Ja het inklappen vind ik dit keer ook zooo belangrijk. Ik heb een maxi cosi mura staan maar die moet telkens helemaal uiteen om in mijn koffer te passen Welk model van Mutsy had jij ook alweer? Ik vind ze zo op elkaar lijken!
@Lisa890 aah nee die valt dan af. Ik vind zelf de Mutsy Nexo geweldig, maar te duur ik gebruik thuis gewoon de kinderwagen en in de auto ligt een simpele buggy voor de jongste, voor de baby gaat tegen die tijd gewoon kinderwagen weer mee in het begin.
Gister de vk gebeld omdat ik de baby al 2 dagen veel minder ferqent en krachtig voelde. Ze had even geluisterd en gevoeld en toen vond ze toch dat ik door moest naar de triage. Daar hartfilmpje en een korte echo gehad. Alles gaat goed. De baby was aan het koekhappen haha zo leuk om te zien.
Ooh gelukkig Cinsam! Hier geen zwangerschapsdiabetes maar wel bloedarmoede. Dat verklaart de vermoeidheid en kortademigheid wel. En ook al 2 dagen zelf lichte koorts aan het maken. Geen idee of het van het kinkhoestvaccin komt of omdat ik ziek aan het worden ben. Vanavond maar eens naar de dokter. De baby voel ik nog wel heel goed en duidelijk gelukkig!
♡ Uitgerekend 1 t/m 15 mei 2020 ♡ 1 mei Leuk - 28 jaar - 3e kindje 2 mei Lisa890 - 30 jaar - 2e kindje 3 mei FVG - 28 jaar - 1e kindje 4 mei Kyra77- 42 jaar - 2e kindje Cinsam - 43 jaar - 2e kindje Jeanine1995 - 24 jaar - 1e kindje 5 mei Blessings - 28 jaar - 2e kindje 6 mei Mississippi - 32 jaar - 4e kindje Urfebe - 33 jaar - 3e kindje Rapunzel - 30 jaar - 4e kindje Loezzzje - 34 jaar - 2de kindje 7 mei Loeki82 - 37 jaar - 2e kindje 8 mei 9 mei 10 mei 11 mei Julias - 33 jaar - 3e kindje 12 mei 13 mei Louise11110 - 26 jaar - 1e kindje 14 mei 15 mei ------------------------------------------ ⭐️Sterretjes:⭐️ Ano Krv Nog anoniem Penny123 Butterfly36 ------------------------------------------ Afspraken: 2020 28/1 - FVG - vroedvrouw 05/2 - Julias - glucosetest, bloedonderzoek, groeiecho 06/2 - loezzzje - groeiecho 10/2 - FVG - echo 10/2 - Loeki82 - controle gyn 10/2 - Mississippi - controle gyn 19/2 - Julias - groeiecho 19/2 - Urfebe - controle vk 02/3 - Loeki82- controle gyn 02/3 - Mississippi - groeiecho/controle gyn 07/3 - Mississippi - 4d pretecho 09/3 - FVG - echo 16/3 - Loeki82 - controle gyn 19/3 - Mississippi - controle gyn 30/3 - Loeki82 - controle gyn 01/4 - FVG - echo 14/4 - FVG - vroedvrouw 27/4 - FVG - echo 04/5 - FVG - echo ----------------------------------------- jongen (3) | meisje (4) | verrassing (3) -----------------------------------------
Yes, van de 4-weken cyclus gisteren naar de 3-wekencyclus bij de vk gegaan Controle was prima weer. Wat gaat de tijd toch snel meiden! Ik vind de grijze wel heel erg mooi opvouwen, Lisa! Als ik een nieuwe buggy zou kopen, zou ik voor die gaan, omdat het zowel in huis als in de auto weinig ruimte inneemt. Gelukkig dat alles goed was Cinsam! Toch even schrikken als de bewegingen ineens zo afnemen. Beterschap FVG!
Heb je iets voor de bloedarmoede gekregen? Wat ze bij mij ook zagen dat de placenta nog voor de uitgang ligt. Kans dat dat nog verschuift. Dat hoop ik eerlijk gezegd, anders is vaginaal bevallen onmogelijk.
Ligt ie aan de buikkant, Cinsam? Dat had ik bij mijn dochter ook, dat het te dichtbij lag. Maar wel buikkant, dus uiteindelijk goed opgeschoven nog. Hadden ze dat niet eerder gezien ook? Of had je geen 20-weken echo gedaan? ik weet t even niet meer
Moet terug ijzer en foliumzuur nemen en dan verder zien... Hopelijk verschuift je placenta ook nog! Bij mij lag die ook aan de voorkant maar gelukkig niet voor de uitgang. Ik hoop dat het ook nog eens gecheckt wordt op voorhand want als die nog kan verschuiven!
Vervelend @Cinsam en @FVG!! Slikken jullie geen vitamines meer? Ik slik gewoon de standaard zwangerschapsvitamines + vitamine D want die was wel erg laag aan het begin van mijn zwangerschap.
Nee aan de achterkant maar wel schuin dus blijkbaar. Maar was nog lastig precies te meten ivm het termijn. En nee geen 20 weken echo gehad. Al had dat ook niet uitgemaakt want die echo verschuift niet ineens de placenta haha. Vitamines: ik slik nog steeds vraag multi vitamines mama plus van Davitamon die blijf ik voorlopig nog slikken ook later ivm hoop ik borstvoeding.
Haha, nee je hebt gelijk, de placenta doet niks met de echo. Je had het dan wat eerder geweten, maar maakt ook geen verschil natuurlijk. Hopelijk schuift het nog op inderdaad! Maar wellicht een rare vraag: als je nu nooit een echo zou hebben gehad voor de bevalling, hoe weten ze dan dat de placenta in de weg ligt? Of zou je sowieso nog wel een echo plannen voor de bevalling?
Ja met 32 korte groei echo, en dan had ik geweten hoe het op dat moment was maar dan hadden ze ook gezegd dat de kans zeker aanwezig is dat hij nog verschuift haha dus dat had ook helemaal niks toegevoegd
Ahhhh ik snap Moet je nu op het eind nog een echo om het te checken? Of hebben ze daar niks over gezegd?
@FVG beterschap! @Cinsam wel fijn dat je het nu al weet denk ik, kan je je er toch al op voorbereiden mocht hij niet meer genoeg verplaatsen en kom je niet later voor een verassing. Hopelijk verschuift het nog genoeg! @vitamines ik heb ook de zwangerschapsmulti, maar moet zeggen dat ik ze heeeeel vaak vergeet
@Cinsam dat was vast even een onzeker moment als je minder beweging voelde. Gelukkig is alles goed! En hop placenta, opschuiven jij! Volgende week dinsdag heb ik éindelijk nog eens een echo. Had een keer afgewisseld met de vroedvrouw waardoor het nu intussen 8 weken geleden is dat ik mijn freggel niet meer gezien heb, veel te lang naar mijn zin en intussen ook beslist dat ik dat niet meer ga doen. En intussen nacht nummer ... dat ik klaarwakker lig snachts, bah. Straks val ik terug in slaap een uur voor de wekker gaat. Alvast goed voorbereid op slapeloze nachten binnenkort @vitaminen: ik moet eerlijk zeggen dat ik de mijne ook veeeel te vaak niet neem
Heel mooi, ik wilde dat eerst ook voor op de babykamer. Maar weet vanmezef dat ik dat uiteindelijk weinig ga gebruiken