@Roosje-5 nog net op tijd, maar gefeliciteerd! Ja (zwangerschaps)suiker zit bij mij ook in de familie helaas . Mijn zus vertelde dat bij haar ook rhesus c negatief uitkwam tijdens de zwangerschap, wel grappig dat wij beide tot de 18% van de Nederlandse bevolking behoren die dit heeft. Maar goed je krijgt, mits nodig, een spuit rond de 30 weken en na de bevalling. Wij gaan een newborn shoot doen en gelukkig wilt degene die onze trouwfotos gemaakt heeft, ook deze shoot voor ons doen, ben ik wel blij mee want dan hebben we een zelfde stijl qua foto's in huis, als we wat foto's gaan ophangen. En.. voor een mooier prijsje want ze is ook een vriendin van mij. Schrok me kapot als ik sommige prijzen zag, 300 euro voor 6 foto's ofzo, is een redelijk normale prijs..en misschien zelfs goedkoop ,naar wat ze bij mij in de buurt aanbieden dan.K weet dat een goede fotograaf duur is en dat er veel werk in zit,maar dit vond k wel echt duur Heb voor nu alleen van de wagen een foto op mn telefoon staan. Het is een mutsy icon, en deze kleur had bij de babydump een mooi prijsje met voetenzak,regencape voor beide wagens(reiswieg en buggy) en de adapters.. owh en voor ons heel belangrijk ,als hij helemaal is ingeklapt ,is hij 1 van de kleinste die er momenteel is.
Rot hormonen... De man is een weekend weg skiën in Oostenrijk met vrienden. Mijn hoofd verzint alleen maar scenario's waarin hij niet thuis komt en hoe het dan allemaal moet...
Blehg, op zulke momenten is het niet leuk om zwanger te zijn. Maar jou man komt gewoon weer thuis hoor. En dan denk je soms misschien wel terug aan het moment dat ie even lekker weg was vooral als je hem even achter het behang kan plakken,door alle hormonen haha
Pff idd klote hormonen. Ik herken het wel hoor. Kan dan ook niet goed slapen, dus dan mogen de kids bij mij in bed slapen. Mss even een lekker dagje voor jezelf plannen om wat afleiding te zoeken en er niet te veel over na te denken? Een verwendagje? Of lekker eten met een vriendin? Hij komt sowieso terug naar huis! Don’t worry!
Die van mij gaat dus precies hetzelfde doen.. Had hier nog niet over na gedacht maar jeetje dat is wel een enge gedachte.
@Ange84 @Chanbee @Cinderella86 @Thirza78 @Roosje-5 gefeliciteerd met de goede nipt! @Roosje-5 en @Loesje1988 en @Ange84 mooie buikje! Ik moet nodig ook eens beginnen met buikfoto's, groeit al goed. @Beausecret gefeliciteerd met je meisjesecho en ik las dat je minder misselijk was, nog steeds? Dat zou fijn zijn zeg! Hier overigens ook verschillende vk in de praktijk en ze proberen juist de afspraken wisselend in te plannen zodat je iedereen leert kennen. Je kunt tenslotte niet plannen dat je bevalt tijdens de dienst van je bekendste vk. Maar het moet wel goed voelen, als dat niet zo is en er zijn in de omgeving meer praktijken, dan zou ik eens buiten je huidige gaan oriënteren. Nou had ik bij de eerste allemaal lieve vk, maar kreeg ik bij de bevalling een waarnemer van een andere praktijk die achterwacht was voor de mijne. En dàt was helemaal geen fijne. Heb me zo rot gevoeld door haar tijdens en na de bevalling! Gelukkig werkt zij nu niet meer in de buurt Slaap hier ook niet meer lekker op m'n buik en dat ligt alleen aan m'n