wil het nog even uitstellen. Tot een week of 26. Behalve op gevoel is dat nergens op gebaseerd.
Ik heb de prik als ik precies 26 weken ben. Heb a.s. donderdag ook de suikertest in het ziekenhuis. Had hem eerst in het ziekenhuis hier 10min vandaan, maar kreeg afgelopen week een brief thuis dat ik naar hun andere locatie moet, zo'n 20 a 25 min rijden,das wel even balen maar goed, hij gaat tot nu toe door, das al fijn. In dat ziekenhuis is ook de geboorte afdeling, dus wie weet daarom.
@Thirza78 bij mij stelde het weinig voor, maar het kan dat je een dagje wat verhoging hebt, dat had ze me voor gewaarschuwd, dat ik dan niet moest schrikken . Maar ik had dat dus niet. Ik heb aanstaande vrijdag de suikertest, ook in het ziekenhuis (LUMC), maar daar heb ik alle controles. Dacht dat anderen die test gewoon bij de verloskundige deden... Heb ik me kennelijk in vergist...
Wat fijn. Ik begreep net dat ik toch wel een 30-weken echo ga krijgen. Deze wordt niet standaard gedaan in onze vlos praktijk en zeker nu niet. Maar omdat de baby een dag of 4 achterliep bij de 20-weken echo willen ze dan toch nog een keer kijken. Zelf maak ik mij niet heel druk over die vier dagen, dat was ongeveer bij elke echo die ik heb gehad. En ivf-kindjes schijnen wel vaker ietsje kleiner te zijn. Maar ohhh... Waar je niet al naar uit kan kijken hè
Fijn dat je dan weer even kan spieken Ik heb het 'geluk' dat ik een medische indicatie heb, dus heb elke 4 weken controle. Vrijdag met de suikertest kan ik dus ook even naar de kleine zwaaien , want die afspraak is gelijk gecombineerd met de 4 wekelijkse controle. Dat ik morgen op 24 weken zit voelt ook wel lekker. Toch net ietsje veiliger!