Uitgerekend 1 t/m 15 november 2018 - deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Triesje91, 4 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Triesje91

    Triesje91 Bekend lid

    9 apr 2014
    925
    1.228
    93
    Vrouw
    Twente
    Ik heb ook wel vestjes en jasjes voor de kleine dame en ook een berenpakje maat 50. Vond het echt TE cute om niet te kopen.

    Gisteren verjaardag gehad van mijn vriendin en te horen gekregen dat een andere vriendin ook bezig gaat zijn om zwanger te raken. Super leuk!! Ze heeft haar vruchtbaarste dag gehad dus dat wordt nog spannend. Hoop het zo voor haar! Met alle slechte berichten van de laatste tijd (ze heeft MS en helaas gaat het nu een beetje snel met nieuwe "schubben") gun ik het haar zo!!
     
    AB25, Silsil, pooh82 en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente

    Dit heb ik gemist. Loop soms een beetje achter. Maar wat schrikken! Hopelijk valt het mee
     
  3. qwerty123

    qwerty123 Fanatiek lid

    16 nov 2015
    1.569
    902
    113
    NULL
    NULL
    Nou ja zeg. Jaloers?
     
  4. qwerty123

    qwerty123 Fanatiek lid

    16 nov 2015
    1.569
    902
    113
    NULL
    NULL
    Spannend ben je er wat geruster op? Duurt nog lang de 10e
     
  5. Vrouwke87

    Vrouwke87 Fanatiek lid

    26 jun 2013
    1.451
    322
    83
    Ik ga er maar vanuit dat het goed is. Meer kun je toch niet doen.
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  6. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Ow spannend zeg! Hopen dat alles goed afloopt!

    @bijnamama1988 Nouja zeg mensen zeggen ook echt alles he !
    Wat idioot om
    Dat zo te zeggen. Zou me er niks van aan trekken.
     
  7. pooh82

    pooh82 Fanatiek lid

    11 jan 2009
    1.820
    1.034
    113
    @Vrouwke87 idd maar proberen positief te blijven. Jammer dat zoiets dan net in je laatste trimester gebeurd.

    Even een vraagje hier, hoop dat jullie er een antwoord op hebben:
    Bij mn andere 2 kids heb ik voor mijn gevoel nooit echt harde buiken gehad, iig deed het nooit zeer of had ik er last van.

    Nu heb ik dat dus ook regelmatig. Mn buik voelt dan heel gespannen aan, als een soort harde bal, alleen heb ik er totaal geen last van. Is het dan een harde buik of niet? Dat gespannen gevoel houdt soms wel een kwartier tot half uur aan.

    Ik hoop dat 1 van jullie hier een antwoord op heeft. Ik dacht ineens: ik zal toch niet zo veelvuldig op 1 dag met een harde buik lopen?:oops:
     
  8. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Ik herken wel harde buiken maar die voel je echt samen trekken dat je denkt au of een naar gevoel. en dat blijft een minuutje dan voel je hem
    Ontspannen.
    Nu bij deze zwangerschap wel vaak het gevoel van een harde buik maar wat geen harde buik is. Wel gewoon een maar gevoel en het zit ook meer in me bovenbuik als een soort baksteen . En het gevoel te hebben dat ik me buik moet Ondersteunen, tegenwoordig heb ik dit gevoel als ik te veel gedaan heb en het een teken is dat ik moet rusten, soms
    Duurd het wel even
    Voor het zakt,
     
  9. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    @Vrouwke87 spannend zeg! Hopelijk valt het allemaal mee. Balen dat je daar dan weer op moet wachten.

    @pooh82 ik ken het gevoel wel. Weet ook niet zo goed of het onder harde buiken valt. Denk in ieder geval niet dat het kwaad kan. Inderdaad te veel gedaan of dat hij weer wat gegroeid en zwaarder is geworden en het allemaal weer wat optrekt ofzo. Geen idee!

    @Triesje91 dat is wel leuk voor je vriendin! Hopelijk wil het een beetje snel lukken. Is het niet erg zwaar icm de MS? Snap wel dat als de wens groot is je toch ervoor gaat hoor.
    Mijn zus is ook chronisch ziek, maar zou een zwangerschap waarschijnlijk niet trekken.
     
  10. pooh82

    pooh82 Fanatiek lid

    11 jan 2009
    1.820
    1.034
    113
    @rissie10 @Vie87
    "Fijn" dat jullie het herkennen!
    Vandaag lijkt het hier ook echt op zn toppunt, terwijl ik me juist vrij rustig heb gehoudeno_O
    Volgens mij is het ook erger als de kleine veel in beweging is. En vandaag lijkt ze gewoon non stop wakker:o:
    Donderdag moet ik naar de VK, dan ga ik het ook even navragen. Maar ben al wat geruster nu ik weet dat ik niet de enige ben met dit gevoel.
     