borsten. Zwangerschapskussen had ik door rug- en stuitklachten al ver voor de zwangerschap weer in bed Hier ook nog extreem moe. Slik al bijna de hele zwangerschap floradix, maar had gehoopt dat de 12 weken grens hierin ook nog iets zou betekenen... Ik probeer veel zonnestralen mee te pakken, ben wel een beetje gevoelig voor een winterdipje ook. En hormonen, tsja, ik houd mezelf voor dat ik niet zo hormonaal ben, maar betrap me er wel op dat ik een zakje met M&M's dicht had geplakt omdat ik niet wilde dat man die in z'n eentje op at (hoezo??? Heb nog nooit iets dichtgeplakt). Wilde al heel lang naar de Mac want de voorlaatste keer waren er geen kipnuggets. Waren we er een paar weken geleden, heb ik ze niet eens opgegeten omdat ze vies smaakten, nooooit eerder laten staan. En de angst door hormonen deze week ook wel een beetje ervaren, hier door 3 flink zieke kinderen. Normaal hooguit een dagje ziek, nu vanaf vrijdag/zondag en ik zag mezelf al heen en weer rijden tussen verschillende ziekenhuizen waar ze opgenomen zouden worden omdat ze alledrie ernstig ziek waren (vandaag alledrie weer naar school/psz, dus niets aan de hand). Ook dat heb ik niet eerder gehad. Dus denk dat ik man op wintersport nu ook lastig zou vinden!
Thanks voor het delen van je ervaring met jouw vk @Dinges84 ik heb het gewoon nog nooit meegemaakt dus voor mij zijn verschillende vk’s niet vanzelfsprekend. Wel logisch achteraf. Ben er nog niet aan uit, wil het even bespreken op de pop poli. Soms gaat het een dag goed, daarna weer helemaal niet.. nu alweer een week bijna geen eetlust, dan weer een dagje wel en dan weer niet. Wisselt heel erg dus! Nu vooral veel hoofdpijn en moe. Hoe gaat t bij jullie met kwalen verder? Herken die angsten wel inderdaad, je ziet veel meer risico’s overAl in haha.. vreselijk.
@Beausecret balen dat je eetlust nog zo wisselt. Zorg je er wel voor dat je genoeg vitaminen en mineralen binnenkrijgt? En in ieder geval genoeg drinkt? Hier wisselen de kwaaltjes ook met de dag. De vermoeidheid lijkt iets af te nemen. Ik doe wel nog regelmatig dutjes, maar heb deze week bijv. wel 2 keer gesport (waarvan 1 keer kickboksen en bijna de hele les kunnen meedoen). Ik voel me nog wel erg misselijk, en hongerig. Een beetje kortademig en die hartkloppingen dan. Jullie nog plannen voor het weekend? Wij hebben morgen een kinderfeestje van het nichtje van mijn man. Zondag gaan we eten bij vrienden, doen wij eens in de maand met de hele vriendengroep. En vandaag zijn mijn ouders eindelijk terug uit Curacao, dus daar ga ik met de kids heen.
Hier hele slechte nacht gehad. Vanmorgen een uurtje gewerkt, nu verlof opgenomen. Ik was echt te gaar voor woorden. Vanavond een verjaardag van mijn schoonzusje. Morgen crematie en verjaardag schoonbroer. Dus zondag wil ok echt volledig gaan blokken en zo min mogelijk aan mijn hoofd hebben.
Mijn man is dus het hele weekend weg. O en ik gaan morgen met 2 collega's op zoek naar een ma flodder jurk. (Fout feestje binnenkort) eind van de middag gaan we lekker naar mijn ouders en daar blijven we ook gezellig slapen. P.s al weer 14 weken! gaat best wel snel hoor! Hopelijk horen we volgende week het geslacht van de baby. Ik ben nu toch wel heeel nieuwsgierig.
