uitgerekend 1 t/m 31 juli 2022

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Kimmetjuh90, 17 okt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mell0408

    Mell0408 Fanatiek lid

    14 apr 2016
    2.191
    2.397
    113
    Vrouw
    Het gaat echt heel erg op en af op dit moment. Lief dat je het vraagt! Het ene moment ben ik heel nuchter omdat het hartje wrs niet eens geklopt heeft, dat er gewoon iets mis was en ben ik blij dat mijn lichaam het zo snel zelf afstoot. Klinkt dit raar? Andere moment verdrietig omdat je toch al een heel beeld voor je hebt.. dan kan ik echt wel even huilen.

    Ik ben blij dat ik de echo gehad heb want het bloedverlies zet niet door en dan had ik nu echt heel erg veel onzekerheid en hoop gehad. Nu weet ik gewoon dat het mis is en ik moet afwachten.

    Net wel een test gedaan omdat ik de afloop in de gaten wou houden. Die was net zo donker als de controle streep. Dus hcg nog volop aanwezig. Is denk ik ook niet gek.. test over een dag of 4 nog eens.

    Ik hoop gewoon dat het snel doorzet en ik door kan. Ik ben wel blij met hoe het gelopen is en dat ik door het bloedverlies een soort van voorbereid was en de schok niet groot was.. :$
     
  2. Roni7888

    Roni7888 Fanatiek lid

    18 jan 2015
    3.122
    2.821
    113
    Vrouw
    Fulltime baan
    Ergens in Brabant &#
    Helemaal geen gekke gedachte, het is idd fijn dat je lichaam het zelf aangeeft. Hopelijk zet het snel door zodat je het een plekje kan geven en je verder kan. Het is gewoon heel verdrietig.

    Ik had het 11 maanden geleden ook. Ik wilde niets liever dan weer door gaan. Dat ik schoon was en mijn lichaam snel een nieuwe eisprong aanbood. Helaas duurde het bij mij ruim 10 maanden. De nasleep was lang. Geef het de tijd. Vertrouw je lichaam. Hoe moeilijk dat nu ook is.

    De afbraak van hcg duurt vele malen langer dan de opbouw. Ik testen na 3 maanden pas negatief. Ik leef met je mee. Sterkte.
     
    Mell0408 vindt dit leuk.
  3. Mell0408

    Mell0408 Fanatiek lid

    14 apr 2016
    2.191
    2.397
    113
    Vrouw
    Wat lief dat je even reageert! Jeetje, 10 maanden :eek: Dat lijkt me echt ongelooflijk heftig zeg. Maar mss moet ik mijn verwachtingen wel een beetje bijstellen als ik dat zo lees :(
     
  4. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    25 aug 2017
    1.504
    1.519
    113
    Vrouw
    Helemaal niet raar, herkenbaar zelfs. Mijn eerste zwangerschap werd een miskraam met 8 weken, ik had toen nog geen echo gehad. Ik zag donderdagavond wat helder rood bloed en mocht meteen langs komen voor een echo. Vruchtje was kleiner, geen 8 maar 6.5 week en ze twijfelde of ze hartactie zag. Het kon nog goed zitten maar ze bereidde me toch maar voor op een miskraam.

    Stomme is dat we de volgende ochtend een weekend weg gingen op citytrip. Daar zette het bloeden wel door maar ik bleef toch een beetje tussen hoop en vrees. Al wist ik het eigenlijk wel natuurlijk...
    Dinsdag nadat we terug waren weer een echo gehad en toen was mijn baarmoeder leeg. En ik voelde me toen zelfs opgelucht, want ik zat niet meer in die twijfel en kon beginnen met de verwerking. En ik was blij dat mijn lichaam het zelf had opgelost en ik geen pillen of currettage nodig had.

    Ik heb na een maand ongeveer negatief getest. En was na 3 maanden ongeveer weer zwanger.

    Hopelijk duurt het bij jou ook niet al te lang. Sterkte ermee.
     
