Ik voel me zwanger! Geen overduidelijke symptomen maar alles een beetje...een beetje tinteling in mn borsten, een beetje misselijk, een beetje plopjes in mn onderbuik...wel al behoorlijk moe! En begin al een voorkeur te krijgen voor frisse smaken...tijdens mijn vorige zwangerschap heb ik weken Spa rood met citroen gedronken, terwijl ik normaal helemaaal niet van Spa rood houd!
Annabella, ik heb ook af en toe krampjes hoor! Dat weet ik echt nog wel van vorige zwangerschappen. Lekker koopje! Hier ga ik toch weer voor weggooiluiers, na het wel onderzocht te hebben. Inderdaad altijd weer vervelend als er iets met je kinderen is! Ze voelt zich nu wel goed dan begrijp ik? Prachtige testen! Blij voor je <3 Roosa, haha nu al je broeken niet meer passen! Hier nog geen last van, doordat ik van mezelf al een buikje heb Springboon, spannend! Hopelijk mag je je bij ons toevoegen! Welkom Lelietje! Gefeliciteerd! Wat is een vmk trouwens? Ik zie het zo vaak terugkomen.. Vroege miskraam? Met mij gaat het eigenlijk best wel goed. Ik ga gewoon vertrouwen op mijn lichaam dat het goedkomt Morgenochtend of maandag weer testen en dan is het vast een heel duidelijke test!
ZWANGERSCHAPSLIJSTJE ZWANGER Saartje - 34 jaar - 3e kindje - uitgerekend 1 oktober Roosa89 - 28 jaar - 1e kindje - uitgerekend 3 oktober Saaaraaa - 24 jaar - 2e kindje - uitgerekend 4 oktober Annabella86 - 32 jaar - 2e kindje - uitgerekend 4 oktober Lelietje85 - 32 jaar - 2e kindje - uitgerekend 5 oktober Sophiex - 23 jaar - 2e kindje - uitgerekend 6 oktober AFSPRAKEN Annabella86 - 19 februari eerste echo zkh, 22 februari intake verloskundige
Hai @SaartjeHussein hoop voor jou mee meis! Ja ik was bij de eerste helemaal overtuigd met wasbaar, dus 2de gaat dan vanzelf hihi. Gebruik ook wasbare doekjes. (Maar niet dat je straks denkt dat ik een hippie ben hoor haha!) Het scheelt gewoon hoop in de portemonnee hihi.
Oh als je een hippie bent vind ik het ook best hoor, haha! Mijn motto in het leven is: iedereen mag lekker zelf weten wat ie doet, als ik dat ook maar mag Ik heb inderdaad gelezen dat het op de lange termijn echt goedkoper is. Ik kies echter door mijn extreem drukke leven voor het gemak en ik ga gewoon op zoek naar de "goedkope" luiers (heb ik bij mijn eerste 2 ook altijd gedaan, eigenlijk nooit merken gekocht). Hebben jullie ook vlagen dat je bijna niet kan wachten om te gaan googlen wat voor leuke zwangerschapsboxen etc er zijn?
Hahaha dat herken ik Saartje! Heb sowieso vreselijke koopwoede en als het dan ook nog eens gratis is wil ik het zeker hebben
@Lelietje85 Gefeliciteerd! Wat fijn dat het nu alweer raak mocht zijn, hopelijk een plakker! Heb je er zelf een goed gevoel bij? @Annabella86 Mooi die testen zo onder elkaar! Hier geen bruinverlies meer gehad. Menstruatiepijn is ook zo goed als weg. Wel gevoelige borsten, ene moment meer dan het andere moment. Ik ga morgenochtend nog een keer testen.
even gauw weer binnenvallen.. herkennen jullie ook die ongi-krampjes.. alleen zet niet door (wat ik niet erg vind).. net weer een test gedaan (en ik was zo overtuigd pas maandag weer te testen).. na 12 uur deze oploop: verscheen binnen 1 min. en na opdrogen is die nu donkerder
Al aangevraagd zelfs. Kon mij niet inhouden haha Ja als je druk hebt snap ik dat ook helemaal! Ik ben een huismoeder, dus alle tijd eigenlijk wel. En idd het is voordeliger. Vooral omdat we ze voor de eerste al gebruikt hebben Gelukkig @Saaaraaa Mooie test @Springboon
ja klopt.. voel mij verder goed.. vk heeft een vermoeden die vond mij weer voller worden qua borsten (whaha leuk als je haast niets hebt, en hij het binnen 24 uur ziet en voelt veranderen).. pff onzekerheid..
Hebben jullie het ook zo koud? Zit continue te rillen!! Krijg mezelf niet opgewarmd ook. Had de verwarming zelfs al hoger en een dikke trui maar zelfs dat werkt niets. Straks een hete douche en lekker vroeg op bed! Morgen ben ik jarig dus word het ook weer een drukke dag
ja hier ook.. en echt zo moe.. Dames.. mag ik mij toch aansluiten? samen met vl een predictor gedaan... voor 9 (of 10) dpo.. durf ik het denk ik wel aan... al ben ik wel bang hoor
@Annabella86 Ja, ijskoud! Niet warm te krijgen. En het is toch echt 23,5 graden binnen. Vreselijk, haha. Alvast van harte gefeliciteerd! Fijne dag morgen. @Springboon Prachtige test! Hopelijk blijft het goed gaan. Ga je nog verder testen of laat je het rusten?