Klopt besje, 14 november is een mooie datum Nee inderdaad nog geen baarmoeder dikke buik, maar mijn darmen zijn opgezwollen, er is van alles gaande zeg maar. Vond t zo leuk om te zien dat idd met een week of 14 zo’n buikje wel echt n baby buikje is. Kijk ik echt naar uit! Begin februari had ik een vmk tussen de 5 en 6 weken en nu ik de 6 weken voorbij ben kan ik steeds meer genieten. Heerlijk baby roomtours op YouTube kijken en zwijmelen. Wie kijkt dat ook? Interior junkie enzo?
Uhm wanneer was je eisprong dan? Heb je ovulatietest gebruikt?! Het kan dat ei later is gesprongen he. De echt meting komt pas tussen 10 -12 weken .
Ja oké de mijne was op 26 januari. Toen had ik weer een MK. En met een cyclus van 34 dagen ben ik gelijk zwanger geworden. Op cd 22 had ik de ei te pakken. Echt weten wanneer je eisprong is geweest kan allen door tempen. En anders wordt een berekening gedaan van 24 a48 uur na een positief ovulatietest.
Hebben jullie het ook elke keer koud? Of ben ik de enige Ik zit elke avond met een shirt, vest en een badjas aan. (Broek heb ik natuurlijk ook aan)
Gelukkig! En wat fijn dat alles goed was! Het kan zomaar zijn dat je eisprong deze ronde onverhoopt wat later was of een latere innesteling. Soms zwerft een bevrucht eicel wat langer rond voor het innestelt of treedt er een diapauze op. Koud hier ook! Ik zit telkens met een dekentje op de bank savonds, soms zelfs twee Buikje overdag valt het nog mee, maar in de avond is hij echt goed zichtbaar; een flinke bolle darmenbuikje die niet meer weg te stoppen is, haha. Opzich vind ik het wel iets hebben, maar het wordt leuker als het echt een babybuikje begint te worden.
Koud: zo erg koud! Ik slaap ook met twee dekens die ik dan halve wegens de plaspauze snachts er afmikker. Ik heb vanavond voor het eerst mijn eten laten staan krijg geen hap weg, ondanks dat er zo lekker voor me gekookt werd... Nu maar twee witte crackertjes op... Met moeite Pfffff
Jaaa hier ook koud, ben al n paar keer uit mijn werk warm gaan douchen om weer een beetje op temp te komen. Zou dat komen omdat er nu zoveel energie naar de baarmoeder gaat?
The Queen van de koud. Ik haat koud hebben. Vreselijk. Heb altijd een warm dekken in bed op de plaats waar ik lig . Ik weiger om koud te hebben. Ik loop het liefst in me warm badjas en mij man zegt dat ik de vrouwelijk versie ben van de hugh hefner in zijn badjas Onesie doet hier de laatst tijd ook goed zijn dienst.
Overdag valt het mee met de kou, maar ‘s avonds vooral super koude voeten. Dan duurt het ook even voordat ik in slaap kan komen. ‘S nachts juist enorm veel zweten als ik het eenmaal warm heb. Hier echt nog geen buikje. Behalve de vetlaag die er al zit
Hier ook super koud. Komt ook door de vermoeidheid daar krijg je het koud van. Wie droomt er ook zo duidelijk? Heb al de laatste tijd superechte dromen gehad. Droom vooral nu over de aankomende echo. Droom over mijn angst en dat het niet goed is tijdens de echo. Die heb ik maandag. Blegh geen fijne dromen
Hier ook een vetlaag die de baby goed beschermt! Ik had in het begin heel erge echte dromen, maar nu al een week niet meer. Misschien komen ze nog terug en misschien niet
Hier overdag wel koud, maar als ik wakker word in de ochtend lig ik te baden in het zweet echt niet normaal.