Uitgerekend 1 tot en met 15 oktober 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Tioman, 25 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chayammy

    Chayammy Fanatiek lid

    14 aug 2020
    1.301
    2.091
    113
    Vrouw
    @MoesCH en @Mommy92 wat vervelend dat het bij jullie beide ook al zo vaak is mis gegaan. Geeft me wel goede hoop dat jullie ook al wel succesvolle zwangerschap (pen) hebben gehad. Ik hoop van harte dat het deze keer bij jullie beide goed gaat. En bij de rest natuurlijk net zo goed.

    Ik word ook wakker met veel honger, ook s nachts al. Tot nu toe nog niet direct hoeven eten, het gaat niet echt over in misselijkheid, maar ebt weg.

    Ik heb zulke levendige en rare dromen/nachtmerries. Gisteren droomde ik over de verkiezingen, dat Forum de grootste partij werd en de pvv de tweede grootste en dat ze samen een regering konden vormen :roflmao: (dit valt bij mij onder nachtmerrie, haha).
     
    Tioman vindt dit leuk.
  2. Arcoiris

    Arcoiris Actief lid

    20 aug 2019
    175
    161
    43
    Vrouw
    Herkenbaar, ik word ook super onzeker van het gebrek aan kwaaltjes.
    Het enige waar ik last van heb is een opgeblazen buik, en verder eigenlijk niets.
    Maar ik weet dat het niks zegt, ieder lichaam reageert gewoon anders.

    Volgende week heb ik de echo met 7+2, dan zou het meteen duidelijk moeten zijn.
    Mijn andere zwangerschappen had ik de eerste echo steeds met 6+3 en de laatste keer moest ik 3x terug om vast te kunnen stellen dat het toch echt een missed abortion was. Heel rot was dat.

    Wie heeft er nog meer binnenkort een echo?
     
  3. Arcoiris

    Arcoiris Actief lid

    20 aug 2019
    175
    161
    43
    Vrouw
    Pssst; rare dromen is ook een symptoom ;)
     
  4. Lilou2019

    Lilou2019 Actief lid

    5 aug 2019
    464
    473
    63
    Vrouw
    Bij ons in België doen ze ook tot 12 weken, een inwendige echo. Ik vind die best wel pijnlijk eigenlijk.
    Hier nu aftellen tot volgende vrijdag. Om 9 u staat de echo gepland.
     
  5. Lilou2019

    Lilou2019 Actief lid

    5 aug 2019
    464
    473
    63
    Vrouw
    @Arcoiris : Ik volgende week vrijdag, ben dan 8 weken en 2 dagen. Jammer genoeg ook een MK gehad ( op 7 weken) Dus, nu ongeveer. Mocht ik me toch intussen niet lekker voelen, mag ik eerder gaan... Mits verwijzing van de huisarts.
     
  6. Mammavan1

    Mammavan1 Fanatiek lid

    28 okt 2020
    2.371
    1.604
    113
    Vrouw
    @Lilou2019 hier hetzelfde vorige keer een miskraam rond die termijn.

    Ik heb woensdag mijn echo met 7 weken.

    deze Zwangerschap is wel een wereld van verschil met de vorige maar toch continu onzeker.
     
  7. Tioman

    Tioman Actief lid

    27 nov 2016
    442
    700
    93
    Ja je moet inderdaad de moed niet opgeven hoor! Ik had ook eerst drie miskramen voordat ik mijn oudste kreeg. Ik weet dat het moeilijk is om er dan nog in te geloven. Wij werden niet eens meer gefeliciteerd bij de bekendmaking van de vierde zwangerschap. Mensen waren toch een beetje voorzichtig geworden.

    Nog een paar nachtjes slapen tot de eerste echo. Ik duim echt dat jullie dit keer een mooie plakker hebben! :thumup::thumup:

    En haha moest stiekem toch wel een beetje lachen om je nachtmerrie.. :roflmao:
     
    Chayammy vindt dit leuk.
  8. Chayammy

    Chayammy Fanatiek lid

    14 aug 2020
    1.301
    2.091
    113
    Vrouw
    Dank je wel! Ik heb tot nu toe nog aan niemand vertelt dat ik zwanger ben. Ik wil de eerste echo afwachten en het daarna aan mijn ouders en zussen vertellen. Maar dat zal ook geen groot feest zijn, meer een mededeling. Want ook daarna kan het nog mis gaan.

    Heb jij toen onderzoeken laten doen na de herhaalde miskramen of die vierde keer dingen anders gedaan? Of was het allemaal puur toeval?
     
