Uitgerekend 1 t/m 15 Augustus 2020

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Leanna3, 19 nov 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamaloelie

    Mamaloelie Niet meer actief

    Beausecret vindt dit leuk.
  2. Mamaloelie

    Mamaloelie Niet meer actief

    Hihi, hier ook een bolletje.
     
    Loesje1988 en Ange84 vinden dit leuk.
  3. Swissie4

    Swissie4 Lid

    1 dec 2019
    51
    87
    18
    Vrouw
    @Beausecret, vandaag naar de vk! Succes en geniet ervan♡

    Ik heb vanavond mijn 5e dienst op rij, en mijn derde avond. Was gisteravond gesloopt. Stond met een uitzendkracht en de zwaardere cliënten kon de uitzend niet. Had goed last van mijn onderrug en buik, vooral mijn liezen.
    Ben benieuwd hoelang ik dit nog ga trekken zo. Vannacht ook niet zo best geslapen.
    Zo, dat was mijn geklaag weer..
     
    Beausecret vindt dit leuk.
  4. Thirza78

    Thirza78 Fanatiek lid

    15 apr 2018
    2.026
    2.500
    113
    Vrouw
    Ik begrijp je vraag niet helemaal. Beantwoordt dit je zorgen? https://www.freya.nl/kinderwens/zwangerschap-en-kind/gezondheid-van-kunstmatig-verwekte-kinderen/

    En het traject is iets anders omdat je de eerste controle('s) in het ziekenhuis hebt ipv al bij de vk, en ook vaak sneller een eerste echo.
    @Smienaatje

    Maar verder: ja het ontwikkelt zich hetzelfde. Je weet alleen precies hoe oud de feutus is. En ondanks ovulatietesten en temperaturen blijft het toch altijd een indicatie bij gewone zwangerschappen. Wij weten precies wanneer het zaad er bij kwam zeg maar. En wat ook bij mij wel zichbaar was dat niet elk embryo even snel gaat. Soms werden hardlopers doodlopers en emmys die een dag achterliepen ineens toch prachtige blastocyt en.

     
  5. Thirza78

    Thirza78 Fanatiek lid

    15 apr 2018
    2.026
    2.500
    113
    Vrouw
    Beterschap

     
  6. Thirza78

    Thirza78 Fanatiek lid

    15 apr 2018
    2.026
    2.500
    113
    Vrouw
    Bij mij zijn het vooral borsten foto's, want die zijn zeker een cupje groter hahaha.

     
    Loesje1988 en Ange84 vinden dit leuk.
  7. Thirza78

    Thirza78 Fanatiek lid

    15 apr 2018
    2.026
    2.500
    113
    Vrouw
    @Beausecret succes bij de Vk! Spannend! Misschien zie je al een kloppend hartje. Je bent toch 6+2? Dan zit het op de grens net wel net niet zeiden ze bij mij in het zh. (ik heb hem op 6+1 en die disclaimer kreeg ik er bij).

    @Loesje1988 wat (oud) bloedverlies hoeft niets te betekenen. Maar ik snap je onzekerheid heel goed. Kan je niet vragen om echt een vroege echo? Dus niet pas 8+6 maar eerder 6+3 of 7?
    Hopelijk lukt het om niet teveel te stressen (ik weet hoe moeilijk dat is...)

    @Cjms wat waanzinnig voor je zus (en voor jou) . Zwanger na 13 jaar MMM.. Wat mooi ❤️


     
  8. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.483
    6.099
    113
    Vrouw
    Dankje!! Vandaag om half 1 afspraak. Ga inderdaad niet perse uit van een hartje, als ik al maar zie dat er iets zit en op de goede plek ben ik blij.

    Probleem bij mij is dat ik echt niet weet wanneer mijn eisprong was, iig stuk later dan verwacht, want de dag van bevruchting was 10 november, eerder of later is niet mogelijk.

    Ik hou jullie op de hoogte, :)

    @Cjms voel jij je al wat beter?
     
    Mamaloelie, Dinges84, Loesje1988 en 2 anderen vinden dit leuk.
  9. ConflictDiamond

    ConflictDiamond Bekend lid

    31 aug 2016
    516
    671
    93
    Mogguh meiden!

    @Loesje1988 wat vervelend die onzekerheid door alles. Hoop dat je snel terecht kunt bij de VK evt voor een vroege echo..

    @Beausecret veel plezier straks bij de eerste echo!! Ben benieuwd!

