Ben zo klaar met deze dag.. man is nog steeds op werk.. bloedverlies is sinds paar uur weer iets erger, niet zo erg als toen die vrijdagnacht maar ga mezelf dan toch weer beetje gek maken.. het leek afgelopen dagen juist minder te worden.. en dan moeilijke stoelgang dus al hele tijd aandrang maar er komt niks.. en een geïrriteerde blaas en dat wil ik allebei gewoon opgelost hebben.. kan ook niet echt helpen bij een onrustige baarmoeder.. krijg morgen de zakjes eindelijk voor de stoelgang.. en ben al continu drinken.. ik wil knuffelen met mijn man en dat het morgen 16.00 is..
Ik wil exact hetzelfde doen! Ik wil dan met 36 weken met verlof gaan, en dan na m’n verlof nog 4 weken vakantie. Dan zou ik, op basis van uitgerekende datum nu, volgens mij pas weer in 2022 moeten beginnen met werken heeeerlijk haha
Ik was vanochtend misselijk maar dat was rond het middaguur weer helemaal verdwenen. Ik ben daar eerlijk gezegd blij mee en het maakt me niet onzeker. De vorige zwangerschap ben ik überhaupt niet misselijk geweest dus ik weet dat het zonder symptomen echt alsnog heel goed kan gaan! Ik snap wel dat je onzeker wordt hoor, dat was ik de vorige zwangerschap ook. Maar ik heb er achteraf heel veel ‘spijt’ van dat ik toen niet iets meer heb genoten. Het is juist eigenlijk heel fijn dat veel symptomen je bespaard blijven... en ik zat toen alleen maar obsessief te googelen naar ‘6 weken zwanger geen symptomen’ etc. Ik wil dat nu wat meer loslaten. Je hebt er 0 invloed op en ik zou mezelf er alleen mee hebben. Ik hoop dat jij het ook snel een beetje kan loslaten. Misschien stelt het je wat gerust: ik voel me nu dus ook helemaal niet zwanger en heb ook geen symptomen. Wanneer is je eerste echo?
Ik ben jaloers op de mensen zonder klachten. Hier echt ontzettend negatief denken, down gevoel, kotsmisselijk, moe etc Maar kan ook alleen maar zeuren dus sorry haha Maar snap dat als je geen klachten je andersom misschien weer 'jaloers' bent. Dus waarschijnlijk is het nooit goed. Indd ik hoop dat we met z'n allen wat meer genieten kunnen. Spreek ook zeker voor mezelf
Ik heb ook helemaal geen symtomen, bij mijn 2 jongens wel al meteen. Gelukkig maandag een echo met 6 weken. Wanneer heb jij een echo?
Misschien heel gek, maar anders naar bed gaan met een lekkere warme kruik en een serie en wat te snaaien? Even goed uitrusten ❤ Ik denk aan je !
Maandag 25ste, dus nog wel even geduld! Ik vind het zo naar dat ik mn werk niet kan doen (thuiswerken, veel analytisch/denkwerk) waardoor ik me alleen maar slechter en schuldig voel. Maar ergens wel fijn om hier te lezen dat het erbij hoort en dat het niet aan mij ligt ofzo. Een baby is het me natuurlijk meer dan waard ♡
@Vlindertje95 @Sascha81 @MaHeRo88 heeel veel succes morgen bij de echo! Hopelijk al 3 mooie kloppende hartjes
Ach, wat rot zeg ik snap heel goed dat je er even helemaal klaar mee bent vandaag. Lekker op de bank liggen met een dekentje, morgen weer een nieuwe dag! Jij hebt morgen ook weer een echo toch? Hopelijk een heeeeel mooie echo!! Ik duim voor je.
Heel herkenbaar het googlen van die term dat heb ik dus de hele dag zitten doen... ik weet hoe stom dat is aangezien ik dan alleen maar ellende lees en ik mijzelf nog gekker maak mijn vorige zwangerschap had ik ook weinig symptomen maar nu het zover is ga ik toch weer twijfelen of het nu nog minder is of hetzelfde... ik moet gewoon wachten en meer kan ik niet doen en zoals je zegt ik heb er ook geen invloed op.... ik heb pas 30 januari mijn echo... zal dus toch nog ruim 2 weken geduld moeten hebben
Nou zeg dat!!! Pffff iedere dag duurt me te lang. Lig al lekker in bed. Zo weer lekker vroeg slapen en dan morgen de dag weer door zien te komen....
@Vlindertje95 @MaHeRo88 @Sascha81 Succes morgen! Ik duim met jullie mee. Hopelijk allemaal mooie hartjes te zien.