    Roni7888 en Mell0408 vinden dit leuk.
  5. Honeymooner

    Honeymooner Actief lid

    4 feb 2017
    481
    733
    93
    NULL
    NULL
    Hoeft niet hoor, Roni was ook wel wat verder. Ik had afgelopen juli een spontane miskraam bij 6 weken, het was niet meer dan een normale menstruatie (2 dagen langer geloof ik) en ik testte na afloop al negatief. Na 33 dagen had ik weer m’n eerste menstruatie, das ietsje langer dan ik normaal heb.
     
    Mell0408 vindt dit leuk.
  6. Honeymooner

    Honeymooner Actief lid

    4 feb 2017
    481
    733
    93
    NULL
    NULL
    Sterkte voor alle misselijken trouwens!
    Ik merk dat ik nu ook wel wat op m’n hcg-piek zit, heb de hele dag een gammel gevoel, alsof ik in de auto heb gelezen op een bochtige weg zeg maar.

    Tot nu was het bij mij steeds over bij een week of 10, dus nog heel even..
     
  7. Roni7888

    Roni7888 Fanatiek lid

    18 jan 2015
    3.122
    2.821
    113
    Vrouw
    Fulltime baan
    Ergens in Brabant &#
    Ik had een echo met 8.2 en het was op 8.0 gestopt. Ik heb idd een lange nasleep gehad. Kwam ook niet vanzelf op gang. 5 maanden bloedverlies. Maar mijn verloop is niet uitzonderlijk, had met nog 3 dames contact en die zijn ook pas na 10 maanden opnieuw zwanger geraakt. Dus probeer er geen tijd aan te hangen wil ik zeggen. Het kan zomaar heel lang duren. Mijn wachtmaanden duurde eindeloos en zag het zo somber in. Je leest dat je vaak vruchtbaarder bent na een miskraam, maar door al die verhalen ging ik nog harder twijfelen aan mijn lichaam. Wat ik heb geleerd is dat elk lichaam anders is en de een veel meer tijd nodig heeft om te herstellen dan de ander. Leg er geen druk op. Het is allemaal al erg genoeg. Het komt wanneer het komt. Veel sterkte meis. Denk aan je.
     
    Mell0408 vindt dit leuk.
  8. Mailin

    Mailin Lid

    31 okt 2021
    28
    26
    13
    Vrouw
    Wat zou het heerlijk zijn als dat vieze gevoel op m'n maag over zou zijn met 10 weken... kan daar wel echt naar uitkijken. Vandaag ook echt een slechte dag qua misselijkheid. Het is ook de hele beleving van eten en maagzuur die daarmee samenhangen. Sterkte voor alle misselijken.

    @Mell0408 : fijn dat de echo ook wel duidelijkheid geeft. Ik vind dat je t heel knap oppakt.
     
  9. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    25 aug 2017
    1.504
    1.519
    113
    Vrouw
    @Roni7888 Wat naar dat het zo lang heeft geduurd bij jou. Ik wilde ook zo snel mogelijk door maar dat je dan nog maanden bezig bent maakt het nog verdrietiger.
     
    Roni7888 vindt dit leuk.
  10. SRD1990

    SRD1990 Lid

    1 nov 2021
    90
    182
    33
    Vrouw
    @Mell0408 ik snap je gevoel helemaal en hoop dat het snel op gang komt. En zoals velen al zeggen, het kan maar hoeft niet lang te duren voor alles weer ‘normaal’ is. Ik had een spontane miskraam met 6 weken (geen echo gehad nog maar vermoed dat er ook nooit hartactie geweest) en ben erna niet meer gaan menstrueren. 6 weken later had ik een positieve test in handen van mijn dochter. Waarschijnlijk was mijn eisprong dus zo’n 2 weken later dan normaal gewoon op gang gekomen. Ik hoop dat het bij jou ook zo zal gaan ❤️
     
    Mell0408 vindt dit leuk.
  11. SRD1990

    SRD1990 Lid

    1 nov 2021
    90
    182
    33
    Vrouw
    Jeetje wat pittig en verdrietig dat je zo’n lange nasleep hebt gehad Extra fijn dat je nu weer zwanger bent ❤️
     
