Kleine val kan niet kwaad toch?, Weet dat het mee valt maar toch denk je st Ja hoorde het op het nieuws net, Zo stom toch maak ik mij nu zorgen. Het was geen harde val. En toch denk ik straks iets met de kleine. Weet dat het mee valt. Maar toch. Moet het maar proberen los te laten. Zal wel mee vallen. Viel niet op mijn buik of billen
Aaah wat jammer!!, Hoop zo dat er versoepelingen komen. En de echo door kan gaan!. Wil het zo graag weten❤
Ahhh jakkes, Niks aan. Hopelijk ben je er snel vanaf. Heb je al antibiotica?. Hopelijk werkt het snel.
Hier voor 2 weken terug op gevallen met die ijzel, wel op mn buik maar zo zacht. Ik gleed uit door de hond die trok en had mn dochtertje haar hand vast. Ik wilde niet op haar vallen dus hup, op de buik Zolang je geen pijn hebt o i d zal het idd wel goed zijn. Ik ben er niet voor naar VK geweest. Wel geschrokken met tranen natuurlijk
Oooh echt, Hier spekglad niet normaal. Hond gleed net al over de tegels heen buiten haha. Nee ik kom er voorlopig niet uit. Vanmiddag hopelijk.
Nee ik ook niet pfff, Even heel egoistisch als ik na mijzelf kijk, Verlang zolang dat ik zwanger mag worden en alle dingen die erbij horen. En dan door corona mis je dat allemaal. Vind het heel jammer. Oke vind het belangrijker dat ik zwanger ben. Maar had zo graag even in winkels willen kijken en pret echo willen plannen. Gewoon die voorpret. Maar ja maar geduld hebben. Hopelijk kan het snel weer.
Pffff jeetje op je buik ook nog wel, Dat is helemaal eng. Gelukkig is alles goed met jou en de kleine. Nee heb nergens last van. En denk ook dat het mee valt. mijn been heeft het meeste opgevangen en gelukkig had ik de deur vast. Kan gelukkig het terug kijken hebben camera's om het uit. En volgens mij valt het wel mee. Maar je schrikt er zo van.
Herken je gevoel helemaal hoor! Ik geniet met volle teugen van de zwangerschap, rest is maar bijzaak maar het heeft een tijd geduurd bij ons beide en ook de eerste en je keek gewoon uit na al die dingen die voor corona normaal waren in de zwangerschap. Hopelijk gaat dat gauw allemaal door en kunnen we los!
Ik ga zo naar de fysio, kon al binnen 3 kwartier terecht nadat ik belde erg fijn! Heb al iets meer dan een week pijn in mijn schouders en het word erger en erger.. straalt door naar mijn armen, nek en hoofd en onderrug. Kan er niet meer door slapen en weinig andere dingen doen. Ben bang dat het de fibromyalgie is die al opspeelt meer.. dus ik hoop dat ze wat verlichting kan brengen straks. Normaal gesproken ga ik naar een masseuse die medisch is gespecialiseerd, maar helaas mag ze haar werk nu niet doen dus hopelijk is fysio een goed alternatief!
Zoooo dan gaan wij dubbel en dwars genieten haha!, Zit wel op site's te kijken maar dat is toch anders. Je wilt het in het echt zien. Voelen!. Gewoon de spanning en plezier dat je weet dat je samen naar de winkel gaat om de kinderwagen en meubeltjes uit te zoeken. Lijkt mij zo mooi!. Maar zo afwachten het komt vast wel goed!.
Jeetje wat lastig en vervelend!, Wel erg dat je nu ook geen massage kan krijgen ook al is het medisch. Als dat is om de pijn te verzachten. Zijn vast heel veel mensen afhankelijk daarvan. Hopelijk zal de fysio helpen!. Succes straks.
Bedankt voor jullie lieve berichtjes! Heb gelukkig geen bloedverlies en de buikpijn is minimaal, dus moet toch proberen een beetje vertrouwen te hebben dat het goed gaat komen, maar dit is wel het laatste waar ik op zat te wachten . Rond dit termijn was het de vorige keer ook foute boel. Bah. @BlueEyedSoul88 Oei vervelend van je blaasontsteking! Hopen dat als je de antibiotica gaat krijgen het snel aan slaat. Hier is het begonnen met regenen! Dus het zal zo gedaan zijn met alles gladheid. Pas maar goed op allemaal! Is echt verschieten zo uitglijden nu. Wanneer is er in Nederland weer een persconferentie voor versoepelingen? Het word inderdaad wel is tijd dat hier iedereen lekker op pad kan en babyshoppen ❤️
Ohhhhh meiden. Zo verliefd op de kleine druktemakert. Haha ging heel niet goed liggen. Ik ben heeel ver vooruit gezet, wat logisch is met m'n ovulatie. Ik kom uit op 29 aug. Dus ik ga jullie verlaten Hahahaha nee grapje. Blijf lekker hier. Hebben jullie enig idee wat het geslacht wordt met nub of skills theorie (aangezien die dus met 12+1 is)
Ooohhh wat heerlijk zeg! Ook nog zo ver vooruit gezet. Ineens de 12-weken grens al voorbij. Wat super hoeveel echo's had je hiervoor gehad? Toen werd je dus onterecht 5 dagen minder ver geschat? Ik kan op de foto volgens mij geen nub zien. Heb je nog meer foto's?
wauw flink vooruit gezet! Ik kan vanuit hier de echo niet zo duidelijk zien.. dus geen idee of de nub zichtbaar is
Nee stom hè. Omdat hij/zij constant bewoog Dus dit is het enige wat we hebben. Dan wordt het gewoon weer afwachten haha Beetje ingezoomd nu