    @buikjes: ik merk wel aan het einde van de dag dat mijn buik wat meer opgeblazen is door mijn darmen.. Maar niet echt zichtbaar. Tot nu toe zo'n drie kilo afgevallen trouwens.

    @hier: ben flink zieker geworden dit weekend, heb echt liggen janken van de koppijn, ik voelde me zo beroerd.. Uiteindelijk gisterochtend vroeg de huisartsenpost gebeld en ik kon langskomen, heb pijnstillers en ab gekregen die wel mogen tijdens de zwangerschap, en iets tegen de misselijkheid. Dat laatste lijkt niet veel te doen, maar de hoofdpijn is gelukkig flink gezakt inmiddels en alle rommel lijkt nu los te komen uit mijn holtes.. Dus hopelijk voel ik me snel weer wat beter.
     
    Beausecret vindt dit leuk.
  10. Cjms

    Cjms Bekend lid

    11 dec 2016
    891
    1.286
    93
    Kom net terug van de huisarts. Gelukkig is het niet zo heftig als de vorige keer. Maar moet het nu gewoon uitzingen met paracetamol op vaste tijdstippen (3×2, Max 4×2), thee, veel drinken, keelsnoepjes en trachitol.
    Dus hopelijk gaat het spoedig over. Gelukkig geen koorts.

    Ze zweerde me dat ik on het vruchtje niet al te druk hoefde te maken met hetgeen wat ik nu moet gebruiken. Maar ergens doe je dat toch wel. :oops:
     
  11. Poezemens

    Poezemens Bekend lid

    17 okt 2019
    814
    820
    93
    Vrouw
    Spannend!! Eerste echo vandaag! Succes!
     
    Beausecret vindt dit leuk.
  12. Poezemens

    Poezemens Bekend lid

    17 okt 2019
    814
    820
    93
    Vrouw
    Ik kreeg geen meldingen meer! Ben weer bijgelezen.
    Wij hadden leuk druk weekend, merkte gisteren weer de allesoverheersende vermoeidheid.. jammer dat die ook weer terugkomt :roflmao:
    Verder staat mn buik bol van de traagwerkende darmen. Broek zit eind van de dag het lekkerst met de knoop open ;).

    vandaag 5 weken dansje. volgende week woensdag echo en zoals iedereen, hopen we op een kloppend hartje (spant erom met 6+2) maar in ieder geval op de juiste plek. Nog een vroege echo ingepland en termijnecho. Zal ze even in het lijstje erbij zetten. Zal vandaag ook de vk eens bellen
     
    Loesje1988 vindt dit leuk.
  13. Poezemens

    Poezemens Bekend lid

    17 okt 2019
    814
    820
    93
    Vrouw
    Uitgerekend 1 t/m 15 Augustus 2020

    1 Augustus
    Leanna3
    Anar91 - 28 jaar - 2e kindje
    Dinges84 - 35 jaar - 4e kindje
    ConflictDiamond - 2e kindje
    Loesje1988 - 31 jaar - 1e kindje
    Swissie4 - 40 jaar - 4e kindje

    2 Augustus
    Beausecret - 28 jaar - 1e kindje

    3 Augustus
    Marrissie
    Barbje - 2e kindje

    4 Augustus
    Chanbee - 1e kindje

    5 Augustus
    Kristel - 24 jaar - 1e kindje
    Lindavvv - 32 jaar - 2e kindje

    6 Augustus

    7 Augustus
    Mamaloelie - 38 jaar - 5e kindje
    Indy90 - 29 jaar - 2e kindje

    8 Augustus

    9 Augustus
    Poezemens - 31 jaar - 2e kindje

    10 Augustus
    DN2017 - 27 jaar - 2e kindje

    11 Augustus

    12 Augustus
    Thirza78 - 41 jaar - 1e kindje
    Smienaatje - 26 jaar - 1e kindje


    13 Augustus
    Ange84 - 35 jaar - 3e kindje

    14 Augustus
    Roosje-5 - 33 jaar - 2e kindje
    Cjms - 29 jaar - 2e kindje


    15 Augustus


    jongen (0) meisje (0) verrassing (0) onbekend (15)


