@PlainJane ik heb geen hekel aan bloedprikken, dus heb geen moeite met de nieuwe test gelukkig. Wel typisch dat ze de POP bij jullie digitaal doen. Hier wordt de POP juist vanwege de extra aandacht voor de labielere zwangere alleen in persoon gedaan. Persoonlijk vind ik dat erg fijn. Ik zit al zoveel achter schermpjes...
POP poli is hier ook in persoon, op de poli zelf. Vind ik wel heel prettig. Ik heb deze week ook ijzer controle, maar dat doen ze hier met een vingerprikje, ideaal. Het ijzer gehalte van een zwangere vrouw zit het laagst rondom de 30 weken, daarom controleren ze het nu.
Ik heb voor morgen een afspraak om te shoppen bij de Hema. Eindelijk wat kopen voor de kleine. Benieuwd hoe ik dat vind, ben bang dat ik het gevoel heb dat ik op de vingers gekeken wordt. Heb 20 minuten.. dat lijkt me genoeg toch?
Hier ook vinger prik gehad, daarbij was m’n ijzer te laag. Mocht het drie weken aan kijken met Floradix en dan opnieuw een vinger prik. Als deze weer te laag is moet ik bloed prikken voor een nauwkeurigere waarde.
Heb een soort van lijstje, bovenaan staan sokken voor mn dochter.. hoogste prioriteit. Lijkt wel alsof we geen enkele euro meer hebben.. gewoon zielig, heeft bijna geen enkele sok die heel is
Nou.. Sokken gescoord en wat babyspul. Heerlijk, maar idd, 20 minuten vliegen voorbij! Wel leuke dingetjes, hydrofieldoeken in leuke kleurtjes. Mooi met geel en groenig.. past wel leuk in het kamertje. De rest is gewoon wit, dat krijg ik via anderen. Droogt net zo goed af maar wou wel zelf wat leuks kopen
Nou, mijn zoontje verslijt ook sokken bij de vleet.... Ik kwam toevallig nog een nieuw setje achterin zijn kast tegen haha.
Nou vandaag dikke, vette nesteldrang gehad. Alvast begonnen met wassen de 1e 2 draagdoeken hangen nu te drogen Maar voor mij gevoel niet eens zoveel gedaan. Nou heb ik al snel harde buiken door een gevoelige baarmoeder. Volle blaas, orgasme, beweging van de kleine, mijn baarmoeder reageert overal op. Vanaf ongeveer 16.30u had ik gewoon bij elke beweging, zoals opstaan van een stoel, een harde buik. Gewoon veel en vaak dus. En zelfs een paar hele vervelende die ik wegademen moest. Bah wat kun je daar onzeker van worden zeg Ik lig nu even en dat gaat prima, geen harde buiken meer, alleen een goed aanwezige baby Maar ik baal wel, ik doe al zo rustig aan, ben pas 30 weken. Ik vind het nog wat vroeg om alweer voorweeën te gaan krijgen
Ik dacht net, misschien deze keer dat de indalingsweëen vroeg waren. Maar toen draaide ze zich net om
@Wanda68 wat jij beschrijft over de harde buiken, heb ik helaas ook al vanaf week 22. opstaan uit een stoel, bukken, omdraaien in bed, volle blaas. Heel vervelend. Ik moet daarom heel rustig aan doen omdat teveel en lange harde buiken kunnen overgaan in vroegtijdige weeen. Ik heb zo nu en dan steken in mn onderkant zeg maar van die scherpe steken. Zou dat de indaling zijn?
Nou ik kan me bij mijn vorige kindje herinneren dat ik echt pijnlijke weeën heb gehad rond 34 weken. Een stuk 4 ofzo. Daarna niet weer. Maar ik heb geen idee hoe normaal dat is. Sommige kindjes dalen pas in vlak voor de bevalling. Qua harde buiken heb ik ze ook al heel lang, maar nog niet zo erg vaak en vervelend (waardoor ik ze moest wegademen) zoals vandaag.
Ik heb ook wel last van de Braxton Hicks contracties, ook wel sommigen die ik weg moet ademen, maar zolang er geen ritme in zit en ze niet te lang en te pijnlijk zijn maak ik me nog geen zorgen. Harde buiken door inspanning heb ik niet echt. @Vintage35 die stekende pijn die je beschrijft kan komen door het verweken van het kraakbeen in je bekken (schaambeen). Is niet prettig idd. Als je twijfelt mss toch even een potje urine laten testen op blaasontsteking?
@Wanda68 wat vervelend zeg.. Ik denk dat ik deze zwangerschap het minst last van harde buiken heb, maar komt wss omdat ik door de bekken zo beperkt ben. De keren dat ik ze heb moet ik ze wel wegpuffen, nare dingen.. Maar er zit gelukkig geen regelmaat in.. @Vintage35 die steken kunnen inderdaad indalingsweeën zijn, dat herken ik wel van de vorige keren en de vk beaamde dit toen ook. wat moeten we toch weer veel door staan, powervrouwen!!
Nou ik denk dat het ook heel erg samenhangt met mijn darmen (ik heb ook prikkelbare darmsyndroom), omdat mijn baarmoeder toch al overal op reageert. En dan kom ik er later achter dat ik toch wat verstopt zat. Ik voel me nu weer een stuk beter in ieder geval. Vaak harde buiken heb ik sowieso, maar normaal inderdaad zonder ritme en niet/amper in rust en ook niet dat ze zo vervelend zijn dat ik ze weg moet ademen. Wat mis ik mijn bad momenteel zeg! Dat zijn echt die momenten dat ik er wel even 2 uren in wil liggen weken Ik hoop dat ze klaar zijn (ik ben de juiste tegels nog aan het zoeken) voor ik beval. Maar ik ga van het ergste uit. Dat het eerste bad waar ik in kom te liggen het bevalbad is. En stiekem heb ik er enorm veel zin in ook
ja lastig hè.. nou hopelijk blijft het nu iets rustiger, en die darmen zijn ook zo vervelend, vooral als je verstopt zit.. oooh wij wilden ook graag de badkamer aanpakken, maar badkamerspecialisten adviseerden ons dit pas na de bevalling te doen omdat het nu zo ontzettend druk is! Dus die gedachten aan een bad, zeeer herkenbaar.. Verlang er nu ook zo naar met de bekken..
Ik zou het juist voor de bevalling doen. Zou persoonlijk niet zitten te wachten om in de zooi te zitten met de baby. Liever voordietijd wat drukker....
Jaa dat was ook mijn idee.. maar voordat het klaar is zit je precies rond de tijd van de bevalling. Voordat je een afspraak hebt, spullen hebt en je uiteindelijk aan de slag kunt ben je al een paar weken verder en dan de hele verbouwing nog.. Dus heb me er maar bij neergelegd dat het wss ergens eind van het jaar word.. zijn gelukkig nog genoeg andere klusjes waar we ons nu eerst mee bezig kunnen gaan houden, of najaa mijn man
We moeten wel, ivm lekken heeft mijn man het voorwerk al gedaan. Er is veel schimmel onder gevonden, dus hij heeft al dat hout eruit getrokken. Het bad is eruit en we laten dat dan tegelen met een doucheputje afvoer en dan komt er een vrijstaand bad te staan.