Ik heb het vandaag toch mijn moeder maar verteld. Ze blijft nog een nachtje en ik voel me zo beroerd dat ik het niet meer wilde verbergen. Ze was heel blij en had het nog niet verwacht.
Ja zeker wel. Vind het fijn dat ik het er nu gewoon over kan hebben met haar. Nu is het ook weer even een opluchting en dan over 2 weken vertellen we het de rest van de familie. Dat kan ik nog wel ff volhouden. Ik had een luier en een testje in een doosje gedaan met een briefje "Wil je straks mijn luier ook verschonen?". Hihi!
Ik krijg ook vroeg een echo, maar deze hoef ik niet zelf te betalen, krijg een verwijsbrief via de verloskundige.. Heel nieuwsgierig of er al wat te zien is Hier nergens puf voor, hopelijk snel iets meer energie hihi
Toch begin ik me nu druk te maken omdat er helemaal niks te zien was. Heb zo”n spijt pfff. @AB25 spannend wanneer mag je. @Amelie dat is wel fijn he als je het kan delen,leuk idee om zo te vertellen hihi.
Ik droom ook altijd zo maf en levensecht tijdens de zwangerschap! Vannacht moest ik met de broer van mn man trouwen. Ben de hele dag van slag...
Alleen verdikte baarmoederslijjmvlies. Dat was netjes zei ze. En heel heel in de verte een inimi zwart stipje,wat evt het beginde zwangerschap kon zijn,maar ze zij ook misschien is het vocht of niks dat kon ze dus niet zeggen. Baal gewoon dat ik gegaan ben pff. Maar hou maar in me achterhoofd dat we bij me dochtertje ook niks zagen.
Dit is mn echo met 5+3 vandaag, uitwendig. Ik was bij zon verwendag, kon gratis even loeren. Ze zei verwacht maar niks maar we zagen een zwart vlekje met een vruchtzakje (op de foto erg wazig, maar int echt zag je het beter). @rissie10
Nou zo vlek zie je nie bij mij,ze moest hem 10 keer in zoomen om iets te zien,het was echt een klein stipje.
Oh roosendaal, dat is niet zo heel ver bij mij vandaan. Het is gewoon stom dat ze het al gedaan hebben. Hadden ze nooit moeten doen.
Overigens vind ik de kwaliteit van de twee echo's echt heel verschillend. Dus denk dat het ook met apparatuur te maken kan hebben
Jaa en me hele blaas staat er op. Vind zo stom.ze zeiden aan de telefoon er komen heel veel vrouwen met 6 weken....meestal is er al een hartje te zien. Nou hier dus nul coma nul,dat had ik niet verwacht, En die vrouw die de echo deed zei weer,je bent de eerste die zo vroeg is, Dus ik weet het ook niet hoor,vind het heel vaag allemaal, Weet wel dat ik me nu juist zorgen maak,ondanks dat ik weet dat ik het niet moet doen,maar me borsten doen ineens ook niet meer zeer, Bah bah bah.
Hangt af van wat er dit weekend gebeurd denk ik. Als het weekend nou rustig blijft, zou ik voor vrijdag gaan.