  9. FamNaturElle

    18 feb 2021
    9
    7
    3
    Vrouw
    Ik geloof best dat het heel spannend is en heel anders naar de echo toe leeft. Ik hoop met je mee op een mooie duidelijke echo :)
     
  10. FamNaturElle

    18 feb 2021
    9
    7
    3
    Vrouw
    Heel veel sterkte, hoop met je mee op een goede echo!
    Jaaa honger. Ben wel op zoek naar eten wat geen nare smaak achterlaat, welke ik weer probeer weg te eten, en waardoor ik een vicieuze cirkel terecht kom van eten-eten-eten. Ben erg trots nu, ik zit met bleekselderij achter de pc, en lekker dat het is :thumup:

    bij mij wordt er niet bloed geprikt. Waar is dat eigenlijk voor?
     
  11. Leeuwtje01

    Leeuwtje01 Actief lid

    1 feb 2021
    219
    328
    63
    Vrouw
    Heel veel succes voor alle dames die nog wachten op de eerste echt!

    Net intake gehad met de verloskundige. Opzich niks nieuws en goed gesprek. Er is wel besloten dat ik de hele zwangerschap extra groei echo's zal krijgen aangezien onze eerste te klein was bij de geboorte. Meest bizarre is nog dat ik met 32wk een extra echo had omdat hij te groot zou zijn.

    Verder werd nu ook duidelijk dat we helaas geen pret echo's kunnen inplannen voor de geslachtsbepaling. Is dat bij jullie ook het geval?
     
    Chayammy vindt dit leuk.
  12. Tioman

    Tioman Actief lid

    27 nov 2016
    442
    700
    93
    Ja wij hebben dat toen wel laten onderzoeken. Ze hebben van ons beiden ons DNA onderzocht maar daar was niks uitgekomen. (De uitslag daarvan duurt heel lang en het kost van beiden je complete eigen risico.) We konden het nog verder laten onderzoeken maar dan mocht ik eerst drie maanden niet zwanger zijn geweest. We besloten het er maar even bij te laten en er eerst even helemaal niet meer mee bezig te zijn. We zijn samen gaan backpacken door Azië. Bij terugkomst besloten we er weer voor te gaan. Ik begon gelijk met ovulatietesten want ik was mijn hele cyclus kwijt. De ovulatietesten waren direct positief en bleven dat ook dagen. Toen deed ik een zwangerschapstest en bleek ik gewoon alweer zwanger te zijn! Had nergens iets van gemerkt of erbij stil gestaan. Had van alles op straat gegeten in Thailand en heerlijke cocktails gedronken.. :|

    Gelukkig is daar een heel gezond jongetje uitgekomen! :p
     
    Chayammy vindt dit leuk.
  13. daviloo

    daviloo Actief lid

    4 jul 2020
    253
    367
    63
    Voor de sushi-liefhebbers; eten jullie wel of geen viseitjes?
    Ik lees zoveel tegenstrijdigheid op internet dat ik twijfel of ik het wel of niet mag eten... wie verlost me?
     
  14. Melis94

    Melis94 Actief lid

    2 aug 2020
    295
    290
    63
    Vrouw
    Hier kun je zelf alles invullen, ik vind t erg handig!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Annefien vindt dit leuk.
  15. Annefien

    Annefien Bekend lid

    4 jan 2021
    596
    359
    63
    Vrouw
    Hier hoop ik volgende week bij onze echo ook antwoord op te krijgen. Zou het ook jammer vinden als het niet kan, maar heb dan nog de hoop dat er voor die tijd nog wat versoepeld waardoor het alsnog kan.
     
  16. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Ja klopt zolang de maatregelen nog gelden niet. Dus dat wordt dan wachten tot de 20 weken echo (of er moeten tussendoor versoepelingen komen)

    Ik heb bij beide kids heel veel groei echo’s gehad ook kleintjes. Benieuwd of dat nu ook weer zo is. Vorige keer was dat overigens niet op voorhand een indicatie voor extra groei echo’s pas toen het weer aan de hand was kreeg ik ze weer.
     