    Roni7888 vindt dit leuk.
  12. SRD1990

    SRD1990 Lid

    1 nov 2021
    90
    182
    33
    Vrouw
    Over borstvoeding.. Ik ben wel weer van plan borstvoeding te geven. Hoop alleen op een fijnere start. Mijn dochter werd vrijwel direct na geboorte 2 weken opgenomen dus ik heb toen direct full time moeten kolven. Meteen bizarre productie, toen zo’n pijnlijke borstontsteking.. Man oh man, ik weet nog dat ik zei liever nog eens te bevallen.. Mijn dochter was ook heel onrustig als baby, veel overstrekken en last van verborgen reflux en pijnklachten rondom de voeding. Daardoor zat zelden langere tijd echt de rust erin en bleven we veel zoeken. Heb zelf toen diverse dieten geprobeerd, lactatiekundige voor tips ingeschakeld, osteopaat voor overstrekken, verschillende hypoallergene kunstvoedingen maar niks was compleet de oplossing helaas. Met de tijd werd het wel steeds beter en ik vond misschien juist omdat we de eerste 2 weken niet 24/7 samen waren het borstvoeden wel heel fijn en echt een heel intiem gevoel.
     
  13. Jolanda19849

    Jolanda19849 Actief lid

    3 sep 2021
    210
    171
    43
    Vrouw
    @Mell0408 het is inderdaad per persoon verschillend.
    Ik had een miskraam met 7 weken ( de zwangerschap was gestopt met groeien bij week 4/5). 2 maanden erna weer zwanger.

    Mijn menstruatie kwam de 1e keer na ongeveer 6 weken op gang.
     
  14. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    18 apr 2019
    4.368
    5.539
    113
    Vrouw
    Ben blij dat er meerdere toch wel last hebben van misselijkheid.
    Het lijkt hier elke dag nog een beetje erger te worden. Ik weet ook gewoon van ellende niet meer wat ik moet eten. T idee van patat vanavond maakte me zo blij maar na 2 frietjes dacht ik al dat ik de hele boel ging onder kotsen. K eet dan gewoon door want k weet dat ik ook honger heb. Maar pfff lastig.
     
  15. Salsera

    Salsera Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.190
    172
    63
    NULL
    NULL
    Jeetje, vervelend bericht. Ondanks dat je het zelf al wel had gedacht blijft het natuurlijk verdrietig nieuws.
     
  16. Jennifer93

    Jennifer93 Actief lid

    3 okt 2013
    400
    209
    43
    Vrouw
    Moeder
    Ik ben inmiddels als ik mijn eerste dag laatste menstruatie reken, 6 weken en 1 dag zwanger (hieronder klopt niet helemaal)
    Maar ik ben dus nog helemaal niet misselijk, op af en toe een beetje weeig gevoel na.. zijn er meer die nog nergens last van hebben?
     
  17. Salsera

    Salsera Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.190
    172
    63
    NULL
    NULL
    Wat is er veel bij te lezen in zo'n korte tijd zeg.... Even reactie op paar onderwerpen die ik zo vlug voorbij heb zien komen.

    Borstvoeding wil ik wel gaan geven. Lijkt me mooi en bijzonder, maar ook praktisch als het soepel mag verlopen.

    Sporten, tsja In de avond heb ik daar tegenwoordig geen zin meer in, dus fijn dat ik geen smoesjes meer voor mezelf hoef te verzinnen haha. Probeer wel 1-2x te blijven boksen en vaste prik is 1x per week personal training. Toevallig bij iemand die vervolgopleiding heeft gedaan voor begeleiding van zwangeren, dus dat is handig.

    Kwaaltjes bijna geen last van gelukkig. Wel soms erg moe en emotioneel, lijkt nu iets beter te gaan. Geen last van misselijkheid, wel soms een wat wee gevoel. En als m'n maag leeg raakt dan wordt dat erger, dus altijd biscuit bij de hand.
     
