Valt dit al onder een knaltest? Ik heb nog nooit zon dikke donkere streep gehad! Plus het feit dat ik sinds vanacht over mn nek ga van alle geurtjes stelt het me best gerust nu
Vanmorgen heerlijk gesport. Ondanks mijn moeheid, krijg ik toch meer energie van een workout. Ik doe 2-wielersporten (mountainbiken en steppen). Wie van jullie sport er ook en welke sport beoefenen jullie?
Ik wandel en hike regelmatig, tot een aantal jaar geleden trainde ik voor de marathon, maar door een ongeluk met paardrijden kan dat nu helaas niet meer.. @Dubbeltje82 mtb je ook offroad?
Wat vervelend dat je dat nu niet meer kunt. Ja, ik rij ook single tracks. Maar niet als ik alleen fiets, alleen samen met mijn man. Als ik alleen fiets pak ik de fiets- of zandpaden door het bos. Ik ben niet zo'n held als ik alleen ben hihi. Vanmorgen op de step bijna 13 km gedaan. Merk wel dat ik die bewegingen nodig heb om mijn onderlijf stevig te houden (en bi klachten zo lang mogelijk buiten de deur te houden als kan).
Ja toch, het kan altijd misgaan, ik wil van elk moment genieten. Deze kleine zit nu heel fijn bij mij, daar ben ik super dankbaar voor (alleen de 2e kwam "snel", na 6 maanden)
Vannochtend ook een knaller! Teststreep donkerder dan controlestreep . Ben zoooo benieuwd naar de echo. Ik had twee eitjes, dus het wordt nog spannend of het een eenling of tweeling is
Ik sport niet. Ik wandel wel elke dag een uurtje met mijn jongste dochter in de draagdoek. Sinds mijn positieve test heb ik echt het tempo van een oude vrouw Ik kan niet wachten om weer zo'n klein kindje in de doek te hebben❤
@Noralie87 welkom.... Ik heb ook de eerste dagen wat bruinverlies gehad en1 avond wat rood. Na 3 dagen stopte het. Ondertussen rond de 5 weken zwanger. Ik hoop dat het snel stopt. Hier geen sport, mijn meiden rijden paard en wilde dat weer op gaan pakken nu mijn dochter een paard lease maar dat moet nu nog even wachten.
Ik heb nu al 4 dagen rood bloedverlies en 1 dag bruinverlies. Soms ook met stolseltjes. Het wisselt elkaar eigenlijk een beetje af met bruin en dan weer rood. Ook krampjes erbij sinds vandaag. Het kan beide kanten op gaan. Het is gewoon afwachten. Ben benieuwd of morgen mijn test is opgelopen of niet.
Spannend hoor. Ik heb bij bijna al mijn zwangerschappen bloedverlies gehad,alleen bij de jongste jet heftigste. Heb toen met 7 weken een fikse bloeding gehad van 1 dag,had echt maandverband nodig en iedere 2 uur verwisselen. Er loopt nu een heerlijke peuter rond van 2.5. Maar ik zou er ook super onzeker van worden hoor dus begrijp je wel.
Ik ben bijgelezen. Pfoe. hopen dat het bij iedereen goed blijft gaan! Dit was mijn test vanmorgen met 12 dpo. Ik heb me maar alvast aangemeld op de site bij de VK. Het valt me op dat de afspraken zo qua data verschillen! Ik dacht dat overal wel een beetje dezelfde termijnen werden aangehouden. Niet dus