  17. Chayammy

    Chayammy Fanatiek lid

    14 aug 2020
    1.301
    2.091
    113
    Vrouw
    Wat fijn dat het toen zo onverwacht zo goed is gegaan! Wij hebben ook onderzoeken laten doen: DNA en inderdaad na 3 maanden al die andere onderzoeken. In principe niets uitgekomen. Eén bloedwaarde was lichtelijk verhoogd, maar nog lang niet zo hoog als zou moeten om een ziekte te zijn die herhaalde miskramen kan veroorzaken. Ik zou wel voor de zekerheid daarvoor nog een keer opnieuw laten testen, maar dat moest dan weer 12 weken later en nu ben ik dus weer zwanger.
    Goed om te lezen dat het dus ook kan als het gewoon 'pech' is en er geen hele behandeling is geweest.

    Ik word net wakker en heb het gevoel dat mijn borsten ineens niet meer gespannen/gevoelig zijn. Pff.. nu maak ik mij natuurlijk direct zorgen. Hebben jullie dat ook wel eens, dat je borsten ineens minder symptomen geven?
     
  18. daviloo

    daviloo Actief lid

    4 jul 2020
    253
    367
    63
    Bij mij gaat het voortdurend op en af. Ene dag meer last dan de andere. Zit zelf soms ook enorm in m’n hoofd en maak me gelijk zorgen maar tot nu toe is dat onterecht geweest.
    Bij mijn vorige zwangerschap had ik ook geen klachten, daar hou ik me dan aan vast.
     
    Chayammy vindt dit leuk.
  19. daviloo

    daviloo Actief lid

    4 jul 2020
    253
    367
    63
    1 oktober

    2 oktober
    Daviloo - 32 jaar - 2e en 3e kindje

    3 oktober

    4 oktober
    Marleen1 - 33 jaar - 3e kindje

    5 oktober
    Tioman - 34 jaar - 3e kindje
    Lilou2019 - 36 jaar - 3e kindje
    Leeuwtje01 - 29 jaar - 2e kindje

    6 oktober

    7 oktober
    Mamastier - 31 jaar - 3e kindje

    8 oktober

    9 oktober
    Annefien - 35 jaar - 2e kindje
    Arcoiris
    Mapje - 36 jaar (deze week) - 3e kindje
    Melis94 - 26 jaar - 2e kindje

    10 oktober
    Wendy041085 - 35 jaar - 3e kindje
    MamaJ86 - 34 jaar - 2e kindje
    Helena86 - 34 jaar - 1e kindje
    Liz1980 - 40 jaar - 3e kindje

    11 oktober

    12 oktober
    Euminee - 37 jaar - 1e kindje

    13 oktober
    Mammavan1 - 33 jaar - 2e kindje
    FamNaturElle - 40 jaar - 4e kindje


    14 oktober
    Ezzy120 - 25 jaar - 3e kindje
    Chayammy - 33 jaar - 1e kindje


    15 oktober
    MoesCH - 36 jaar - 4e kindje


    Afspraken:
    Arcoiris - 22 Feb - vroege echo
    Marleen 1 - 22 Feb - Echo
    Mamastier - 22 Feb - Echo/intake verloskundige
    Mama J86 - 22 Feb - Vroege echo
    Melis94- 22 Feb - Vroege echo
    Chayammy - 23 Feb - Vroege echo
    Mama J86 - 24 Feb - Telefonische intake verloskundige
    Annefien - 24 Feb - Eerste echo
    Mammavan1 - 24 Feb - Eerste echo
    Daviloo - 25 feb - Echo gyn
    Lilou2019 - 26 Feb - Eerste echo
    Melis94 - 26 Feb - Telefonische intake
    Ezzy120 - 26 Feb - Echo Gyn
    Mapje - 1 maart - Eerste Echo
    Melis94 - 1 Maart - Intake VK
    Liz1980 - 2 maart - Eerste echo
    Wendy041085 - 3 Maart - Eerste echo en intake
    MoesCH - 4 maart - Eerste echo
    FamNaturElle - 8 maart - Eerste echo
    Helena86 - 11 maart bloed en urinetesten
    Tioman - 15 maart termijnecho
    Mama J86 - 17 Maart - Termijnecho
    FamNaturElle - 18 maart - Termijnecho
    Helena86 - uitslag testen bij verloskundige
    Annefien - 22 Maart - Termijnecho en telefonische intake
    Melis94 - 22 Maart - Termijn echo
    Mammavan1 - 24 maart - termijn echo
    Helena86 - 26 maart - eerste echo = hier termijnecho
    Liz1980 - 31 maart - tweede echo
    ------------------------------------------
    jongen (0) | meisje (0) | verrassing (0)
    ------------------------------------------
     
  20. daviloo

    daviloo Actief lid

    4 jul 2020
    253
    367
    63
    Maandag wordt een drukke dag hier:thumup:
     
    Chayammy vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina