Uitgerekend 1 t/m 15 oktober 2022

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Eliizzaa, 27 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stoeptegel

    Stoeptegel Bekend lid

    2 feb 2022
    571
    669
    93
    Vrouw
    Leuke vraag! Wij hebben qua kleding vooral neutraal wat ik kon scoren op Vinted. Wel heel blij mee trouwens! Ga vast na de geboorte nog wel op zoek naar specifieke jongens- of meisjeskleding, haha. Maar ook andere dingen zoals het aankleedkussen, de wagen en dergelijke neutraal. Ook vanwege de wens voor meer kinderen, dan moet het ook voor een ander geslacht nog mee kunnen.
    Het kamertje heb ik heerlijk rustig wit met natuurlijke materialen en één muur met alle kleuren: grijs, geel, blauw, rood en groen. Geen knalkleuren, maar mooi rustig. Nja, hopelijk pakt het in het echt uit zoals het ontwerp, want het zit nog niet op de muur, haha.
    Ik wilde wel wat rustiger, maar mijn man vond dat saai dus ik heb hard gezocht naar een alternatief waar we allebei heel blij mee waren.
     
    Nandine, capo, Marinda1988 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  2. youngmommy20

    youngmommy20 Niet meer actief

    Ik heb ook veel natuurlijke kleuren, maar ook wat roze (oudroze) en geel, verder heb ik bij de wibra een mooie nieuwe collectie gezien met oudgroen en dat past zo mooi bij de kleuren die wij al hebben maar ik twijfel of oudgroen niet meer voor jongens is? Ik zelf vind van niet maar mijn vriend kevin vind van wel. Ik neig zelf toch ook steeds meer naar natuurlijke tinten met het oudgroen erbij. Wat is jullie mening hierover? In onze slaapkamer hebben we ook groen.

    [​IMG]
     
    Stoeptegel vindt dit leuk.
  3. Stoeptegel

    Stoeptegel Bekend lid

    2 feb 2022
    571
    669
    93
    Vrouw
    Al doe je babyblauw, doe vooral wat je samen leuk vindt! Wat anderen vinden, maakt echt helemaal niets uit. Jullie huis, jullie kind, jullie keuze. Je moet er vooral zelf enthousiast over zijn!

    Dat gezegd hebbende, vind ik groen ook mooi bij een meisje hoor. Je kunt het goed combineren met bijvoorbeeld gouden accenten als je het iets meer richting een meisje wilt. Knopjes van de commode vervangen door leuke gouden knopjes bijvoorbeeld. Of je combineert het mooi met oudroze beddengoed en verschoonkussenhoes. Of met okergeel, ook mooi!

    Keuzes zat :)
     
    youngmommy20 vindt dit leuk.
  4. Nino12

    Nino12 Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.937
    3.085
    113
    Vrouw
    voor de kamer hebben wij terracotta kleuren in combinatie met een zachte lichte keur. Qua kleding niet echt een thema maar met knal kleuren zul je ons niet zien haha, dat vind ik persoonlijk niet zo leuk. Of hele heftige printjes dat is ook niet mijn ding.
     
    Nandine, youngmommy20 en Stoeptegel vinden dit leuk.
  5. Stoeptegel

    Stoeptegel Bekend lid

    2 feb 2022
    571
    669
    93
    Vrouw
    Oeehhh terracotta vind ik ook echt prachtig! Voelde voor mij net niet neutraal genoeg, maar als we net als jij wisten dat we een meisje kregen, had ik dat vast ook gedaan, haha!
     
    youngmommy20 en Nino12 vinden dit leuk.
  6. Holagente

    Holagente Bekend lid

    1 jan 2022
    524
    502
    93
    Vrouw
    Wij kiezen ook voor een terracotta kleur in de accessoires, dit in combinatie met zwarte meubels met houtkleurige accenten. Vinden wij zelf erg leuk, zowel voor een meisje als jongen! :D

    Wij gaan in juli/augustus bezig met de babykamer. Kijk er nu al naar uit!
     
    youngmommy20, Nino12 en Stoeptegel vinden dit leuk.
  7. Peetje83

    Peetje83 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    4.059
    2.555
    113
    Limburg
    @Nino12 heel herkenbaar, ik merk dat ik vooral vaker best benauwd ben, alsof mijn longen al flink weggedrukt worden, ben ook heel snel buiten adem, de trap oplopen is soms al een hele opgave.
    Wat fijn dat jullie een nieuwe kat krijgen, dat zal het gemis toch wel verzachten.
    Wij zijn ook dol op katten, hebben er 5 :| :D
    Heb je een foto van jullie nieuwe aanwinst?

    @Eliizzaa ohnee wat vervelend! En zeker de timing, hopelijk kan het dinsdag gewoon doorgaan. Beterschap!

    @Stoeptegel Voor jou ook beterschap!

    @Mila2017 Wat bijzonder dat je al een datum hebt, lijkt me heel apart om al te weten wanneer het grote moment daar is!

