Ik was je nog stiekem even aan het volgen hoe het zou gaan. Wat ben ik blij om te lezen dat het nu op de goede plek zit en er al een hartje is! Gefeliciteerd!!!!!!!! <3 Probeer te genieten van dit mooie nieuws!
Merci, heb trouwens ook wel iets waterige afscheiding? Is dat herkenbaar? Vind dat trouwens erg vervelend omdat ik elke keer bang ben dat het bloed is.
Dit heb ik ook! Denk de meeste wel. Tijdens de zwangerschap heb je meer afscheiding. Wel vervelend af en toe haha
Meiden vandaag heb ik voor het eerst sinds weken een beetje bloedverlies. Maak mij gelijk heel erg zorgen. Hebben meer mensen dit in de eerste weken?
Ikzelf heb er gelukkig geen last van, maar ik weet wel dat het iets kan zijn dat bij de zwnagerschap kan horen en dat het niet direct slecht is. Is het oud bloed of vers? Het kan nog van de innesteling zijn, of misschien een adertje gesprongen, omdat alles in de vagina nu beter doorbloed is en kwetsbaarder. Als je twijfelt kun je gewoon de verloskundige bellen. Zij kunnen beter beoordelen waar het vandaan komt en kunnen eventueel bij erge twijfel de echo wat vervroegen. Heel veel succes en ik hoop op iets onschuldigs
Ik ben echt heel erg opgelucht en de angst is idd wat minder nu. Net even goed gehuild waarbij alle opgekropte spanning loskwam. Nu ga ik inderdaad proberen te genieten van het feit dat er een klein wondertje in mij groeit en dat het nu heel mooi op schema zit. Hoop dat jij dit ook snel mag gaan ervaren! Fingers crossed voor jou!!!
Hier ook meer afscheiding, ik ga dan ook altijd checken of het geen bloed is idd Soms wat dikker en lichtgeel (sorry ) maar soms ook waterig. @Bibi1 Oei dat is schrikken inderdaad... Hoeveel is het en wat voor kleur? EDIT: Ik bedenk me net dat ik het bij mijn oudste heb gehad, bij het afvegen een heel klein beetje bloed. Toen kwam ik erachter dat het steeds kwam nadat ik naar de wc was geweest voor een grote boodschap, waarschijnlijk sprong er gewoon een adertje door het persen of zo. Hier al de hele dag zo'n misselijk-achtig gevoel, niet zo misselijk dat ik moet spugen ervan maar wel een vervelend gevoel. Zijn jullie al echt dagelijks misselijk?
Ben echt niet normaal moe vandaag. Ook licht in m’n hoofd en krijg het heet en steeds vlagen van misselijkheid. Merk wel dat ik deze zwangerschap nu al lastiger vind dan mn eerste want heb er nu een peuter bij die constant aandacht van me vraagt super vermoeiend maar ja niks aan te doen natuurlijk! Gelukkig wel een partner die met alles meehelpt! Maar hij werkt ook gewoon. Vandaag was f pittig
Ik heb enkel bij mijn eerste en derde goede zwangerschap een innestelingsbloeding gehad, maar niet naderhand nog gebloed tijdens zwangerschap. Het kan allerlei redenen hebben, dus gelukkig niet altijd meteen foute boel, maar wel echt vervelend zeg; je wordt natuurlijk gelijk helemaal onzeker. Hoe gaat het nu? Is het gewoon een beetje? Want dan was het denk ik idd een gesprongen vaatje.
Ja schrikken idd! Het was een beetje maar met slijm. Gelukkig nu gestopt. Ik neem aan dat als het een miskraam is, dat het moet doorzetten...
Nee een innestelingsbloeding is het te laat voor denk ik ook. Het was een klein beetje bloed met slijm. Het zet gelukkig niet door. Hopelijk een gesprongen vaatje :O Je wordt idd gelijk onzeker. Dat maakt deze weken zo spannend!