  18. Salsera

    Salsera Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.190
    172
    63
    NULL
    NULL
    BEVALLINGSLIJST 1 t/m 31 JULI 2022

    1 Juli
    Roni7888 - 32 jaar - 1e kindje - jongen?

    2 Juli

    ❤️ Koekie1 - 37 jaar - 3e kindje
    Melliejzzz - 27 jaar - 2e kindje


    4 Juli

    5 Juli
    IloRaaij21 - 32 jaar - 1e kindje
    ❤️ Honeymooner - 37 jaar - 2e (3e) kindje
    Shaantje01 - 29 jaar - 5e kindje


    6 Juli
    ❤ MotherOfAnAngel - 27 jaar - 2e kindje

    7 Juli
    Nvd - 37 jaar - 2de kindje - meisje?

    8 Juli
    Campus - 35 jaar - 2e kindje - meisje?


    9 Juli
    ♥️ Spluuszy - 37 jaar - 4e kindje
    Misslisa - 34 jaar - 4e kindje


    10 Juli
    Maria1986 - 35 jaar - 2e kindje
    Salsera - 35 jaar - 1e kindje

    11 Juli

    13 Juli

    FutureMomToBe- 32 jaar - 1e kindje

    14 Juli

    MissElla87 - 34 jaar - 2e kindje - jongen?

    15 Juli
    Mleenvs - 32 jaar - 3e kindje - jongen?
    Aal31 - 32 jaar - 1e kindje


    16 Juli
    Eliesjee - 27 jaar - 2de kindje

    18 Juli
    Mamaroosje - 26 jaar - 3e kindje
    Ploop - 28 jaar - 1e kindje - meisje?


    19 Juli
    Loena -36 jaar 4e kindje

    21 Juli
    ❤️ Mena92 - 29 jaar - 1e kindje - jongen?
    Malavita - 37 jaar - 3e kindje - meisje?
    AniS- 31 jaar - 2e kindje


    22 Juli
    Stewie123 - 32 jaar - 2e kindje
    Svlok - 32 jaar - 2e kindje - jongen?


    23 Juli
    Mell0408 - 29 jaar - 3e kindje
    Jolanda19849 - 37 jaar - 3e kindje


    24 Juli
    SRD1990 - 31 jaar - 2e kindje
    Bladie94 - 27 jaar - 1e kindje - jongen?


    25 Juli
    Dburg282 - 25 jaar - 2e kindje - meisje?

    26 Juli
    Korey - 38 jaar - 2e kindje

    27 Juli


    28 Juli

    29 Juli

    30 Juli

    31 Juli

    MonaB - 27 jaar - 1e kindje - meisje?

    Totaal (30)
    Verrassingsbaby tot de bevalling(4)
    Nog onbekend /te vroeg(26)

    Jongen (0)
    Meisje (0)

    Afspraken:
    November:

    29-11 campus 1e echo
    29-11 Malavita intake verloskundige
    30-11 Mleenvs - intake verloskundige+ 1e echo 15:00
    30-11 MissElla87 - 1e echo (7+5wk)

    December:
    01-12 Loena - eerste echo 14:00
    01-12 Misslisa - eerste echo 09.00
    01-12 Aal31 - eerste echo 13:30
    02-12 Ploop - vervolg echo 10:15
    02-12 Roni7888 - pret echo 15.00 9.6 weken
    02-12 Melliejzzz - termijn echo 13:30
    02-12 Mell0408 - eerste echt 14:45
    02-12 Eliesjee - eerste echo 18:15
    06-12 Salsera - tweede echo 9wkn 15:00
    06-12 Svlok - eerste echo 18:45
    06-12 Mamaroosje - eerste echo 20.00
    07-12 AniS - eerste echo 17:30
    07-12 Korey - eerste echo 11:40
    09- 12 Eliesjee - intake 9:00
    09-12 SRD1990 - eerste echo & intake 09:00
    09-12 Mena92 - tweede echo 8 wk
    10-12 Jolanda19849 - tweede echo 8 wk
    11- 12 Shaantje01 - 2de echo
    13-12 MissElla87 - intake gesprek
    13-12 nvd - intake en eerste echo
    14-12 Roni7888 - termijn echo 12.30 11 wk
    15-12 Koekie1 - termijnecho
    15-12 MonaB - eerste echo 15.30 (fertiliteitskliniek)
    16-12 Dburg282 - eerste echo 08.30
    17-12 Spluuszy - termijnecho
    17-12 Melliejzzz - controle verloskundige 11:15
    20-12 Mena92 termijnecho 10 wk
    22-12 Roni7888 - controle verloskundige 9.30
    22-12 Salsera - intake gynaecoloog
    23-12 Mell0408 - termijnecho en intake
    27-12 MonaB - 9 weken echo verloskundige 11.10

