Ik wil eerst de bevalling afwachten (het is wel elke zwangerschap erger geworden). Maar als ik toch blijvend last houd, dan ga ik waarschijnlijk voor operatie of aangemeten hulpmiddelen. Hier hypermobiliteitssyndroom en fibromyalgie.
Jupz. Ketogeen eten heeft hier ook goed geholpen. In heb al sinds 5 jaar geen medicatie meer ingenomen tegen de pijn van de fibro.
Onze oudste twee jongens zijn gewisseld van kamer gisteren. Volgende week kan de baby kamer dan gestart worden. Gisteren wel echt teveel gedaan,dus nu last helaas.
Net weer groeiecho gehad. Ons meisje loopt nu nog verder voor en suikerwaarden liggen volgens de vlos te dicht tegen de ondergrens aan. Dus nu doorverwijzing naar de gyn gekregen. Ben er verder nuchter onder hoor. Onze eerste liep ook onwijs voor en beide kids waren 8-ponders. Ik word goed in de gaten gehouden en ben op de goede plek. Komt goed.
Wat fijn dat je er rustig onder bent! Hier ook een groter kindje, maar dat ligt voor ons wel in de lijn der verwachtingen. We maken ze gewoon groter, dat hebben de broers wel bewezen. We can do this!
Hier was de uitslag van mijn bloedprikken goed (ook de glucose) bij de afgelopen controle (30 weken echo) liep ons kleintje op alle fronten ook een week voor op de groei. We gaan het zien. Kan er zelf toch niks aan doen. We kunnen ze niet minder hard laten groeien toch..
Tja, de eerste was met 38+2 bijna 8 pond. De tweede met 39+6 ook. We gaan het zien. Ik denk zelf dat het allemaal wel meevalt. Onze eerste is gewoon groot, altijd al geweest. Nu met 9 jaar oud al bijna 1,6 m en net als BIB ook een meid... Je kunt ze idd niet ineens zachter laten groeien.
Scheelt dat het niet je eerste is en je je er bij neer kan leggen, want wat je zegt je kunt toch niet anders. Hier gisteren ook een goede groeiecho gehad, paste goed bij termijn Ruim 1600 gram (weet niet meer exact meer, mumbrain haha) En hij is ook weer goed gedraaid! Ijzer ook geprikt, was goed maar wel stuk lager als de vorige keer.. dus wel iets om in de gaten te houden en voor mij ook met eten iets om op letten
Fijn al die goede echo’s! En nee, de baby’s minder snel laten groeien (of krimpen..) gaat helaas niet. En vaak is het maar een indicatie, komen ze er nog op normaal gewicht/lengte uit ook! En zo niet, en je hebt geen zwangerschaps diabetes, dan zit zoiets gewoon in het DNA denk ik? Ik maak geen super grote baby’s, alleen groeien ze heel snel nadat ze geboren zijn Mijn ijzer was helaas wel te laag, heb er tabletten voor gekregen. TMI, maar die dingen zijn niet gunstig voor de stoelgang kan ik je vertellen. Gisteren naar het ZH geweest voor een echo van mn borsten (mag tijdens zwangerschap geen mammografie), omdat ik een aantal bobbeltjes voelde. En nu met alles rondom mijn vader merk ik dat ik wat dat aangaat ineens op scherp sta. Maar gelukkig was alles in orde. Mijn jongste zit in de fase van verlatingsangst, willen lopen, maar nog niet alleen kunnen en boven tandjes die doorkomen. Je kan begrijpen dat ik als klittenband fungeer de laatste dagen. Wat niet heel fijn is voor mn lijf, want die maakt het mij maar lastig de laatste tijd. Kraampakket van mijn zorgverzekering is binnen, maar ga toch nog een natuurlijk kraampakket aanschaffen. De spullen die ik niet gebruik doneer ik aan mijn kraamzorg. Nou dat was weer mijn update/geklaag voor deze week
Fijn dat het goed was @PlainJane . Toch spannend zo'n echo weet ik uit ervaring. Wanneer beginnen jullie met wassen? Het begint wel een beetje te kriebelen nu (al heb ik nog niks aan kleertjes.. alleen hydrofieldoeken, omslagdoeken, lakentjes) ik probeer me nog even in te houden.. anders kan je straks nog een keer lijkt me..
Ik ben al begonnen afgelopen week Ik heb zelf kleding in de kast hangen wat ik maanden geleden heb gewassen en wat nog fris ruikt Dus kan best haha De draagdoeken liggen al klaar, hydrofielen, lakens en dekens. En ik ben nu begonnen met de kleertjes
@Dubbeltje82 fijn dat je geen zorgen maakt en herkent van de andere twee. Blijkbaar hebben jullie grote kindjes. Bij ons dachten ze eerst ook dat de kleine te groot was maar 30 weken echo zag er prima uit. @PlainJane fijn dat alles goed was!! Toen mijn moeder borstkanker had heb ik ook zelf controle gedaan. Herkenbaar dat je ineens van alles merkt. Dan is een geruststelling extra fijn. Wassen ben ik vandaag mee begonnen. Dit weekend gaat de commode leeg en kunnen de baby spullen erin. Afgelopen dagen wat corona stress hier. Klas van oudste in quarantaine. Kreeg hij dinsdag hoesten,keelpijn en hees. Jeetje wat een gedoe. We hebben hem vandaag toch maar laten testen,gelukkig negatief. Ik merk met de vorderende zwangerschap, ik dit echt lastig vind. Wat als je het net hebt met de bevalling,of net in quarantaine zit. Hebben jullie dat ook?