@Meisje93 bekken blijft redelijk stabiel maar daar moet ik dan wel aardig voor werken. Bij jou? Hoe gaat het nu met het spugen? Hier is de box nooit weggeweest, maar inmiddels is hij wel uitgepakt van alle speelgoed van mijn dochter en is hij baby klaar
Ik denk dat ik de box deze keer achterwege laat haha. Diende de vorige keer alleen als opslagruimte voor al het speelgoed Bovendien moet ik toch regelmatig heen en weer om kleuter van en naar school te brengen, dus de baby moet noodgedwongen veel slapen in de kinderwagen Haha! Hopelijk vind deze de kinderwagen net zo fijn om in ge slapen als kleuter destijds!
@TigerAngel7 nou je wint zijn best haha!! @Cindy1977 ah super mooi!!!! ♡♡ @Pln hier staat ook alles al, mja dat was toen mooier met de verkoop fotos van het huis. Straks eind dec alles in het nieuwe huis over doen. Kraamhulp komt de 30ste even alles doorspreken, dacht dat ze dat met nmr 2 niet meer deden. Maar kan het me bij nmr 1 niet meer herinneren. Pff nog 14 keer werken#aftellen#5wekennog Vanavond dan eindelijk de vergeten pretecho van 2 weken geleden. 4d spannend! Heb hem zo lang niet meer gezien!!
oh echt niet eens op gelet haha ohh wauw mooi hoor! ja echt en nu net een groot parfum/badschuim pakket geworden haha nu stip Ja nu hou ik er echt mee op want mn gelukt raakt ook een x op anders word ik te hebberig haha moeten we niet hebben. Heel veel plezier vanavond hoop dat je mooie echofotos meekrijgt! wat box betreft die zetten wij ergens in dec/jan wel op moeten eerst even een plekje zoeken waar die kan staan haha
Wat fijn! mwa bekken gaat helaas achteruit. Overgeven: probeer toch weer om het niet te doen. Vind het zo verschrikkelijk en het lucht helaas niets op. Nog makkelijker. @Christiana veel plezier vanavond! van het lakentje bedoel je toch? Dus dan heb je eigenlijk 2 lakenrandjes? @TigerAngel7 hahah ja je geluk raakt ws. toch een keertje op. Maar wel leuk dat je zoveel wint. Ben je zenuwachtig voor morgen?
Ja precies en je koopt wel lootjes ervoor en kleine bedragen tikken ook wel aan. Nee nog niet echt, maar denk dat het morgen wel komt zodra we vlakbij de tijd zijn
Ik geloof dat er bij die dekentjes geen los lakentje gebruikt wordt dus dan sla je de deken gewoon om!
Dan klopt mijn 1ste gedachte dus toch. Vond het anders zo zonde van het mooie lakentje wat aan de deken zit. ja dat tikt ook aan! Hoelaat moet je
Iemand vroeg nog over evt overstappen van verzekering?.... Wij blijven bij Anderzorg, ik heb de basis en niets anders. Ik ga alleen naar de tandarts met kleuter en dat is goedkoper om zo te betalen dan jezelf bij te verzekeren. Fysio hoef ik niet meer, helpt toch niet XD Ik heb nog gekeken naar de kraamzorg volledig vergoeden, maar dat was ook boven het bedrag van wat we zo moeten bijbetalen. Dus ik heb basis normaal en Puber heeft basis met max eigen risico voor samen 191 euro in de maand. Via haar zorgtoeslag krijgen we 90 euro per maand terug, dus ik vind dat we het netjes uitgezocht hebben
@Christiana wauw!!!!! @Meisje93 hebben jullie nu 2 tripptrappen? Wij hebben bij de 1ste geen box gehad, niet nodig. Dus bij deze ook niet.
Wij ook 2 TrippTrappen....zit nog te speuren naar een 3e voor Puber. Wil ik ze meegeven als ze op zichzelf gaan. Een mooie jeugdherinnering Van baby tot volwassenen en dan kunnen ze daarna hun eigen kids erop zetten.
Box.... bij Puber had ik zo’n mini gevangenis niet nodig....maar nu zit de Teckel constant in je gezicht te likken en test stiekem al het speelgoed met haar tandjes XD
Menn jongens ik heb ineens zin in heel veel lekkers... Ik denk dat het maar goed is dat de winkels dicht zijn en we niks in huis hebben haha Wat een prachtige echo @Christiana ik mag donderdag voor de herkansing voor de 4d echo. Hopelijk ligt ie nu iets meer van de placenta af! De kleine is erg druk vandaag. Maar steeds als ik mn buik in m'n ooghoek zie bewegen en m'n telefoon pak om te filmen issie meteen stil haha hij plaagt me!! Vandaag een uur langer gewerkt, heb een voorstel gedaan om nu een aantal dagen een uurtje langer te blijven gezien zittend werk me goed af gaat. In de hoop daarmee de kerstdagen te compenseren. Ik ben nog in afwachting van m'n teamleider, hoofd vond het oké.. Heeft iemand tips tegen taai slijm in de keel en groene snotneuzen vannacht nauwelijks pijn gehad maar wakker gelegen van een snotneus (die ik al 3 weken heb) slaap daardoor met m'n mond open. Gevolg ik word wakker van een vervelende droge mond en manlief slaapt niet door m'n gesnurk.. Heb al gestoomd, gespoeld met zout, vicks op m'n borst en voeten, rechtop slapen naja ik weet het niet meer. Alle tips zijn welkom!
Ja hier straks 2 tripptrappen staan. Dochter zal er voorlopig nog wel op blijven zitten. Waar zit jouw dochter nu op dan? Wauw wat mooi & duidelijk zeg! Al een idee op wie het lijkt? @Pln wat fijn dat zittend werk je goed afgaat! Ai wat vervelend. Helaas geen tips voor je. Kinderneusspray mag je wel dacht ik. #box. Veel gebruikt bij dochter. Niet om in te slapen trouwens. Maar dochter was geen kroelbaby. Lag het liefst de hele dag in de box of wieg.
Ja dat vreselijk taaie slijm hè, muurvast in keel en neusholtes. Ik word er ook niet sexier op met mijn gekwijl, gesnurk en onderbroeken tot over mijn borsten XD Nog 10 weken tot een overdosis xylometazoline
@Christiana prachtig zeg! Heel erg mooi. Pff dames, wat voel ik mij verschrikkelijk momenteel.. ik kan gewoon bijna niet meer lopen nu. Denk dat ik te veel heb gedaan op het werk, kan wel janken vanavond. Zit nu echt in dubio om m'n werk alvast een bericht te doen over hoe het er nu voor staat.. want ben echt bang dat het morgen nog steeds zo is en dan zie ik het echt niet zitten om op vervoersdienst en daarna ook nog op de groep te moeten werken.