O begrijpt niet verkeerd hoor! Ook ik ben soms angstig en onzeker , maar dit brengt weer stress mee wat juist nu niet goed is.
Klopt en daar komt bij dat we nu op het termijn raken dat de placenta de groei van het kindje gaat overnemen waardoor er minder beroep wordt gedaan op je hormoon huishouden, met als gevolg dat je je minder ziek gaat voelen!
Gelukkig een goede echo. Wat een opluchting. Het hartje klopte en het was gegroeid. Deze echo was inwendig, werd nu 7,2 geschat. Waarschijnlijk hebben ze vorige week dinsdag niet goed gemeten. Op een uitwendige echo zo vroeg in de zwangerschap is minder goed te zien wat het kindje is en wat bij de vruchtzak hoort. Volgens de echoscopiste geen reden tot zorg. Wel was er nog steeds bloed te zien onderin mijn baarmoeder. Toevallig was de echoscopiste een moeder van school.
Gelukkig Juffa! Kunt weer rustig ademhalen nu. Probeer maar te genieten waaauw @Orchid24 wat een knapperd! Haha. Super mooie echo. Ik ben nu onderweg naar het ziekenhuis, aaahhh!!!!
Ik bloed al sinds week 5. Er zit een bloedstolsel onderin mijn baarmoeder. Dit is niet gevaarlijk voor het kindje. Dat zit juist hoog in mijn baarmoeder. Het stolsel was nu een stuk kleiner dan eerst.
@juffa fijn dat bij jou ook goed was! Fijn dat bij jou ook kleiner word! Bij mij is het sinds 5 dagen gestopt eindelijk na 4 weken! Alleen heel soms nog in de afscheiding heel licht roze maar dat is te verwaarlozen haha. Hopelijk stopt het bij jou ook gauw! @Hoop1990 hopelijk bij jou ook!
Een super mooie echo gehad ❤️ Was druk aan het bewegen. Armpjes en beentjes gezien. En het hartje mooi horen kloppen. Helemaal verliefd.
Kga me er straks nog is in verdiepen. Vorige keer lukte het niet haha. Ben nu 9 weken volgens de meting.