    Hier komen ze volgende week maandag eindelijk de muur plaatsen in de slaapkamer. Dan kunnen we ook eindelijk verder. 3 slaapkamers verven en inrichten. De jongens krijgen allebei nieuwe kasten en mogen een kleurtje uitzoeken voor op de muur. De oudste verhuisd van slaapkamer en zijn oude kamer wordt dan de babykamer.
    Wat we qua kleuren op de babykamer dan willen gaan doen weten we nog steeds niet, maar dat komt wel als boven alles klaar is, ben al blij dat er eindelijk een datum is dat die muur geplaatst wordt.
     
    Nandine, Mila2017, Marinda1988 en 2 anderen vinden dit leuk.
  8. Stoeptegel

    Stoeptegel Bekend lid

    2 feb 2022
    571
    669
    93
    Vrouw
    Oh het kan ook zeker voor een jongen, ben ik het helemaal mee eens. Maar op een of andere manier was mijn eigen gevoel daarbij niet goed ofzo. Misschien hormonen, want ik zie het vaak zat in jongenskamers en ben dan helemaal enthousiast, haha. Snap mijzelf soms ook niet :roflmao:

    Met zwart en hout erbij klinkt ook heel tof! Leuk idee!
     
    Holagente vindt dit leuk.
  9. youngmommy20

    youngmommy20 Niet meer actief

    Oh wow dat vind ik ook een mooie kleur alleen voor de ruimte van de babykamer vonden wij het dan te donker worden. maar twijfelde er inderdaad ook over.

    [​IMG]
     
    Nino12 vindt dit leuk.
  10. Nino12

    Nino12 Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.937
    3.085
    113
    Vrouw
    Oh erg hè? Net of je nooit een conditie gehad hebt hahaha! Oh wauw 5! Wat leuk zeg. Ik hou sowieso heel erg van dieren hahaha hebben ook een paard. Ik heb zeker een foto! Het is nu al een flinke kerel en moet nog 1 worden! Hebben jullie ras katten of ook Europese korthaar? Super fijn dat jullie straks ook lekker verder kunnen met de verbouwing.
     
    Mila2017, youngmommy20 en Peetje83 vinden dit leuk.
  11. Peetje83

    Peetje83 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    4.059
    2.555
    113
    Limburg
    Ja de conditie is echt ver te zoeken:roflmao:

    Dat is inderdaad al een flinke kerel, wat een leukerd!
    Wij hebben 3 raskatten (Maine coon, ragdoll en cheetoh) en 2 langharige htk's, al wordt door hun lange haren vaak gedacht dat het ook raskatten zijn :)
     
    Nino12 vindt dit leuk.
  12. Holagente

    Holagente Bekend lid

    1 jan 2022
    524
    502
    93
    Vrouw
    Haha, ik snap je hoor! Misschien kom ik er ook nog wel op terug wanneer het eenmaal staat. :roflmao:
     
  13. Nino12

    Nino12 Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.937
    3.085
    113
    Vrouw
    Super leuk! Ook allemaal verschillende! Heerlijk van die knuffels in je huis haha
     
  14. youngmommy20

    youngmommy20 Niet meer actief

    Ik heb een maxi cosi gekregen maar die is al 5 jaar oud maar werkt nog prima. De maxi cosi is 2 jaar geleden voor het laatst gebruik door de vorige eigenaar. Kan dat kwaad qua veiligheidsnormen ofzo? Want ik maak me daar opeens best zorgen over namelijk.

    [​IMG]
     
  15. Mila2017

    Mila2017 Actief lid

    18 jan 2022
    285
    453
    63
    Vrouw
    Oooh wat een schatje!! Leuk dat hij zo groot is, dat vind ik gaaf bij katers.

    Dit is Mickey onze Ragdoll
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Peetje83 en Nino12 vinden dit leuk.
  16. Mila2017

    Mila2017 Actief lid

    18 jan 2022
    285
    453
    63
    Vrouw
    Oooh wat een schatje!! Leuk dat hij zo groot is, dat vind ik gaaf bij katers.
     
  17. Mila2017

    Mila2017 Actief lid

    18 jan 2022
    285
    453
    63
    Vrouw
    Hoe is het @Eliizzaa? Zijn jij en je dochtertje negatief gebleven en kan het doorgaan morgen? Fingers crossed!!
     
    Stoeptegel vindt dit leuk.
  18. Nino12

    Nino12 Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.937
    3.085
    113
    Vrouw
    Oh die van jullie is ook zo knap! Dat vind ik ook hele mooie katten
     
    Mila2017 vindt dit leuk.
  19. Peetje83

    Peetje83 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    4.059
    2.555
    113
    Limburg
    Wat een mooierd! Hij is een stuk lichter dan onze ragdoll

    Dit is ons 5-tal, allemaal katers trouwens.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Laraxx, Nino12, Mila2017 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  20. Eliizzaa

    Eliizzaa Fanatiek lid

    9 mei 2011
    1.405
    1.430
    113
    Vrouw
    Ik voel me niet heel fit. Geen corona test gedaan. Die ga ik ook niet doen want dan voel ik me alleen maar kut. Dochtertje gaat prima gelukkig! Hopelijk blijft t zo dan stappen we morgen iig in het “partnerschaps” bootje hihi. We gaan wel afstand houden van iedereen die komt en dus ook niet knuffelen.. erg ongezellig maar als mijn vriend nog besmettelijk is of ik heb het, dan willen we anderen niet aansteken
     
    Laraxx, Nino12, Mila2017 en 1 andere persoon vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina