Ik loop bij de verloskundige maar die heeft ook contact met de gynaceloog het zit onder 1 afdeling Volgens mij word ik met zoveel weken helemaal overgedragen naar de gynaceloog
Vraag: vernoemen jullie je kinderen? Wij hebben het bij de eerste wel gedaan maar ik vind nu echt geen leuke combinatie
@Stampertje1 wij vernoemen onze kinderen niet. We kiezen gewoon namen die we mooi en leuk vinden Haha sluitlaken is ook echt van de oertijd hoor Had er zelf ook nooit op gegoogeld, totdat ik erachter kwam van dat diastase. Klopt dat je buikspieren altijd wijken, maar bij diastase moet je voorzichtig zijn qua ruimte tussen je spieren. Heb hier al eens eerder een vraag gehad, omdat mijn buik zo'n rare vorm kreeg als ik liggend van mijn rug naar zitstand wilde gaan. Dan komt er echt een punt op mijn buik, heel raar! Maar dat is dus diastase Kan niet veel kwaad, maar een sluitlaken kan helpen om je buikspieren enigszins weer op zn plek te krijgen Ik heb het vandaag heel de dag al benauwd! Lijkt wel of ze ineens veel hoger is gaan liggen!
He meiden, ik ben weer een beetje op aard. Heb nog wel gezellig meegelezen hoor. Ik ben geloof ik nu 6 kilo aangekomen. Mijn buik is best groot, maar dat was bij mijn dochtertje ook. Voor mijn gevoel ben ik veel meer aangekomen want ik begin me best een papzak te voelen. Maar vorige keer ging het er ook vanzelf weer af dus maak me niet zo druk. Sluitlaken had mijn moeder het vorige keer na de bevalling ook over inderdaad. Die vroeg ook of ik dat niet moest maar tegenwoordig is dat niet meer volgens mij. Zit er voor nu ook over te denken om zo'n ondersteuningsband te kopen want mijn buik kan dat best gebruiken inmiddels. Ik zal dit weekend weer eens een fotootje maken.
Mijn dochter haar 2e naam word een gedeelte van mijn moeders naam. Alleen het mooie stukje dus haha. Maar ook alleen omdat ik het een mooie naam vind, anders echt niet!
Ja, wij vernoemen wel. Een heel gedoe, maar ik heb het er wel voor over. Doopnaam doen we exact of nog iemand erbij. Wil namelijk minstens 2 doopnamen. Voor de roepnaam husselen we de letters van de doopnaam tot een naam die wij mooi vinden.
Wij vinden geen leuke combinaties dus gaan dit keer zoals het nu lijkt niet vernoemen Ik baaaaaal! Door de antibitica tegen blaasonsteking zit er nu ook nog een schimmel infectie boven op En daar ben ik al zo gevoelig voor het was net weer een beetje rustig
@Cyd nog gefeliciteerd!! @AB25 hier ook vers geperste sinaasappel sap verslaving Kilos hou ik niet bij. Dat doe ik buiten de zwangerschap om al mn hele leven
Hier ook de 24 weken mijlpaal! En ook nog eens vakantie. Mijn leven is goed momenteel. Wel ontzettend last van m'n rug, maar dat wordt vast wel beter als ik wat rustig aan doe.
Vakantieganger ! ik heb ook vakantie en daarom heb ik net ontbeten met een gebakje om het te vieren. Haha maandag dringt het echt tot me door als me wekker niet gaat om kwart over 5. En Yes 24 week, tijd gaat snel. Nou hopen dat de last van je rug wat minder word.
Schimmelinfectie al vanaf mijn 18e waar met korte pauzes wat rustiger is Al meerdere onderzoeken gehad maar ben er gewoon heel gevoelig voor helaas Blaasontsteking krap aan een jaar vanaf geweest vanaf de 1e bevalling