@Ange84 slik sowieso vitamine c en magnesium, en vitaminepil speciaal voor zwangeren waar ook d in zit en calcium etc. Verder wisselt het dus per dag, overdag eten lukt beter. Avondeten krijg ik gewoon echt niet weg. Heel afentoe. Nog niet zorgelijk dat ik niks eet dus neem het maar op de koop toe. Vanavond is vriend weg, avondje bank met leuke film denk ik. Morgen naar vrienden uiteten, haha hoop dat ik een goede dag heb. Fijn weekend iedereen!
LOL @Dinges84 ik had ook voedselnijd naar mijn man. Ik had de autodrop zo opengemaakt en zo dichtgedaan dat mijn man niet zou merken dat hij open was. En pas nadat ik alle lekkere er uit had opgegeten heb ik hem verteld dat de verpakking open was Even wat anders:kortademigheid / benauwdheid als klacht kennen jullie dat ook? Pfff af en toe kom ik echt lucht tekort.
Dat is een goeie! Kortademig zijn is wel normaal. Je lichaam werkt gewoon heel hard aan de baby waardoor alles veel meer energie kost en je dus ook veel sneller buiten adem bent. Net als dat je last van hartkloppingen kunt krijgen.
Vandaag hebben wij de kamer die babykamer gaat worden leeggemaakt. Dus we kunnen de gaten dicht gaan maken en gaan verven. Ook hebben we het behang gekocht, en de babystoel met 0-6 mnd zitje zodat we straks met zijn allen 'aan tafel' kunnen zitten. En we hebben de Blije Doos opgehaald, de Ouders van Nu doos en de doos van de Babydump. Verder hebben we zitten puzzelen over zwangerschapsverlof, geboorteverlof, geboorteverlof partner (vanaf juli 2020 hebben de partners recht op 5 dagen verlof PLUS 5 weken extra tegen 70% salaris whoop whoop). Dus dat hebben we meteen allemaal maar aangevraagd. Echt leuk hoor, alles komt steeds dichterbij.
@Thirza78 kortademig: check! Hier ook idd in combinatie met hartkloppingen. Nou drukke weekenden voor de boeg meiden. Wanneer beginnen jullie allemaal aan het kamertje? Onze oudste gaat naar de zolder, de middelste schuift ook door en de kleinste kamer komt vrij voor de baby. Pff nog heel wat te doen dus, maar wanneer begin je eraan?
Zodra je je goed voelt? Hier nog even wachten tot de verhuizing, maart hele maand klussen, april verhuizen en verwacht eigenlijk pas mei te beginnen hier..
Wij zijn dus gisteren begonnen met uitruimen en bestellen @Ange84 ons plan is elke keer een deel. Dat van jou klinkt echt als een enorme operatie.
Bij O hadden we de kamer rond 20 weken al zo goed als klaar. Nu voel ik totaal geen drang om er aan te beginnen. Ik denk dat als we het geslacht weten dat het wel wat meer komt. O blijft op zijn kleine kamertje en de baby gaat naar een grote kamer die half voor de baby word en waar een nieuwe grote kledingkast komt te staan. We willen heel graag verhuizen. Maar met de huizenprijzen momenteel lijkt het haast onmogelijk.
Mn man is gisteren begonnen met de kinderkamer. De kamer heeft 2 inbouwkasten,een open en een dichte. Gisteren heeft ie nieuwe planken uitgezaagd voor de open kast. En binnekort begint ie aan de planken van de dichte kast,wat de kledingkast gaat worden. De planken moeten allemaal geverfd worden. Voor de rest was de kamer al klaar, 3.5 jaar geleden is alles geschilderd,nieuwe gordijnen en vloer erin gelegd, en de kamer werd alleen gebruikt om de was op te hangen,dus hij heeft niks geleden. Misschien dat we met 1 muur iets anders gaan doen,maar we zijn er nog niet over uit.. We zijn op tijd begonnen,zodat mn man rustig aan kan doen,en dit maakt mijn man een stuk rustiger in zijn hoofd. Als hij tijdsdruk heeft qua klusjes word ie echt lastig