@Campus heel veel succes en sterkte! Wat fijn dat je rustig bent en goed geslapen hebt! Eindelijk jullie kleintje ontmoeten vandaag! @bubblybaby yes nu veel delegeren en hopelijk snel intrekken!!! Super fijn! En een mijpaal!!!! Hier vandaag mijn 40 weken!!!!! Dansje Lieve kleine baby wanneer kom je nou?
Thanks meiden! Ik krijg nu elke 2 uur een pilletje en hopelijk gaat dat iets doen, dat ze vanmiddag mijn vliezen kunnen breken. Zat niet helemaal potdicht
Nou intussen is onze Yaéli alweer 15 daagjes oud♡ en wat doet ze het goed. Hier een roerige 2 weken achter de rug... Met thuiskomt vrijdag 17 juni, 2 dagen na de bevalling. Is vriendin van de familie, zara aangereden (heeft in alle kranten gestaan dus het werd mij wel gelijk verteld op zaterdag ) Het was gelijk duidelijk dat onze lieve Zara het niet ging overleven en ze is maandag vorige week dan ook overleden... Dit heeft mijn, wat eigenlijk een perfecte bevalling en kraamweek heeft moeten zijn, zo getekend... Ik was niet bezig met genieten, ofwel... veel minder als dat ik hoopte Ik stond in tranen met het kaartje van zara in mijn handen die ik net voor haar ongeluk gekregen had omdat ik bijna ging bevallen en de me heel veel knuffels en sterkte wenste... want in het ziekenhuis liggen moet heel naar zijn zei ze nog in het kaartje... Ik heb de tijd niet gehad haar te bedanken toen lag en overleed ze zelf in het ziekenhuis ... Ik was bezig met mijn woede over waarom Zara... waarom idioten die racen in een woonwijk ZONDER rijbewijs. Waarom een meisje van 16? Een meisje dat al veel meegemaakt had... een kind... die we moesten laten gaan. Ik kende haar vanaf dat ze 1 dag oud was ... We zijn met Yaéli naar haar huis en papa gegaan en hebgetekend op de kist ♡ met oudste dochter Yué. En hebben Yaéli voorgesteld Mijn kraamweek was dus een eye opener dat leven en dood zo ontzettend dicht bij elkaar zit.. Zondag was haar begrafenis en sinds dien kan ik het gelukkig wat meer loslaten Gaan we uurtjes weg of zoas gisteren een (eindmid)dagje strand Verder gaat het namelijk zo ontzettend goed! Borstvoeding loopt super (maar wellicht wat over productie) Yaéli doet het super Lichamelijk heb ik echt nergens last van. En voor diegene die tegen een inleiding opzitten; het kan dus ook gewoon een super fijne bevalling zijn. Je leest vaak horror over inleidingen. Maar mijn tip: vraag of ze de weeën opwekkers rustig opbouwen desnoods in halve stapjes omhoog Mijn 1e bevalling was oke (maar met weeenstorm) ingeleid Maar mijn 2e was echt perfect omdat ik zelf aangaf dat ik wou dat ze iets rustiger aan deden met ophogen Campus♡ jou wens ik vandaag super veel succes toe en hoop dat je je kleintje snel in je armen hebt en dat alles goed gaat♡
Het late middag /avond strandje van gisteren ♡ Als ik dan mijn gezinnetje zo zie ben ik wel zo trots en gelukkig♡
Gefeliciteerd met nog een prachtig meisje! En gecondoleerd met het verlies van Zara Wat fijn dat de kleine meid het zo goed doet, hoe vind grote zus haar zusje?