    Januari:
    10-01 MonaB - termijnecho 15.30

    Gefeliciteerd met je zwangerschap!!
    Wil je op de lijst?
    Druk dan op reageer en haal de [QUOTE = ....] & [/ QUOTE ] weg aan het begin en einde van het bericht.
    Vul dan
    je uitgerekende datum en forum naam in & hoeveelste kindje het is, ook kun je invullen wat je denkt dat het word; jongen/meisje.

    En of je een verrassing baby, nog onbekend of jongen/meisje krijgt.
     
  19. loena

    loena Actief lid

    9 okt 2010
    168
    201
    43
    nederland
    Jeetje wat word hier veel geschreven haha. Lees af en toe mee maar dan weet ik eigenlijk niet meer waar ik op moet reageren of weet ik de naam er niet meer bij

    @Mel0408 wat een heftige tijd en wat ga je er goed mee om

    Een hoop mooie echo's wat fijn wij mogen woensdag vind het wel spannend.

    Borstvoeding de eerste keer lukte het niet omdat dochter met vacuüm gehaald was en niet genoeg kracht had. Bij zoon bleef ik voeden die had gewoon geen stop daardoor voelde het alsof me tepels eraf getrokken werken. En de jongste was prematuur heb gekolft maar mijn lichaam pakte het niet op. Ik zie deze keer wel hoe het loopt.

    Sporten pff vind me werk al een.sport.

    Wat verschrikkelijk dat sommige zo misselijk zijn ik had dat bij nummer 2 en 3 ook en dan ook nog gewoon tot het einde was echt verschrikkelijk

    Hier voel ik me eigenlijk best goed heel soms wat misselijk . Wel moe maar niet zo gek als je momenteel 40 uur werkt omdat er corona uit braak was is het eindelijk weg is het nu op mijn eigen afdeling eigenlijk wil ik daar dan nu niet werken maar ja dat betekend dat ik het vertellen moet. Heb eerder 11 weken op covid afdeling gewerkt vorig jaar maar dat is echt wel pittig in die beschermende kleding. En ik ben nu natuurlijk niet alleen stiekem hoop ik dat ze de collegas er neer zetten die covid gehad hebben..

    Nou jeetje dat is een hele lijst..
     
  20. Roni7888

    Roni7888 Fanatiek lid

    18 jan 2015
    3.122
    2.821
    113
    Vrouw
    Fulltime baan
    Ergens in Brabant &#
    BEVALLINGSLIJST 1 t/m 31 JULI 2022

    1 Juli
    Roni7888 - 32 jaar - 1e kindje - jongen?

    2 Juli

    ❤️ Koekie1 - 37 jaar - 3e kindje
    Melliejzzz - 27 jaar - 2e kindje


    5 Juli
    IloRaaij21 - 32 jaar - 1e kindje
    ❤️ Honeymooner - 37 jaar - 2e (3e) kindje
    Shaantje01 - 29 jaar - 5e kindje


    6 Juli
    ❤ MotherOfAnAngel - 27 jaar - 2e kindje

    7 Juli
    Nvd - 37 jaar - 2de kindje - meisje?

    8 Juli
    Campus - 35 jaar - 2e kindje - meisje?


    9 Juli
    ♥️ Spluuszy - 37 jaar - 4e kindje
    Misslisa - 34 jaar - 4e kindje


    10 Juli
    Maria1986 - 35 jaar - 2e kindje
    Salsera - 35 jaar - 1e kindje


    13 Juli
    ♥️ FutureMomToBe- 32 jaar - 1e kindje - meisje?

    14 Juli

    MissElla87 - 34 jaar - 2e kindje - jongen?

