Niet als je je ovulatie datum weet..wel als je uitgaat van 1e dag laatste menstruatie, dan kan het idd verschillen uiteraard
@Myjune wat een mooie echo! Bruinverlies is hier weer gestopt. Ben echt wel flink verkouden.. dus hoop dat het daardoor komt.
Wat vreselijk vervelend steeds zeg! Kan me voorstellen dat je daar onzeker van wordt. Kan niet wachten op de termijn waarin je de baby gewoon elke dag voelt. Toch wat meer zekerheid he
Klopt wat je zegt..ik had juist weer een beetje vertrouwen vandaag en dan toch zo weer schrikken. Vind het nog steeds lastig dat ik nu al na 3 maanden zwanger ben van ons 2e wonder en dan denk ik ook steeds van dat kan gewoon niet goed gaan.. Misschien kunnen we elkaar een beetje ondersteunen in de positieve zin
Wat ik op internet lees is bruin bloed oud bloed! Oud bloed wat de baarmoeder kwijt wil, zodat de baby een goed bedje heeft. Vandaag had ik 1 veeg roze/rood. Toen ook weer abrupt gestopt. Ik denk dat ik daar extra gevoelig voor ben.
Dat is ook zo. Bij de zwangerschap van N. zeiden ze al tegen mij dat ik een enorm gevoelige baarmoederhals heb. Alleen toch die onzekerheid.. laten we aan het oud bloed vasthouden
Ik had bij de zwangerschap van mijn zoontje ook steeds af en aan bruinverlies, en ook een keer een veeg roze/rood. Volgens mij duurde dat tot een week of 10. Is allemaal goed gekomen!
Echo maandag verwacht ik niet. Dag 2 vd koorts voor mij. Prednisolon verlaagt t gelukkig al wel. Rot covid.
@Myjune Fijn zeg ! @bluedrake Vervelend het bloedverlies! Ik zou idd ook wel iets gerustgestelder zijn dat het bruin is, maar het blijft rot. @GroeneBomen Beterschap! Ik hoop dat het mild blijft voor je! Hier vandaag intake gehad bij de vk. Over 2 weekjes de echo. Nog ff wachten. Had m nu wel graag nu gehad (maar dan wel de termijnecho en niet een vroege ).
@GroeneBomen ahh beterschap! De meiden met bloed verlies — pfff die onzekerheid is echt killing . @MKH leuk!! Hier bij de intake doen ze gelijk echo’s.. maar valt dan onder vroege echo dan denk ik. ik heb al sinds vanochtend buikpijn, naja echt pijn wil ik t niet noemen — gevoelig ? boven mijn navel, dus denk maag/darmen.. als ik naar mijn schaambeen ga en daar druk, is t niks. Maar voel me daardoor beetje bleh
@Erzi Bij mijn vk hebben ze geen echo-apparatuur. Daarvoor moet ik ergens anders heen, dus sowieso nooit echo's bij de vk. En ik herken dat wel die buikpijn en krampen. Heb ik soms ook idd. Dan ga je toch weer nadenken. Maar er gebeurt natuurlijk ook een heleboel daarzo.
die buikpijn herken ik ook wel, vind het ook nooit fijn maar weet ook nog wel van vorige zwangerschappen dat ik dat had. Ik moet echt moeite doen momenteel om de dag door te komen. Zo moe, misselijk, moe afgewisseld. en mijn buik is echt zo mega opgeblazen. Mijn darmen zijn volledig de weg kwijt. Maar vind het ook nooit fijn. Zit ook vaak, hopelijk gaat alles goed daarbinnen! @GroeneBomen beterschap!!
Het blijft allemaal zo onzeker he in het begin. Ik had van de week ook krampen in mijn onderbuik, bleken m'n darmen te zijn maar toch gelijk stress. Ik ga me in de ochtenden steeds lamlendiger voelen. Het is nog oké te doen op dit moment, maar ik vrees nu al voor volgende week Maar ach, daar komen we dan ook wel weer overheen natuurlijk.
lief dank je wel! Begint al goed hier haha. Ik heb mij namelijk vergist in de datum. Ik heb hem morgen om 12.00 uur.
Ppfff bruinverlies is stom. Hopelijk stopt het snel meiden, want dit geeft jullie heel veel onzekerheid. @GroeneBomen hoe voel jij je verder?