Ja de gezichten zien is natuurlijk priceless! Wij zouden dat kunnen doen via beeldbellen, maar een 'rondje' Z-H, N-H, FRL, FL, UT, Z-H is welhaast niet te doen op 1 dag. Stomme corona
Hier net van het Nipt wachtbankje af. Alles was goed. Vorige week maandag geprikt en dus 10 dagen later uitslag. Wat een opluchting zeg.
Hi meiden, hahaha ja dromen doe ik enorm, het lijkt nog steeds alsof ik niet bij laad, dus even de bloeduitslag afwachten. Ik heb gister geprikt voor een normaal bloed onderzoek incl. NIPT met nevenbevindingen. Ik ben de laatste tijd juist enorm chill, de weken lijken opeens te vliegen, maandag een echo met onze meisjes (ben zo blij dat er niets veranderd qua covid) en schoonmoeder. Ik ben zo bang dat je ziet wat het wordt of dat mijn schoonmoeder blijft zeggen, zij hoeven het niet te weten zolang IK het maar weet, doe jij maar tampons in je oren. Ze leek vorige week de lol er eindelijk van in te zien en ik probeer haar er ook echt bij te betrekken omdat ik het gezellig vind. @Yara7 Bij onze eerste was ik HEILIG overtuigd dat het een jongen werd, ik was echt even 3 dagen van de leg omdat ik even moest schakelen, niet teleurgesteld maar moest even mijn eigen gedachtes bij stellen!
Goed dat je zo rustig bent en dat de weken snel voorbij vliegen. Ik ervaar het nu net zo en vind dat echt wel fijn . Oh wat leuk dat die echo toch kan doorgaan met de meiden en je schoonmoeder erbij.
Best lastig je schoonmoeder als ik het zo hoor! En ja als je geslacht echt niet wilt weten moet je denk ik echt oppassen want ik zag het zelf direct zodra baby in beeld was. Wel super leuk en lief dat je je schoonmoeder er zo bij betrekt! Grappig hoeveel het eigenlijk voorkomt dat mensen toch beetje moeten wennen aan het geslacht. Is ook niet gek! Helemaal met alle hormonen die we ook nog eens hebben haha.
Gefeliciteerd! Super fijn dat die dan ook weer van het lijstje af mag! Alleen nog de 20 weken echo is best spannend vind ik.
Ja? Zie je het echt zo snel? Ik heb 10 november de echo en wil het niet weten maar wil wle meekijken met hoe de baby groeit enzo. Wij willen die avond samen de envelop met het geslacht open maken, maar de kans is dus groot dat ik het gewoon ga zien?
ja de baby kwam in beeld en de verloskundige wilde het eigenlijk opbouwen (eerst hoofdje bekijken, buikje etc) maar binnen een paar tellen zei ik al tegen haar ik zie dat het een jongetje is. Na afloop zei ze ook dat het vaak lastig is om het te verbergen voor ouders. Maar misschien ligt jouw baby dan net zo dat je het niet snel kan zien! Denk dat een jongetje sowieso duidelijker te zien is dan een meisje en desnoods niet kijken pas als diegene zegt van je kan nu kijken?
Ik zal die dag zelf eens vragen wat zij adviseert. Wel tof eigenlijk dat je met 14 weken al zoveel ziet, haha! Jij was ook precies 14 weken toch?
Ja klopt precies 14 weken! Zag alles heel duidelijk (hersentjes, vingers). Maar waar ik ben geweest heeft ook wel echt super beeld. Misschien is dat niet overal zo. Geen idee.
Ja want ik denk dat ze het niet zo bedoeld maar het komt wel zo over. Wij wonen nu ook bij hun en ze is zo enthousiast en mijn schoonzus deelt amper tot iets en wij lopen zowat de deur plat, ik kom op mijn vrije dag even een bakkie doen even kletsen. Ik gun het haar ook, ook omdat ik het belangrijk vind. Ja ik ben er enorm bang voor, meer als ik ''twijfel'' dat ik weet wat ik moet zien. Twijfel daarom om het af te bellen bijna, maar ik gun het mijn dochters zo enorm die zijn echt heel erg snugger wat er gebeurd ik bedoel ze zijn bijna 7,5 en 5 jaar oud. Ik denk dat ik vraag of ze pas later de ''TV'' wilt aanzetten.
Onze nipt was ook goed!!! Heb echt even een traan gelaten, blijkbaar had ik behoorlijk wat spanning (en uitslag dus al na 6 dagen/4 werkdagen!)