  11. Cyd

    Cyd Bekend lid

    28 jul 2016
    917
    494
    63
    België
    Ik heb sinds een week die harde buiken. Vooral wanneer de kleine actief is. Het hoort er bij vanaf 30w. Vorige keer had ik ze al vanaf 23w. En ook meerdere op een dag. Zo lang ze maar niet regelmatig zijn in tijd:)
     
  12. pooh82

    pooh82 Fanatiek lid

    11 jan 2009
    1.820
    1.034
    113
    Ik heb ze niet regelmatig gelukkig, maar wel lang achter elkaar. Idd zo'n gevoel dat je je buik moet ondersteunen. Echt net of je een basketbal hebt doorgeslikt:D
    Ze doen gelukkig ook niet zeer, al is het wel een vervelend gevoel zo'n strakke buik. ( dat hoor je me na de bevalling waarschijnlijk nooit meer zeggen :roflmao::roflmao:)
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  13. Triesje91

    Triesje91 Bekend lid

    9 apr 2014
    925
    1.228
    93
    Vrouw
    Twente
    Dat ligt er echt aan welke vorm je hebt. Volgens de doktoren zou het prima kunnen.
     
  14. Triesje91

    Triesje91 Bekend lid

    9 apr 2014
    925
    1.228
    93
    Vrouw
    Twente
    Harde buiken herken ik ook zeker wel! Het ene moment heb ik ze als ik weer eens teveel heb gedaan. Dan als ik te lang heb gezeten op werk en ga staan. Als ik te lang heb gewacht met naar de wc gaan.. en als ik lekker rustig lig en mevrouw besluit om uitgebreid een dansje te gaan doen. Soms heb ik ze ook zonder aanwijsbare reden. Voelt idd als een harde basketbal en niet pijnlijk. Alleen met een volle blaas kan het wel eens gevoelig worden.
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  15. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.498
    1.851
    113
    Dat had mijn moeder ook bij haar laatste operaties. Ze zei dat ze steeds meer gaan nieten ipv hechten. Ik wilde inderdaad ook aangeven geen nietjes te willen.

    Ik heb ook regelmatig last van harde buiken. Vooral als ik teveel doe. En sowieso bij stofzuigen. Maar soms ook als ik alleen maar opsta. En het gevoel dat ik m'n buik vast moet houden herken ik ook.

    Spannend @Vrouwke87 . Ik vind afwachten tot de 10e wel erg lang duren! Gaan ze het in een team bespreken ofzo? Sta je nu onder controle van een gynaecoloog? Hopelijk is het iets onschuldigs!
     
  16. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Jaa ik heb heb het ok hoor. Zo’n hard gevoel. En soms trekt het niet weg. Vorige week woe had ik het en echt niet veel gedaan. En de hele dag zo’n harde huile. Baksteen gevoel. Het voelt irritant. Maar anders als een echte harde buik. Ik denk idd door groei en alles groter zwaarder wordt.

    @wiedeltje Oe ja idd tijdens en na het stofzuigen heb ik het ook! Niet meer stofzuigen dan whahha . Mag me man doen! Grapje haha
     
  17. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Zal die leuk vinden whahaha
     
  18. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Uh neee denk het niet hahaha!
    Nee hoor doe het zelf alleen niet zoveel meer zo snel als anders . Op het gemak.
     
    laurazoey vindt dit leuk.
  19. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Haha nou hier doe ik niet alles zelf. Dikke piep. Hij mag mooi ook wat in huis doen :D maar gelukkig doettie dat ook zonder te zeuren. Hij mag denk ik wel steeds net wat meer gaan doen ;)
     
  20. Triesje91

    Triesje91 Bekend lid

    9 apr 2014
    925
    1.228
    93
    Vrouw
    Twente
    Gisteren nog onze oude slaapkamer verder gestript en daar ook allemaal puin geruimd. Stond gisteren avond om 10 uur nog met de stofzuiger het laatste beetje op te zuigen. Na de tijd moest ik nog een beetje was opvouwen en toen was ik er ook echt wel klaar mee hoor! Na de tijd ook even goed last van de rug maar gelukkig niet zoveel harde buiken. Niet meer dan anders iig. Vandaag lekker uitrusten op werk :roflmao::thumup:

    Kunnen nu iig weer beginnen met opbouwen van de slaapkamer. Stroom verleggen. Plafond erin maken. Behang trekken. Schuren. Stucen. Behangen. Schilderen. Vloer leggen. Meubels van zoontje verhuizen en weer door naar de volgende slaapkamer! Nog 6 weken.. haha o_O
     

Deel Deze Pagina