Willen jullie het geslacht ook weten? Of blijft het een verrassing? Wij hebben besloten dat het een verrassing blijft!
Wij willen het ook graag weten maar ik heb liever niet dat familie/vrienden/kennissen het weten. Mijn vriend maakt het niet uit. Dat moeten we dus nog even duidelijk bespreken.
Dames ik wil graag jullie advies vragen. Aanstaande zaterdag gaan mijn vriend en ik samen met mijn schoonvader, zwager en 3 vrienden naar Valkenburg om carnaval te vieren. Wij willen nog niemand vertellen dat we zwanger zijn omdat er nog van alles kan gebeuren. Onze familie/vrienden weten dat ik wel heel graag een wijntje of biertje drink vooral met zo'n dagje/nacht weg. Nu moet ik een smoes verzinnen omdat ik niet kan drinken. Hebben jullie tips? Ik heb de laatste tijd al vaker een smoes verzonnen maar ben bang dat het nu wel erg gaat opvallen. Ik heb soms maagproblemen en dan zeg ik maar dat ik teveel pijn aan mijn maag heb.
sja dan wordt het toch de blaasontsteking...de buikpijn heb je verkeerd geïnterpreteerd en bleek blaasontsteking te zijn met antibiotica tot gevolg.
Hallo lieve meiden, ook ik klets graag mee ik ben ook uitgerekend in november ik ben nu 4 weekjes ik maak me alleen beetje erg zorgen ik had deze week ongesteld moeten worden maar ik heb alleen last van menstruatie klachten geen bloed hebben sommige dit ook? en ik mag pas in april voor de eerste echo maak me nog al erge zorgen! Lieve groetjes
@ Amanda H of je hebt gewoon fikse hoofdpijn, waarvoor pijnstiller en tsjaa daar mag je niet bij drinken Ik vrees dat de derde voor ons het geslacht ook geen geheim gaat blijven. Ik heb bij mijn vorige zwangerschappen pre-ecclampsie gehad dus veel echo's bij de gyna....wilde het beide keren niet weten maar uiteindelijk toch gezien! Dus dan nu maar samen horen wat het wordt
Ik heb de hele avond al last van menstruatiekrampjes, herkenbaar? Het is niet heel heftig maar toch wel aanwezig, ik word er zo onzeker van.