Ja, ze zei bij mij ook dat ze het niet altijd al goed kunnen zien. Maar met een geslachtsbepaling mag je wel terugkomen als ze twijfelen of het kindje ligt niet goed. Uiteindelijk zei ze als ze dit mis heeft, dat ik een fles wijn krijg 20 weken lijkt dan nog wel ver weg he? Hebben jullie een voorgevoel?
Het was niet veel, maar het was gemengd met slijm, dus het papier was wel rood zegmaar dus je schrikt wel. Was ook echt maar eenmalig en na de echo niets meer gezien gelukkig. We hadden het die ochtend wel gezellig gehad ik denk zelf dat het misschien daarvan was. Nu dus wel iets voorzichtiger geworden
Ja maar toch over 7 weken al de 20 weken echo met 19+4, dat lijkt al best dichtbij! Ik heb de NUB kenners laten mee kijken en er hebben al zo’n 12 mensen een meisje gezegd. Ben heel benieuwd!! Vind beide erg leuk!
Omdat beide december groepen best wel klein en stil zijn, leek het ons wel leuk en gezellig om ze samen te voegen tot 1 december groep. Ik heb een nieuwe aangemaakt, komen jullie ook daar kletsen?