    Afspraken
    9 december: Beausecret - kennismaking vk + 1e echo (proberen)
    11 december: Dinges84 - vroege echo
    16 december: Swissie4 intake + echo
    18 december: 1e echo
    18 december: Poezemens - vroege echo
    19 december: Kristel - 1e echo
    20 december: Thirza78 - echo 6+1 ivm verhoogd risico bbz
    23 december: Anar91 - 1e echo
    Kristel - intake
    Lindavvv - intake en echo
    Smienaatje - echo in zkh
    24 december: ConflictDiamond - 1e echo + intake vk
    24 december: Marrissie - 1e echo + intake vk
    24 december: Cjms - 1e echo + intake vk
    27 december: Dinges84 - intake vk
    27 december: Loesje1988 - 1e echo + intake vk
    30 december: Ange84 - 1e echo + intake vk
    31 december: DN2017 - intake met vk en gyn en 1e echo in ziekenhuis
    2 januari: Indy90 - echo
    2 januari: Poezemens - vroege echo
    3 januari: Dinges84 - termijnbepaling
    januari: Mamaloelie - termijnecho
    20 januari: Cjms - termijnecho
    24 januari: Poezemens - termijnecho
     
  14. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.483
    6.099
    113
    Vrouw

    Vruchtje zit toch veilig in jouw buik! Kan wel wat hebben :) En logisch dat je afweersysteem wat minder is en dus virus op virus. Ben er zelf ook nog niet vanaf, keel leek wat minder te worden, nu ploppen m’n oren dicht en doen ze pijn. Dus voorlopig ben ik er nog even zoet mee ben ik bang. Vandaag ook gestart met paracetamol, wilde het zo lang mogelijk uitstellen.. maar de stress die je van pijn hebt is ook weer niet goed. Beterschap extra lief zijn voor jezelf
     
  15. Thirza78

    Thirza78 Fanatiek lid

    15 apr 2018
    2.026
    2.500
    113
    Vrouw
    Haha sperma blijft drie dagen in je lichaam in leven he? Er zijn zelfs gevallen bekend van 5 dagen. En toen ik een keer naar de Vagina Monologen ging hoorde ik over 'het kind van de broek'. Dat kwam uit een verre herderscultuur, ver vanaf een ander continent, waar mannen ejaculeerden voor ze weggingen en de vrouwen de broek dan aan de muur hingen. De vrouwen pakten dan het sperma uit de broek ipv vers als ze hun man zo kisten zodat het toch hun kind was als ze na een jaar weer terugkwamen en vrouwlief bleek zwanger.

    Dus alles kan ;):thumup::roflmao:

    Veel succes meis @Beausecret

     
    Beausecret vindt dit leuk.
  16. Dinges84

    Dinges84 Actief lid

    6 jul 2016
    160
    258
    63
    NULL
    NULL
    @Beausecret
    Succes bij de vk vanmiddag! Hoop dat het er goed uitziet voor je termijn! Was er reden voor een vroege intake + echo of is dat standaard bij jouw praktijk?

    @zieke dames
    Beterschap! Wat vervelend dat de lage weerstand al zoveel ziekte oplevert.

    @Cjms
    Wat prachtig van je zus, wat hebben zij veel over moeten hebben voor een zwangerschap!

    @Loesje1988
    Fijn dat je verloskundige je zorgen serieus neemt en je snel weer wil spreken. Hopelijk kun je een vroegere echo krijgen.

    Hier erg onzeker. Ben echt zooo zenuwachtig voor woensdag (vroege 'pretecho' gepland). Ik heb echt minder kwaaltjes dan wat ik bij veel van jullie lees. En hoewel ik weet dat veel/weinig kwaaltjes niets hoeft te zeggen over een goede zwangerschap, was ik nu misschien rustiger geweest als ik misselijk was of als m'n buik 's avonds flink opgezet zou zijn.
    Moet nu eigenlijk het meeste vertrouwen halen uit m' n pijnlijke stuit en schaambeen, maar dat bleef na de miskraam (misschien ma geweest? Ik weet eerlijk gezegd niet precies hoe het zat) ook nog best lang erg gevoelig.
     
  17. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.483
    6.099
    113
    Vrouw
    @Dinges84 Ze plannen altijd een echo + intake in tussen de 7 en 8 weken. Ik ben denk ik nog iets minder ver, maar volgens de standaard regels zou ik nu 7 weken kunnen zijn (laatste menstruatie was op 18 oktober) maar heb een lange cyclus (kan wel tot 34 dagen zijn), vermoedelijk nog later eisprong pas.

    Daarom hebben ze 'm wel gewoon gepland, ook omdat ik eerder een vroege MK heb gehad vind ik het wel prettig om gewoon kennis alvast te maken en kijken wat er te zien is.

