Uitgerekend 15-01-21 t/m 31-01-21

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mylittlepony, 10 mei 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bab17

    Bab17 Actief lid

    22 nov 2017
    286
    162
    43
    Vrouw
    Die werken helaas voor geen bout hoop dat dit niet al te lang meer duurt want red het niet zonder de ibu 2x dgs helaas, echt heel slecht getimed die kies verwijderen. Nouja wisten ook niet dat zo gecompliceerd zou verlopen natuurlijk :(

    Hoe is t met iedereen?
     
  2. Feyre

    Feyre Actief lid

    21 mei 2020
    260
    211
    43
    Vrouw

    Aah wat vervelend dat je zoveel pijn hebt. Hopelijk is het snel voorbij.

    Hier gaat het opzich wel goed, op moe zijn na geen klachten. Nouja, ik ben wel sneller chagrijnig dan normaal. Dat vindt ik dan wel weer lullig naar de rest van het gezin, herken ik ook niet van de vorige twee.:oops:
     
  3. Bab17

    Bab17 Actief lid

    22 nov 2017
    286
    162
    43
    Vrouw
    Hihi wandelend hormoontje!! Je kids zeg je denk ook nog niks tegen? Als ik tegen m'n jongste ga zeggen baby buik dan weet over n week de hele fam het denk dan gaat ze overal zeggen mamma baby buik . Zo n bijdehand
     
  4. Katsev

    Katsev Actief lid

    4 mrt 2020
    170
    169
    43
    Vrouw
    Beetje zenuwachtig aan het worden... straks om 18h45 controle....
    Ben alleen nu aan het denken dat ik de controle beter had opgeschoven naar 7w, want voor hetzelfde geld zien ze nog geen hartje(s) vandaag en maak ik me zorgen voor niets (als het toch oké zou blijken te zijn)... Vandaag ben ik 6w en 3dagen....

    Symptomen wel massaal aanwezig: vieze smaak in mond, vermoeidheid, lichte misselijkheid doorheen de dag, ‘s nachts meermaals plassen... en jammer genoeg die vervelende krampen nog bij momenten....
     
  5. Feyre

    Feyre Actief lid

    21 mei 2020
    260
    211
    43
    Vrouw
    Haha iedereen weet het hier al, de oudste vraagt ook steeds of het goed gaat met de baby. Heel lief:D Wij kunnen dat soort dingen nooit voor ons houden, bij de andere twee ook gelijk verteld:p

    Ooh dat is ook wel spannend. Kan natuurlijk nu nog beide kanten op gaan. Er is een kans dat je de hartje(s) al kloppen maar als dit niet het geval is. Misschien kun je dan volgende week weer een echo krijgen?

    Oh ja dat plassen, ik moest er wel 3/4x uit vannacht. Krampen heb ik hier ook inderdaad, soms best geniepig nog.
     
  6. Kikker85

    Kikker85 Bekend lid

    25 nov 2012
    825
    716
    93
    NULL
    NULL
    Hoop dat er al een hartje te zien is vanavond @Katsev en anders idd volgende week misschien nog een keer.

    Hier echt zooooo moe! En idd over de hele dag met vlagen misselijk en tegelijk ook hongerig. Lekkere combi o_O. Verder hier ook een kort lontje, opgezette buik en ik droom heel veel. Hebben jullie dat ook?
     
    Katsev vindt dit leuk.
  7. Feyre

    Feyre Actief lid

    21 mei 2020
    260
    211
    43
    Vrouw
     
  8. Emsy

    Emsy Fanatiek lid

    29 jan 2015
    1.872
    1.681
    113
    Vrouw
    Ik droom ook heel veel! Had ik bij m'n andere 2 ook. Hier ook intens moe, kan de hele dag wel slapen.
    Misselijkheid valt tot nu toe mee gelukkig. Sinds vandaag ook wat krampen en in de avond mega opgezette buik. Maar over het algemeen voel ik me nog goed, ben echt bang dat dit keer weer met 6 weken het omslagpunt is.

    @Katsev hoe was de echo?
     
  9. Jodie1988

    Jodie1988 Bekend lid

    26 sep 2016
    623
    374
    63
    Zuid-Holland
    Ik droom ook heel veel maar volgens mij kan dat ook wel beetje door coronatijd komen. Hier nog niet heel veel kwaaltjes. Wel misselijk bij vlagen maar nog maar 1x echt overgegeven. En moe
    Onze zoon weet ook nog van niks. Die praat zo bizar veel dat dan de hele stad het weet. We zijn m wel een beetje aan het voorbereiden door het af en toe terloops over baby’s te hebben. Dat vindt hij dan wel leuk. Zeker omdat er nog meer baby’s aankomen in onze omgeving
     
  10. Katsev

    Katsev Actief lid

    4 mrt 2020
    170
    169
    43
    Vrouw
    Vanavond om 18h45 pas mijn afspraak... en waarschijnlijk daar dan weer extra wachten... zenuwslopend!!

