@Springboon Oh bah ik hoop dat gewoon door doorbloeding komt dat klein aardertje geknapt is en dat niks aan hand is.
@MWW hopelijk was het eenmalig.... zelf gelukkig nog geen last van. @Springboon wat vervelend tuurlijk duim ik mee.
intussen al 4x naar de wc geweest.. door de spanning ineens vaker plassen.. en de eerste keer nog iets roze.. en laatste keer niets.. maar lig nu ook op bed.. hoop dat het niets is..
Oh shit zeg @Springboon maar laat je niet gek maken! Rustig aan doen, meer kun je niet. Ik denk aan je!
@Springboon hoe is het? Ik hoop dat het niet door gezet heeft. We denken aan je meis. @SaartjeHussein spannen vandaag, ik ben benieuwd hoe je man reageert. Verder weet ik niet meer wie wat heeft geschreven. Ik las iets over pijnlijke borsten en spugen. Beide echt heel naar. Ik ben gelukkig alleen misselijk en heb pijnlijke borsten maar nog niet gespuugd. En ben ik nog niet eens 6 weken. Dat gaat wat worden. Ik denk dat als ik vanmiddag nog niks gehoord heb van de internist dat ik zelf maar even ga bellen. En ik zit te twijfelen of ik gelijk al een afspraak wil maken voor een echo. Met 6+ zie je nog zo weinig. En zegt het eigenlijk ook nog niet heel veel. Wat zouden jullie doen?
Goedemorgen dames, vannacht weer zo slecht geslapen, weer om 4 uur klaarwakker. Hoop dat dat snel anders wordt. @Springboon hoe is het vandaag met je
na een slechte nacht, en iets gespannen buikpijn toch maar opgestaan en naar de wc. zonet niets meer verloren, maar ben wel bang ineens.. ondanks sat ik net niets zag bijn afvegen, zal ik komende dagen wel zenuwen houden denk ik.. Als iknde huisarts bel voor de uitdlag bespreek ik dit ook even. pff. dan duurt 10 dagen voor een echo ineens lang
@Springboon Fijn dat geen bloed meer verloren bent. Maar kan me voorstellen dat je wel bang bent dat mis kan gaan. Ik hoop het beste voor je!
Oh Springboon, dat is het laatste wat je wilt zien natuurlijk tijdens een zwangerschap!! Hopelijk was het echt niets. Ik kan me zo voorstellen hoe je je voelt op dit moment! Je bent ook nog maar zo pril zwanger, nergens zal nog iets te zien zijn dus je zal toch moeten afwachten. Knuffel! Manlief komt vandaag rond 14:00u aan, dus rond 15:00 zullen we samen thuiskomen. Ben wel echt heel blij dat hij terug is (ook voor praktische zaken) en zo blij dat ik mijn geheimpje eindelijk met hem kan delen. Wilde gisteren allerlei dingen doen om het huis extra netjes te maken maar was zo moe, heb bijna niets gedaan haha! Dus zometeen lekker aan de slag met de kids (toevallig hebben zij studiedag).
@Springboon Fijn dat je niks meer verloren hebt. Hopelijk de komende tijd ook niet meer. Alles is nu veel beter doorbloed, dus wat bruin of roze verlies hoeft ook helemaal niks te betekenen, maar spannend is het wel.. @SaartjeHussein Een bijzondere dag dus. Leuk! Ben benieuwd hoe hij reageert. Veel plezier!
Hoi allemaal. Even een paar daagjes niet gereageerd maar wel meegelezen en meegeleefd. @Springboon Gelukkig geen bloed meer verloren en hopelijk binnenkort een goede echo! @SaartjeHussein Fijn dat je man vandaag terugkomt, spannend om hem het nieuws te gaan vertellen! Veel plezier daarmee @chicca Als het jou geruststelt om een vroege echo te laten maken zou ik dat zeker doen, ook al zie je alleen nog maar een hartje kloppen. Zelf krijg ik mijn eerste echo met 7,5 week en ik kijk er enorm naar uit, lijkt me een heel fijn idee om vast in elk geval even te weten of er een hartje klopt Ben zelf een paar daagjes weggeweest met mijn vriend, dat was echt heel erg fijn. Lekker relaxed in een mooi hotel, echt van genoten. Mijn symptomen zijn een beetje af en aan, ene dag buikpijn, andere dag weer niet. Mijn borsten blijven maar groeien, het lijkt wel of ze per dag weer groter zijn.. Zijn ook flink pijnlijk en ze beginnen me nu al in de weg te zitten, dat wordt nog wat! Gisteren wel voor het eerst een dag hoofdpijnvrij geweest!! Daar ben ik echt heel erg blij mee en ik hoop dat dat zo blijft.
@SaartjeHussein Spannend heel veel plezier vandaag en ben benieuwd wat zijn reactie zal zijn! @ConflictDiamond Oh lekker dat je even tussen uit bent geweest en fijn dat je hoofdpijn vrij bent. Voelt altijd als een verlichting!
@SaartjeHussein geniet ervan vandaag! Hij zal wel in de wolken zijn! @Springboon hè wat rot. Knuffel! @spugen...... ik kon niet stoppen vanmorgen. Tot er niets meer kwam... brrrr. zo kind naar oma brengen en dan werken. @borsten. Bij mij zijn ze ook gevoelig en wat steviger. Geef nog bv, dus hoop dat ze niet veel groeien. Ben bij zoontje van 75d naar 80g tijdens zwangerschap gegaan. En met de bv naar 80h. Inmiddels zijn ze iets gekrompen naar een 75g. Hoop dat ik dat een beetje kan vasthouden.....
Goedemorgen? @Springboon gelukkig. Hoelaat krijg je de uitslag? @SaartjeHussein veel plezier vandaag met je mannetje weer @MWW Hoop ik voor je hihi, goed dat je nog bv geeft. Ben zelf toen gestopt na 2 jaar omdat dl er klaar mee was @ConflictDiamond Oh wat lekker er even tussenuit geweest @chicca volg vooral je gevoel en doe wat voor jou goed voelt. Hier; rotnacht gehad. Om 2uur plassen en klaarwakker. Dl die huilde eyc en lekker liggen piekeren.
@Springboon dat is schrikken he maar hoeft niks te zijn ik heb ook bij mijn 2 goede zwangerschappen bloed verlies gehad. Heb je toevallig sex gehad of druk geweest dan kan het zijn dat er een adertje is geknapt. Gelukkig is het nu weg! @SaartjeHussein hopelijk gaat je dag snel en kan je het vertellen!! Ook hier een studiedag ik ga lekker zwemmen met de kids. Fijne dag allemaal!
ja maar dat was al ruim 20 uur ervoor (en meer om te kijken of het wou (er iets in maar niet eens 'stoten' maar vl vond het niets dus maar met de hand afgemaakt ). en dat leek mij sterk dat het na zoveel uur nog kon.. @bloeduitslag, vanaf 13.00 kan ik bellen @borsten.. mogen wel meer groeien en dit keer blijven zitten.. heb nl een hele kleine B, en ga nu richting een volle B.. en merk dat er wel meer spanninh op komt. af en toe gevoel van tinteling (zoals een tsr)..