Sharjohn proficiat met je diploma super fijn!! De rest van de dames genoten van het weer of last van de hitte? Ik ben vandaag naar een waterspeeltuin geweest ben doodmoe en mijn benen en rug auw auw auw!! Morgen wil ik gaan zwemmen maar moet vrijdag tot en met dinsdag werken dus betwijfel of het een slimme zet is, maar kan niet binnen blijven met het prachtig weer. Fijne rustige avond dames
Wij hebben de 20 weken echo gehad! Was super leuk de baby weer te zien. Vind hem niet echt veranderd ten opzichten van de 16 weken echo. Alles zat erop en eraan. En ja, het piemeltje zat er ook nog steeds!! Hartje en hersenen zijn goed ontwikkeld. En ook de groei was perfect. Hoofdje en benen lagen slechts twee dagen voor op het buikje. Niets om ons zorgen om te maken. Ook heb ik voldoende vruchtwater.. en de placenta ligt voor maar dan helemaal bovenin richting de achterkant. Dus die kan niet voor de uitgang komen te liggen. Kon me geen betere uitslag wensen! Dit ga ik nog vieren op het terras
Meg, gefeliciteerd! Zeker iets wat je uitgebreid mag vieren! Toch een opluchting, lijkt me, als alles goed is. (Oké ik maak me een beetje nerveus voor morgen.) Met Lentekind eens hoe knap het is dat jullie op het werk jullie grenzen aangeven! Ahh mijn man wil ook heel graag de baby voelen, maar dat gaat nog niet. Ik heb ook nog niet echt de harde schopjes. Dit is denk ik wat ze omschrijven als plopjes.
Me84 dat filmen heeft bij mijn zoon heeeeeeel lang geduurd elke keer als ik me telefoon aan deed om te filmen niks.... Drukte ik dat weer uit hopa enz enz enz en maakte niet uit hoe lang of kort ik filmde alsof hij het precies wist. Picasso kan zeker helpen omdat dat lucht vult, en als het goed is ook je ontlasting gaat helpen Gaab ik kan ook niet stil zitten ben vandaag gaan fietsen en dat was niet heel handig.... Zoonlief vond het wel heel leuk Hihi. Meg heerlijk dat de echo helemaal goed is. En dat het nog steeds een jongen is wel zo fijn Hihi Gingerale probeer niet te veel te piekeren voor morgen. In elk geval veel plezier en succes.
Mooie echo meg!! Shar, top cijfers joh! Iedereen weer succes met de hitte vandaag, ik moet tot 12.30 werken en dan weer even niks. Onrustig nachtje gehad dus nu even bijkomen
Goedemorgen, Dames die een echo hebben succes! Hier net het badje opgezet en gevuld voor kleine man. Nu weer even rustig aan doen.ik had eergisteren nacht urenlang harde buiken en was/ben er aardig kapot van. Het is geen blaasontsteking maar vermoedelijk komt het door m'n bekken, en buikspieren Zei de vk. Ik moet het een paar dagen rustig aan doen. En dat lukt wel met dit weer. Kleine baby schopt al behoorlijk en dat is genieten. @judithvl doe lekker rustig aan vandaag.
bah wat slecht geslapen.. allemaal nare gedachten over wat er misschien mis was met de baby.. Hopenlijk is alles goed straks! jullie horen van mij. (wel wat later, heb geen internet op mobiel en gaan nog ff boodschappen enz doen )
Joehoe! Goed nieuws van hier! We hebben de echo gehad. Alles zag er goed en gezond uit, zo fijn!! Wat is een 20-weken echo dan toch bijzonder en gaaf. En jullie willen natuurlijk het geslacht weten he Ik kan het zelf nog niet helemaal bevatten dat ik t weet: we krijgen een jongetje!! Ik moest een traantje laten toen ik t hoorde. Twee zonen en een prachtige dochter, wat een rijkdom! Ik ben zo gelukkig! De andere 3 dames met een echo, veel plezier en sterkte.
Elionorah wat fijn! Ik schiet zelfs vol van je bericht. Van harte gefeliciteerd met je zoon! @Zonnebloem22 en Lentekind hoe laat hebben jullie je echo's? Die van mij is om 13.30 uur. Nog maar heel even geduld hebben.
Elie gefeliciteerd met je zoon en dat hij gezond is Ginger en nog iemand succes met de 20 weken echo!! Ik heb vandaag controle gehad alles wat prima met mijn ventje en lag lekker te trappen tegen mijn blaas Volgende week donderdag 20 weken echo en pas eind augustus weer controle. Wel over 4 weken de glucosetolerantie test! Ik ga zo mijn meisje halen bij de gastouder en richting et zwembad. Fijne dag dames en succes
Onze echo was ook Prima ben zo blij !! alles werkte zat erop en eraan en werkte naar behoren wat fantastisch is dit
Gefeliciteerd elionorah en zonnebloem!!! Nu gingerale nog met goed nieuws..! Mamainthefuture .. Ik denk dat dat filmen hier ook een erg lang verhaal gaat worden..! Wat vervelend krulletje... Idd maar even goed rustig aan doen! Sowieso met dit weer! Fijn dat alles weer goed was gaab. Veel plezier bij het zwembad! Hier zwembad ook opgezet in de tuin.. Komt komende dagen vast goed van pas! Het valt me nu in de schaduw wel mee.. Kan het water mooi nog wat opwarmen in de zon
Jaaa het is helemaal goed, ik ben zo enorm blij! Het duurde heeeel lang voordat we het geslacht konden zien, maar eindelijk dan toch: een meisje!!!