    Ohja, die dromen, hier ook aanwezig...
    Maar de laatste dagen, is het vooral die smaak in mijn mond die vreselijk is... 15’ na het eten komt dat door en dat is voor de rest van de dag... bah! :roflmao:
     
  11. MomK

    MomK Bekend lid

    27 okt 2019
    568
    425
    63
    @Katsev spannend, succes vanavond!!

    Hier gaat het aardig goed, nog heel snel moe, en op het werk kwam er een super stinkende vrouw binnen, nou ik ging bijna over mijn nek, gatver!

    Hier dochter ook nog niets verteld, wel zei ze van de week toen ze op mijn schoot zat ineens: Mama jij hebt een baby in je buik. Ik dacht echt huh?? Niet echt op in gegaan verder, beetje een grapje van gemaakt. Denk wel dat ze dat super leuk gaat vinden.
     
    Bab17 vindt dit leuk.
  12. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Succes vanavond @Katsev !

    Hier gaat het goed, weinig kwaaltjes. Wel gevoelige borsten en echt heel moe.
    Gister zei mn dochtertje, mamma ik wil nog zo graag een broertje :). Hier weet alleen m'n nichtje het en verder nog niemand, wil echt wachten tot de termijn echo!
    We willen na de vroege echo wel m'n zusje een keer s avonds foto's laten maken. En dat we dan opeens folie ballonnen met nummer 1,2 en 3 uit de tas pakken en daar een foto meemaken. Ben benieuwd of ze het dan door heeft :rolleyes:. Daarna ga ik een fotoboekje maken met allemaal foto's en dan de foto met die ballonnen op het eind. Zo willen we het naaste familie vertellen :)
     
    Frieke vindt dit leuk.
  13. Frieke

    Frieke Fanatiek lid

    26 apr 2017
    1.281
    572
    113
    Vrouw

    Ooh spannend!! Veel succes!!
    .Ik heb precies hetzelfde.. morgen echo bij 6,2 en bang dat nog te vroeg is.
     
    Katsev vindt dit leuk.
  14. Katsev

    Katsev Actief lid

    4 mrt 2020
    170
    169
    43
    Vrouw

    Heel dubbel gevoel toch eh... ik ben blij dat ik het niet als enige zo ervaar...
     
  15. MomK

    MomK Bekend lid

    27 okt 2019
    568
    425
    63
    Jij ook succes morgen, hopelijk een mooi knipperlichtje!
     
    Katsev vindt dit leuk.
  16. MomK

    MomK Bekend lid

    27 okt 2019
    568
    425
    63
    Katsev vindt dit leuk.
  17. Katsev

    Katsev Actief lid

    4 mrt 2020
    170
    169
    43
    Vrouw
    Hoi hoi!
    2 knipperlichtjes! Weliswaar 2 verschillende echo’s voor nodig gehad... wat was dat spannend!

    echotoestel in mijn gynaecoloog haar kabinet: vruchtzakken goed gegroeid, zij was duidelijk tevreden. Ik toch in paniek (omwille van geen hartjes) waardoor ze voorstelde om naar het kabinet erlangs te gaan wat een veel recenter toestel is. Hierop waren de hartjes te zien... Wat een superlieve gynaecologe toch!

    volgende week nieuwe echo, om te kijken of ze gegroeid zijn (wederom een belangrijk moment!). Hierna moet ik wel switchen van gynaecoloog, gespecialiseerd in risicozwangerschappen.
     
    Ashley444, Bab17, MomK en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. Katsev

    Katsev Actief lid

    4 mrt 2020
    170
    169
    43
    Vrouw
    Merci allemaal om zo mee te leven! Ik ben nog nooit zo zenuwachtig geweest!

    5juni kan ik opnieuw stressen :roflmao::roflmao:
     
    Snoozey vindt dit leuk.
  19. Bee80

    Bee80 Fanatiek lid

    7 aug 2017
    1.314
    993
    113
    Vrouw
    Wauw! Gefeliciteerd!
     
    Katsev vindt dit leuk.
  20. Jodie1988

    Jodie1988 Bekend lid

    26 sep 2016
    623
    374
    63
    Zuid-Holland
    Wauw! Je dacht het vanaf het begin al. Van harte! Wat een opluchting
     
    Katsev vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina