Ik weet ook als geen ander hoe het voelt om ook graag moeder te willen worden. Maar ik heb er altijd ingestaan van deze shit die wij mee moeten maken gun je helemaal niemand. Dus ben altijd oprecht blij geweest voor anderen. Ik vind dus ook dat iedereen mega trots mag zijn om zijn zwangerschap en dat dus ook met de hele wereld mag delen als daar behoefte aan is.
Hier ben ik het mee eens. Of je nu een half jaar, een jaar, 2 jaar, 5 maar of misschien wel meer een kinderwens hebt die dan in vervulling komt, vind ik dat je dat wel mag uitspreken en zeker mag laten zien dat je blij bent. Anderen hebben die blijdschap ook getoond terwijl jij jezelf misschien van binnen aan het opeten was, terwijl je wel ontzettend blij bent voor diegene. Je buik mag en moet je met trots dragen. Je draagt een wondertje met je mee. En het is natuurlijk heel kl*te als het bij iemand minder goed lukt en je hoeft het ook echt niet 24/7 bij diegene door de neus te boren... Maar ik heb in mijn directe omgeving meegemaakt dat het af en toe lijkt dat je niet blij mág zijn dat je zo'n mooi cadeautje met je meedraagt, omdat het een ander (nog) niet gegund is.
Nou precies dit inderdaad. Het is een groot wonder als je überhaupt zwanger mag raken van een gezonde baby. Dus wees asjeblieft trots op jezelf, je kind en je lijf.
Hey dames, ik zeg niet dat je niet trots mag zijn. Uiteraard. En iedereen heeft recht op dat geluk. Het enige wat ik zeg is dat het mijn keuze niet zal zijn om aankondigingen te vergezellen met echo foto's. Die kunnen zó confronterend zijn voor andere mensen. Maar schreeuw je geluk vooral van de daken.
https://www.oudersvannu.nl/nieuws/14x-de-ergste-dingen-die-jullie-tegen-je-vriend-zeiden-toen-je-zwanger-was/ Ik moet hier wel om lachen, sommige zijn echt heel herkenbaar. Mijn man had laatst gekookt, iets wat hij dus bijna nooit doet..maar hij had kip tandoori gemaakt. Wat was ik boos,want hij weet toch dat ik dat niet lekker vind,aangezien ik dat nog nooit in 7 jaar gekookt had. En dan nog die lucht erbij.... wilde hem wel in elkaar slaan , zo boos was ik hoe die zoiets had kunnen bedenken..
Hahahh zo herkenbaar! Ik heb laatst in een driftbui de afstandbediening richting zijn hoofd gegooid. Hij vond het toch grappig en moest kei hard lachen Ik was laatst link, omdat hij alleen een quarter pounder had meegenomen en de mckroket was vergeten. Hij wilde nog terug, maar dat vond ik dan toch wel weer zielig.
Was geen aanval verder hoor. absoluut niet! Maar helaas merk ik wel dat het in de praktijk, zeker met alle social media, elkaar het licht in de ogen niet meer lijken te gunnen als de een het net iets beter heeft als de ander. Maar! Einde onderwerp. Ik heb net een potje zitten janken omdat ik mijn lepel in de yoghurt liet vallen. Hoe is jullie dag?
Ik moest gister in bed huilen om niets, en toen moest ik nog harder huilen omdat ik niet wilde huilen want dan zou mijn neus dicht gaan zitten en moest ik door mijn mond ademen tijdens het slapen.... dat dus
Ooh dames, het was vanmorgen k*t. Voor het eerst zo iets gezien, zo klein mannetje zo vredig in zijn kleine bedje. nadien erge hoofdpijn, denk door de spanning. Maar vanavond zei me man het is dat we een echo hebben gehad anders geloofde ik dat er 2 in zaten hihi. (Wel last van jeuk op mijn buik)
Heb het van zeer dichtbij mee gemaakt met een kindje van 38 weken. Het is echt verschrikkelijk. Daarom zeg ik ook altijd geniet geniet geniet. Dikke digi knuffel voor jou! Lekker buikie al trouwens! ♡
Pff wat een droevig berichtje , wat oneerlijk gewoon. Mijn zusje is geboren met 26+6 weken dus en zoiets vergeet je ook nooit meer. Mooi buikje al♡
Vandaag onze termijn echo gehad. Baby was of heel erg aan het bewegen of lag helemaal verkeerd. Zelfs inwendig geprobeerd. Vervolgens maar de vragenlijst besproken met een groot glas water, toen weer geprobeerd en nu is de uitgerekende datum gezet op 31 juli. Hartje klopte goed, kaak en ribben al goed te zien en zelfs al een klein maagje,dus dat is ook al fijn . Blijf wel gewoon bij jullie in de groep als dat mag hoor ♡
Fijn dat je termijn echo goed was! Ik moet nog wachten tot de 20e. Maar vandaag bij de inloop even lekker mogen spieken! Vandaag 9w3d met een mooi kloppend hartje en bewegende armpjes en beentjes.
Hahaha ik vind dit zooo grappig en zooo herkenbaar. Boos worden als er ook maar iets van mijn preggy voorraad weg is. Zielig eigenlijk.. die arme jongen.. Hier nog geen gekke huilbuien om niks.. wel toppunt van misselijkheid, lig alweer 2 dagen plat, ellende.
@Loesje1988 en @Cjms super fijn dat jullie goede echo’s hebben gehad! @Cjms hoe vaak heb je nu al mogen spieken? Toch fijn dat jullie vk zoiets heeft! Ik ben ook pas de 20e aan de beurt en heb echt geen flauw idee hoe het er hier binnen aan toe gaat. Ja misselijk en moe Dat wel. En buikje groeit met de dag lijkt het wel. @Beausecret balen van je misselijkheid. Helpen de mandarijntjes?
Ik heb vorige week en deze week even gespiekt. vind die mogelijkheid zo fijn. Ja, het duurt een minuutje en kijken gewoon even naar het hartje en that's it. Zegt dus nog niks over al het andere maar het stelt wel gerust. Denk dat ik volgende week ook nog even ga en die maandag erop dus termijnecho. Heb de mazzel dat het altijd op mijn vrije dag is.
@Loesje1988 Ik moest zo lachen om je kip tandoori verhaal. Kreeg ook spontaan zin in kip tandoori. hahaha geweldig.
@Beausecret jeetje, duurt wel lang, k had gehoopt voor jou dat je je langzaam beter zou voelen. Je bent wel weer aan het werk toch? Is dat nu wel nog een beetje vol te houden?
Ik zit nog steeds in de ziektewet maar merk dat afentoe werken therapeutisch heel goed is voor me mentaal. Dinsdag alleen gelijk een hele dag gewerkt en dat heb ik geweten.. kreeg woensdag weer verhoging en dus 2 dagen op bed gelegen. Mijn lichaam geeft echt heel strikt aan wat mijn grens is en op dit moment is dat echt heel weinig doen. Er is hier dinsdag ook iets verschrikkelijks gebeurd waar ik momenteel veel stress door ervaar.. wij wonen in een appartement in de binnenstad momenteel nog, verhuizen binnenkort naar een koopwoning. Maar nu is er afgelopen dinsdag iemand in onze poort beroofd en mishandeld. Daar zetten wij onze fietsen neer en we kunnen de poort op slot doen, maar deze was nu dus open. Gewoon overdag gebeurd... deze man heeft er tot half 10 s avonds gelegen.. ik heb mijn fiets er nog gewoon geparkeerd dinsdag. Maar de poort loopt best wel diep door dus heb echt niks gezien.. heeel heel naar en voel me echt in mijn veiligheid aangetast ofzo? Ben wat dat betreft echt niks gewend. Verschrikkelijk... die poort is dus echt een val. Is ook heel erg smal en loopt dood. Dus je kan er echt geen kant op als iemand je volgt en vastpakt.. Nouja wilde ik even kwijt.. kwamen er pas gister achter toen de politie aan de deur vroeg om getuigen.. freaky.. je hoort merkt dus echt niks als daar wat gebeurd. Terwijl het best een drukke straat is waar veel mensen voorbij lopen.