Hier een k nacht gehad.. alweer...maar nu omdat ik hele regelmatige harde buiken had en krampen onderin. Om de 4a5 minuten. Dus na 2 uur de vk maar gebeld. Die kwam een uurtje later. maar door dat ze kwam kreeg ik nogal last van adrenaline in mijn lichaam en je raad het al. Het regelmatige van 4a 5 minuten daalde helemaal. Had ook niks niet gedaan geen ontsluiting niks niet. Van 2 tot 5 wakker geweest. Man moest 9 uur weer beginnen met werk. Baalde zo. Toch maar proberen te slapen. Wat niet wou/wil. Steeds als ik bijna indommel komt er een harde buik opzetten,waardoor ik weer wakker word. Maar het is zo verschrikkelijk onregelmatig. Bah bah bah. Heb zo de balen en ben zo moe. Stelde de vk vannacht voor om in het zh te gaan slapen met zon shotje slaapmiddel. Zo raadde de dienstdoende het nu af. Aangezien ik het van de week op een slaappil het goed deed gaan we dat eerst proberen. Ik word ook gek van dat geheen en weer. De 1 zegt (in het zh) hij ligt goed vast en het word beneden al goed week kan met 1 vinger hoofdje voelen. de anders zegt ( vk van vannacht) nou nog niet volledig vast hoor. En is ook niet week ofzo dus kan nog wel ff duren..ja wat is het nou... snap er niks meer van. Sorry voort geklaag.. maar weet t gewoon ff helemaal niet meer
Hier gaat het goed! Vannacht wel een helse nacht gehad haha. De kleine was erg misselijk na de bevalling en had daarom op dag 1 nauwelijks gegeten. Dat resulteerde in een half uur slaap vannacht maar zo gelukkig, we leven even in een soort van cocon met ons gezin. Zo bijzonder is dat gevoel.
oh ja ik heb trouwens 4 dagen voor de bevalling 3x daags frambozenbladthee gedronken. Daar ben ik niet van een meestal geloof ik er niet zo in maar mn buik begon tijdens die dagen al met rommelen en toch 3 daagje eerder bevallen..
@Friezin87 kijk de volgende keer even wat je lichaam doet als je gaat douchen. Bij vals alarm nemen de harde buiken weer af, bij t echte werk versterkt t alleen maar, op t moment dat je onder de douche vandaan komt dus niet tijdens t douchen. @sedese bijzonderheid je op zo weinig slaap ineens kunt functioneren he. En de thee die ga ik opslaan. Hoop dat mn lichaam t dan zo natuurlijk mogelijk oppikt.. De nacht redelijk. Wel weer om 03.00.klaarwakker.. irritatiepuntje Vandaag de kerstboom en versiering er al weer uit gedaan. Zometeen de taalzuivering van t raam afwassen. En dan komende dagen iets in de winterspelen erop als een ijsbeer of iglo ofzo.. Vanmorgen ook de kinderen ingelicht. De oudste was zichtbaar geschrokken. Ze snapt heel best dat t hart de batterij is van t lichaam, zo hebben we het ook verteld dat we de hond lieten in slapen en dat je die niet even kan vervangen voor een nieuwe. De middelste was vooral bezig met wat we al dachten maar als mama niet thuis is en papa bij mama waar.moet ik dan slapen.. met lichte paniek in zn ogen.. het is even heel lastig maar zolang de situatie enig sinds stabiel lijkt, blijft mn vriend gewoon snachts thuis. En mocht t kritisch worden dan vragen we iemand. Om gewoon in ons huis te slapen zodat ze wel in hun eigen bed kunnen liggen.
Even bijgelezen. Ben benieuwd naar nieuwe bevallingen! Hier bijna een week thuis. Gaat super. maantje krijgt veel aandacht en liefde van grote zussen en ze geven ook lekker flesje en verschonen helpen mee! Kraamzorg was kort en zaterdag afgesloten zo is het prima ook! Maantje drinkt lekker flesjes op en slaapt de hele nacht en dag haha. Overdag in woonkamer en snachts in wiegje. Snachts twee keer voeden 03.30 en 06.30 om de buurt met mijn man. We worden allemaal pas 9-9.30 wakker, heerlijk! Maantje heeft wat darmkraampjes soms maar we knuffelen om de buurt En starten morgen met probiotica. mijn herstel na ks gaat ook super ik kan zo wat van alles weer wat ik kan zonder pijn etc dus gaat prima. TiL niet en lange stukken buiten lopen ook niet en Stofzuigen etc dat soort dingen ook niet. Verder wond geneest goed en enkeL nog wel gevoelig oppervlakkig. Ik heb net as vorige keren super herstel van gelukkig
@fidel2010 wat moet dat moeilijk zijn geweest voor je... mooi dat je het op die manier duidelijk hebt kunnen uitleggen. hier vandaag 40 weken!! zo naar de vk en hopen dat ze me kan strippen! Wish me luck!!
@Miekoe Succes! Hoop ook voor je dat ze je willen strippen. Ik mag vanmiddag naar de vk, ik hoop ook dat ze wilt strippen
Ben gestript! Dus nu afwachten. Heb al 1,5 tot 2 cm ontsluiting, dus die hebben we iig gehad zonder pijn! We gaan het zien! Mocht het niets doen word ik woensdag weer gestript!
@fidel2010 zal ik doen! Het rommelt ondertussen wel een beetje, maar ja dat zegt natuurlijk helemaal niets. ben vanmorgen ook even flink aan de poets geweest dus dat kan het ook wel zijn. Straks even lekker slapen en dan zien we wel. Hoop dat áls er wat gebeurt, dat het na half 5 is, dan heeft de fijnste vk dienst
@Miekoe Hoe gaat het met het gerommel? Hier heeft de vk gekeken, maar het was helaas nog niet mogelijk om te strippen. Volgende afspraak is nu met 41+3 in het ziekenhuis voor ctg en echo etc en eventueel bespreken van inleiding.
Nou, op een beetje zere buik na, niks nakkes nada hoor... we mogen het nog tot morgenochtend een uur of 5 de kans geven, daarna zal het niet meer door het strippen komen... maar heb er nu al een hard hoofd in haha! Hoezo ongeduldig? @Ellen1989 he bah, dat meen je niet! Balen! Had het zo voor je gehoopt!
Balen dat het nog niet echt doorzet! Maar het kan nog Ja best wel balen hoor, ik had eigenlijk wel gedacht dat het mogelijk zou zijn. Gezien m'n termijn en 3e zwangerschap, maar helaas. Gewoon maar afwachten en naast me neer leggen
Het is een wereldwonder de postbode heeft een leeg geboorteplan bezorgt.. was dat t...zucht... Heb vooral benadrukt dat ik rust wil.met mn bevalling. En niet ieder uur ofzo iemand die komt kijken hoe ver ik ben.. En zeker geen 2 z omdat t een opleiding zh is.. dat doen ze maar bij een ander. Laat mij in me bubbel zitten.. En ook geef me lichaam de tijd. Niet gaan overhaasten door onnodig in te grijpen. Sommige willen juist klaat t doorzetten en opschieten. Maar ben eerder bang als ze extra gaan stimuleren dat ik echt in 1 uur van 2 naar 10 cm ga.. t gaat al vlot. Me lichaam weet hoe t werk en daar heb ik vertrouwen in