    15 Juli
    Mleenvs - 32 jaar - 3e kindje - jongen?
    Aal31 - 32 jaar - 1e kindje


    16 Juli
    Eliesjee - 27 jaar - 2de kindje

    18 Juli
    Mamaroosje - 26 jaar - 3e kindje
    Ploop - 28 jaar - 1e kindje - meisje?


    19 Juli
    Loena -36 jaar 4e kindje

    21 Juli
    ❤️ Mena92 - 29 jaar - 1e kindje - jongen?
    Malavita - 37 jaar - 3e kindje - meisje?
    AniS- 31 jaar - 2e kindje


    22 Juli
    Stewie123 - 32 jaar - 2e kindje
    Svlok - 32 jaar - 2e kindje - jongen?


    23 Juli
    Mell0408 - 29 jaar - 3e kindje
    Jolanda19849 - 37 jaar - 3e kindje

    24 Juli
    SRD1990 - 31 jaar - 2e kindje
    Bladie94 - 27 jaar - 1e kindje - jongen?


    25 Juli
    Dburg282 - 25 jaar - 2e kindje - meisje?

    26 Juli
    Korey - 38 jaar - 2e kindje

    31 Juli
    MonaB - 27 jaar - 1e kindje - meisje?

    Totaal (32)
    Verrassingsbaby tot de bevalling(4)
    Nog onbekend /te vroeg(27)

    Jongen (0)
    Meisje (0)

    Afspraken:
    November:
    29-11 campus 1e echo
    29-11 Malavita intake verloskundige
    29-11 svlok vroege echo 11:45
    30-11 Mleenvs - intake verloskundige+ 1e echo 15:00
    30-11 MissElla87 - 1e echo (7+5wk)

    December:
    01-12 Loena - eerste echo 14:00
    01-12 Misslisa - eerste echo 09.00
    01-12 Aal31 - eerste echo 13:30
    02-12 Ploop - vervolg echo 10:15
    02-12 Roni7888 - pret echo 15.00 10 weken
    02-12 Melliejzzz - termijn echo 13:30
    02-12 Mell0408 - eerste echt 14:45
    02-12 Eliesjee - eerste echo 18:15
    06-12 FutureMomToBe - tweede echo 12:00 8+4
    06-12 Svlok - eerste echo 18:45
    06-12 Mamaroosje - eerste echo 20.00
    06-12 Salsera - tweede echo 9wkn 15:00
    07-12 AniS - eerste echo 17:30
    07-12 Korey - eerste echo 11:40
    09- 12 Eliesjee - intake 9:00
    09-12 SRD1990 - eerste echo & intake 09:00
    09-12 Mena92 - tweede echo 8 wk
    10-12 Jolanda19849 - tweede echo 8 wk
    11- 12 Shaantje01 - 2de echo
    13-12 MissElla87 - intake gesprek
    13-12 nvd - intake en eerste echo
    14-12 Roni7888 - termijn echo 12.30 11.5 wk
    15-12 Koekie1 - termijnecho
    15-12 MonaB - eerste echo 15.30 (fertiliteitskliniek)
    16-12 Dburg282 - eerste echo 08.30
    17-12 Spluuszy - termijnecho
    17-12 Melliejzzz - controle verloskundige 11:15
    20-12 Mena92 termijnecho 10 wk
    22-12 Roni7888 - controle verloskundige 9.30
    22-12 Salsera - intake gynaecoloog
    23-12 Mell0408 - termijnecho en intake
    27-12 MonaB - 9 weken echo verloskundige 11.10

    Januari:
    10-01 MonaB - termijnecho 15.30
     

Deel Deze Pagina