Vk is verloskundige Ik heb morgen mijn echo, nog een dagje geduld. Het kan inderdaad dat mijn lichaam aan de hcg is gewend, dat hopen we maar. Bij mijn 2 vorige zwangerschappen ben ik beide tot 14 weken ziek geweest ondanks medicatie en kon me lichaam er niet aan wennen, daarom snap ik niet waarom nu wel. Maargoed we houden moed, nog 27 uur tot de verlossende echo. De oudste zoon zou meegaan naar de baby kijken maar dat doen we maar niet, ik durf het niet.
Ik heb het denk ik even gemist, maar heb je dan bloedingen gehad? Of ben je alleen van de kwaaltjes af?
Ik heb morgen ook weer een echo, vind het toch wel spannend. Na het bloedverlies van vorige week ben ik zo bang dat het hartje niet meer klopt.
leandrotje & Love1990: ik hoop voor jullie beide op een mooie echo! @ Hier: Heb het helemaal gehad vandaag. Moet nog tot 17:30uur werken, maar zou het liefst nu al naar huis toe gaan en op de bank gaan liggen slapen..... Heb een baal dagje vandaag denk..... Merk ook dat ik tegen collega's kort af en kattig ben. Zo ben ik anders echt nooit, zijn dit dan de bekende stemmingswisselingen?
Hierbij een foto van de echo van vanmorgen en is nog niet zoveel te zien hoor. Baby is ook pas 6mm, dus erg klein...
O wij hebben ook een echo met 6 weken en 6 dagen gehad en toen was onze Inimini 8.8mm.... Krijgen wij dan een grote baby, want de echoscopiste zei toen dat we mooi qua groei zaten en dat het termijn ook klopte!
Ja was uitwendig, ze zei we proberen het eerst uitwendig als dat niet lukt dan inwendig. Met deze termijn moeilijk om uitwendig al iets te zien. Maar me blaas was goed vol dus me baarmoeder lag er goed voor!
Denk dat het met deze termijn heel moeilijk is qua grootte, dat zei de verloskundige ook. Ze zei pas vanaf 10 weken kunnen we echt een inschatting maken van je termijn. Maar aangezien ik na mijn curettage maar 1 keer ongesteld ben geweest was het bij mij een beetje gokken hoe ver ik was. Dus toen zei ze wel dat 6+6 wel kon kloppen (uitgaande van een cyclus van 28 dagen). Over een paar weken weten we meer
ah Dat is hetzelfde als bij ons een vroedvrouw denk ik Ik hoop en duim met je mee! Je zoon meenemen zou ik idd niet doen, niet omdat ik denk dat er mss iets mis is, maar een eerste echo is sowieso spannend + daar is meestal nog niet veel kindje in te herkennen