Nog 2dagen werken.. Echt aftellen nu hoor! Hebben jullie trouwens getrakteerd of iets op je laatste dag?
Mooie buik @Buko! Striae hier ook niet echt. Klein beetje verder gescheurd van de vorige keer volgens mij, maar weet ik niet zeker Ik heb de vorige keer boxers van mijn man gedragen. Dat zat wel heel lekker moet ik zeggen En ik heb van de hema boxers nog.
Ohh ik dacht waar heeft iedereen het toch over. Paarse buik? Maar nu de foto gevonden. Dat is wel echt heel paars ja! Ben benieuwd wat ze zeggen!
Succes nog even met je laatste 2 dagen! Ja ik wel, ben nogal van de baksel dus ik had gewoon een lekkere cake gebakken
Ik had chocolade muffins gebakken van dr oetker. Echt super easy haha en ik ben geen keukenprinses. Gesmolten chocola erbovenop gesmeerd en daarover heen roze muisjes. Zag er heel leuk uit en was nog lekker ook! Heb misschien wel een foto. Is echt heel makkelijk!
@AapEnOlifant succes vandaag! @nadine001 Ik was de zoetigheden een beetje zat dus heb 2 quiches gemaakt. Maar ik vind het ook leuk om te bakken.