    Ik hou jullie op de hoogte! Waar ik nu het meest tegenop zie is met een volle blaas daarheen, ik voel iedere 10 minuten drang om te plassen. Spanning werkt altijd averechts op mijn blaas, handig. :roflmao:
     
    Swissie4, DN2017, Poezemens en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  18. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.483
    6.099
    113
    Vrouw
    Net terug van VK, wat ik al dacht veel te vroeg. :( Ze kon het nog niet goed waarnemen, zat veel schaduw overheen en had veel vocht in mijn buik. Ze dacht wel dat ze wat kon zien.

    Ik wist natuurlijk al wel dat ik pas net 6 weken ben of nog net niet, en VK heeft gewoon minder goede apparatuur dan ziekenhuis. Ze heeft me daarom doorverwezen, donderdag nieuwe echo.

    Ze ging wel allemaal enge vragen stellen, of ik bloedverlies had of krampen ofzo. Dacht ik nee sst, ik heb echt veel vertrouwen en ik ben gewoon nog te vroeg..

    Maarja spannend dus nog even :cry:
     
    ConflictDiamond en Thirza78 vinden dit leuk.
  19. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.483
    6.099
    113
    Vrouw
    Uitgerekend 1 t/m 15 Augustus 2020

    1 Augustus
    Leanna3
    Anar91 - 28 jaar - 2e kindje
    Dinges84 - 35 jaar - 4e kindje
    ConflictDiamond - 2e kindje
    Loesje1988 - 31 jaar - 1e kindje
    Swissie4 - 40 jaar - 4e kindje

    2 Augustus
    Beausecret - 28 jaar - 1e kindje

    3 Augustus
    Marrissie
    Barbje - 2e kindje

    4 Augustus
    Chanbee - 1e kindje

    5 Augustus
    Kristel - 24 jaar - 1e kindje
    Lindavvv - 32 jaar - 2e kindje

    6 Augustus

    7 Augustus
    Mamaloelie - 38 jaar - 5e kindje
    Indy90 - 29 jaar - 2e kindje

    8 Augustus

    9 Augustus
    Poezemens - 31 jaar - 2e kindje

    10 Augustus
    DN2017 - 27 jaar - 2e kindje

    11 Augustus

    12 Augustus
    Thirza78 - 41 jaar - 1e kindje
    Smienaatje - 26 jaar - 1e kindje


    13 Augustus
    Ange84 - 35 jaar - 3e kindje

    14 Augustus
    Roosje-5 - 33 jaar - 2e kindje
    Cjms - 29 jaar - 2e kindje


    15 Augustus


    jongen (0) meisje (0) verrassing (0) onbekend (15)


    Afspraken
    9 december: Beausecret - kennismaking vk + 1e echo (proberen)
    11 december: Dinges84 - vroege echo
    12 december: Beausecret - vroege echo zkh
    16 december: Swissie4 intake + echo
    18 december: 1e echo
    18 december: Poezemens - vroege echo
    19 december: Kristel - 1e echo
    20 december: Thirza78 - echo 6+1 ivm verhoogd risico bbz
    23 december: Anar91 - 1e echo
    Kristel - intake
    Lindavvv - intake en echo
    Smienaatje - echo in zkh
    24 december: ConflictDiamond - 1e echo + intake vk
    24 december: Marrissie - 1e echo + intake vk
    24 december: Cjms - 1e echo + intake vk
    27 december: Dinges84 - intake vk
    27 december: Loesje1988 - 1e echo + intake vk
    30 december: Ange84 - 1e echo + intake vk
    31 december: DN2017 - intake met vk en gyn en 1e echo in ziekenhuis
    2 januari: Indy90 - echo
    2 januari: Poezemens - vroege echo
    3 januari: Dinges84 - termijnbepaling
    januari: Mamaloelie - termijnecho
    20 januari: Cjms - termijnecho
    24 januari: Poezemens - termijnecho
    [/QUOTE]
     
  20. Mamaloelie

    Mamaloelie Niet meer actief

    Oh bagger, jammer dat ze nog niet zoveel kon zien. Geen inwendige echo gehad? Mijn ha doet voor de 9 weken standaard een inwendige omdat je via de buik nog niet veel kan zien.
    Fijn dat je donderdag direct voor echo in het zkh kan! Al is mijn ervaring dat het zkh niet altijd perse betere apparatuur heeft.
     

Deel Deze Pagina