Spannend @Malbec ! Heb je een punctie op woensdag al? Ik dacht het pas vanaf 16 weken kon, en daarvoor vlokkentest.
Vlokkentest is maar tot 14 weken. Punctie kan in de 15e en 16e week. Vk gaf aan dat het een punctie werd. Ik zal het morgen wel horen.
Spannend de echo en puncties! Hopelijk ben je niet pas aan het einde van de dag aan de beurt @Malbec ? @Mamavandrie34 , ik hoop dat je je snel beter voelt! Alle gezondheid gewenst voor de liefjes in je buik! Je zal nu wel een bijna 30 weken buik hebben of niet?
Ik was vandaag in de Zeeman (ja die hebben we hier ) en ze hadden allemaal Nijntje spulletjes! Als kaaskop in het buitenland is Nijntje helemaal het einde, haha Ik kon deze niet laten liggen! Kan voor zowel een jongen als meisje toch? (Op de foto lijkt het bruin maar het is meer een rood/roest kleur)
Even teruggelezen. Heftige dingen zeg. Heel veel succes dames vandaag, en sterkte ook. Wat een spannende dag zo.
Hoi! Ze hebben weer van alles bekeken. Zo op het eerste gezicht ziet alles er goed uit, de nekplooi is nog wel aanwezig. De navelstreng lag er alleen tegenaan dus ze moest het gemiddelde meten en kwam uit op 3mm. Nog steeds fors. Maar ik zit boven het termijn dat het goed gemeten kan worden ( het gaat nu slinken ) Ik kon kiezen uit een vlokkentest as woensdag maar dat raadde ze eigenlijk af omdat daar soms niet alles uit komt en dan alsnog een punctie moet. Vruchtwaterpunctie raadde ze aan maar wel vanaf ruim 16 weken omdat dan de vliezen goed op elkaar zitten en dan het minste risico er is. Dus dat gaat over 2 weken gebeuren. ( de 29e ) Krijg ik eerst weer een echo en daaropvolgend de punctie. Ze heeft me wel gerustgesteld wat betreft de punctie. Zag er tegenop maar zij gaf aan dat het eigenlijk een beetje zoals bloed prikken is. We weten nog niet of er niks ernstigs is. Dat zal uit de punctie moeten komen omdat ze lang niet alles nog kunnen zien op dit termijn/met echo’s en met de vruchtwaterpunctie wel. Alles zit er in ieder geval op en aan, dus dat is fijn. Nu het spannendste deel, de vruchtwaterpunctie en wat daaruit komt. Ongeveer 30% kans dat ze iets vinden maar dat kan ook iets zijn waar prima mee te leven is. Dus we moeten even afwachten, alweer. @Mamavandrie34 hoe ging de punctie?
Puncties zijn goed gegaan! Ze waren in totaal 13 minuten bezig voor de tweebpuncties, super snel dus! (Ik zag de tijd op het scherm van het echoaparaat, haha) Het is niet echt pijnlijk hoor, idd dat bloedprikken gevoel, daar hoef je je geen zorgen over te maken @Malbec het is alleen een naar idee vind ik, en ik keek daarom niet naar het scherm tijdens het prikken (daar zie je de naald namelijk) gewoon ogen dicht en neeuriëen (dat doe ik altijd als ik iets spannend vind, haha, bij de tandarts ook bijvoorbeeld) het prikken zelf is max 2 minuten denk ik. Eeest zoeken ze een goede plek om te prikken met de echo, dat is dan weer grappig want de gynaecoloog prikte op mijn buik met haar vinger en dat zie je dus op het scherm, dat ze daar de baarmoeder ‘indeukt’, daarna nog een keer ‘proefprikken’ met de naald in de houder nog, dan de plek schoonmaken van echogel en desinfecteren met alcohol, en dan prikken (de echoscopist houd de echoaparaat vast en de gynaoog prikt, en een verpleegkundige geeft spullen aan (ik keek niet dus ik weeg niet wat maar ik denk het potje waar het in moet)) En dan is het klaar. (Terwijl je net als ik twee keer moet en ze weer voorafaan beginnen maar bij baby B )
Jeetje zeg, het is wel echt enorm wat er allemaal op je afkomt en dat dat lange wachten weer.. Op zich klinkt je verhaal best hoopvol in mijn oren, qua dat alles er goed uit ziet voor nu, en dat je weer een stukje duidelijkheid hebt qua wat de vervolgstap is en wat de kans is dat ze iets vinden. Ook fijn dat ze je gerustgesteld hebben qua vruchtwaterpunctie. Hoe lang is het daarna weer wachten op de uitslag van de punctie?
♡ Uitgerekende datum ♡ 1 mei; ♡ Mamavandrie34 - 39 jaar - 6de & 7de kindjes 5 mei; ♡ Liessb88 - 3e kindje 6 mei; ♡ Troepietroepiemonster - 2e kindje ♡ Rosavdk - 2 de kindje ♡ Roosxxx - 28 jaar - 2e kindje ♡ KJB - 30 jaar - 1e kindje 7 mei; ♡ KleineLai - 3e kindje ♡ Malbec - 2e kindje ♡ Roos01 - 1e kindje 8 mei; ♡ Loes87 - 3e kindje ♡ Zeester85 - 2e kindje 9 mei; ♡ TikusSabrina - 1e kindje samen ♡ Liva - 4e kindje 10 mei; ♡ Nicky1983 - 38 jaar - 3e kindje ♡ Ang1987 - 2e kindje 11 mei; ♡ Aaav - 2e kindje ♡ Doublerainbow - 1e kindje ♡ Meisje | ♡ Jongen | ♡ Verrassing ♡ Afspraken ♡ November 15 - Mamavandrie34 - vruchtwaterpunctie 17 - aaav - controle vk 22 - Zeester85 - controle 22 - doublerainbow - echo 28 - KleineLai - controle vk, geslachtsbepaling December 1 - liessb88 -controle 14 - aaav - 20 weken echo 14 - Ang1987 - 20 weken echo
Ik heb vanmorgen de geslachtbepaling gehad en krijg weer een jongen!!!!!! Moet al huilen van geluk als ik er aan denk dat we het vanmiddag tegen mijn zoontje gaan vertellen!!!