Hoi dames Beetje laat dat ik op t forum reageer maar onze 20 wkn echo was helemaal top. Ben helemaal verliefd op mn kleine mannetje Ben inderdaad ook niet veel meer hier op t forum t was ook erg druk de laatste tijd . Veel op school geholpen en mn oudste is volgende week jarig de tijd vliegt echt voorbij.
Hee meiden. Fijn dat alles goed gaat met iedereen! Hier nu alweer 21 weekjes en ook bij mij begint de nesteldrang behoorlijk op te spelen. Deze week zijn waren wij begonnen met het behangen van de babykamer & die is nu dus helemaal klaar. Meubels staan, gisteren gordijnen gekocht en nu alleen nog assecoires en laatste baby spulletjes die verplicht zijn. Helemaal trots! Ook begint mijn buik steeds meer te groeien, qua grootte lag mijn buik al op 25 weken. Kindje wel gewoon gemiddeld dus was niet erg. Vind het ook erg leuk wanneer ik hoor dat bepaalde mensen nu zwanger zijn en je dan denkt... Jeeejj, ik ben al een stuk verder. Eerder was ik alleen maar jaloers op al die zwangere buiken! Werken etc gaat ook nog steeds goed. Ik heb echt nergens last van. Hoog uit wat krampen als ik wakker word. Woensdag ochtend gaan wij voor 12 dagen naar Sicilië met zijn twee. Nog even lekker samen weg. Vandaag dus mijn laatste werkdag voor de vakantie. Fijne dag allemaal en fijn dat alle 20 weken echo's goed zijn!
Wat een prachtige foto mama2be!! Hier nu ook ruim 21 weken en behoorlijke last van nesteldrang. Heb een lijst gemaakt van alles wat ik graag wil kopen de komende maanden. Zoveel zin om de kamer te gaan inrichten. Ben erg benieuwd naar jullie kamers! X
Mooie echo! Alvast fijne vakantie Dominique. Hier een vraagje. Sinds 2 weken begin ik echt een zwanger buikje te krijgen. Erg leuk maar merk ook dat andere mensen hem willen aanraken. Ik vind het verschrikkelijk. Iedere x ben ik te laat met achteruit stappen en zijn ze al aan het wrijven. Ik ben me bewust dat het goed bedoeld is van iedereen, maar op dat moment wil ik gillen 'BLIJF VAN ME AF!!!' Wat is jullie tip tegen deze ongewenste aanraking?
Ik heb hier in het begin last van gehad en toen had ik nog geen eens echt een buik.. Ik leg mijn eigen handen nu vaak op mijn buik en heb wel snel door of ze hun handen uit steken en stap dan nog verder naar achteren. Hou er helemaal niet van als mensen in mijn persoonlijke ruimte komen en dus aan mijn buik zonder iets te vragen. Bepaalde mensen laat ik het wel toe, maar die vragen het ook normaal wel eerst, behalve me vent natuurlijk Hier verder druk geweest met het kamertje dit weekend en meubels gaan we deze week rustig in elkaar zetten. Heb er echt super veel zin in en kan niet wachten tot het helemaal ingericht is. Kinderwagen vrijdag ook in elkaar gezet en die zet ik ook maar even zolang nog op de kamer als deze af is. Gewoon alle spulletjes bij elkaar. @Indy hoe reageerde je man dat je toch een wat lichter kleurtje wilde?
Hoi dames de 20 weken echo goed en we krijgen er nog een jongentje bij!!👶🏻💙💙💙💙💙
Fijne vakantie dominique! Lekker genieten! Wij zijn nu ook nog op vakantie met z'n 2en, heerlijk! Woensdag helaas weer naar huis. Fijn dat er weer goeie echo's zijn! En dddddd gefeliciteerd leuk nog een jongen!! Als wij terugkomen gaan we druk aan de gang met de babykamer! Kinderwagen staat al, ben helemaal verliefd! Maar kan niet wachten tot de kamer klaar is kan ik alle spulletjes een plek geven
Hoi Zo weer ff geleden dat ik hb geschreven druk met van alles en nog wat Hier gaat het wel goed harde buiken blijven beetje begint ook flink te groeienbeetje last van bekken en rug maar ja hoort erbij. Bugs bunny:leuk van het wiegje dat je er zelf enzo ook in heb gelegen. Kimmy:heb je al een kinderwagen gevonden?irritant zeg dat iedereen aan je buik wil zitten.geen tips dan gewoon zeggen dat je het niet wil denk ik. Pandabeer: al besloten wanneer je kinderwagen in elkaar gaat zetten? Al wat aan het kamertje gedaan? Indy:fijn dat je echo ook goed was Vliegje:jammer dat je hier niet meer vaak gaat komen maar zie je nog wel op facebook. Mama2be3:mooie echofoto fijn dat het goed was.alvast gefeliciteerd met je oudste. Dominique:leuk dat jullie aan babykamer zijn begonnen.geniet van je vakantie.
lekker al die vakanties meiden, geniet er (nog even) van! Hier pas weer vakantie eind dec en begin januari, dan meteen met verlof @pandabeer, hij mopperde eerst wat, maar heeft met liefde een nieuw kleurtje op de muur gesmeerd. We hebben nu mintgroen met pastelroze, rustig meisjes achtig. Nu alle poespas nog kopen.. Maaar de basis is af en dat geeft toch wel rust. Gaan jullie de beeb op jullie slaapkamer laten slapen en zo ja, waarin? Ik zie allemaal leuke hangwiegjes etc maar heb ook nog een extra reiswieg die ik naast het bed kan zetten. Er bestaan ook babynestjes/verkleiners voor in het ledikant, hebben jullie die ook?
20 weken echo 6 oktober was ook helemaal goed, we krijgen nog steeds een meisje. Wel ligt de placenta over de baarmoedermond. Op zich geen probleem, want dat is toch niet de uitgang vd kleine, maar kan wel voor bloedingen zorgen. En de reden dat wij al weten dat t een keizersnede wordt, is dat dit de derde keizersnede wordt. Na 2 keizersnedes mag je niet meer vaginaal bevallen. En waarschijnlijk wordt t 14 of 15 februari.
Manlief is heel stellig: de kleine hoort in zn eigen bed op zn eigen kamer. Niet op onze kamer. Kan me hierin wel vinden ook al zou ik het op onze kamer ook niet erg vinden. Hier eigenlijk een beetje rustig in babyland... we moeten het 1 en ander nog wel hebben, maar komt rustig aan wel.
Zo denk ik er ook over. Als de kleine slaapt, wil ik ook gewoon kunnen slapen en niet van elk zuchtjhe en kuchje wakker worden
Als de borstvoeding lukt neem ik de kleine bij ons in de slaapkamer in een aparte wieg. Dan ook maar even kijken hoe dat gaat, als het mijn eigen nachtrust gaat verstoren dan is het natuurlijk sowieso beter om het in zijn eigen kamer neer te leggen. En als er geen nachtvoeding meer is sowieso ook naar zijn eigen kamer en dan ledikantje in. Ik heb ook begrepen (via een info avond van de kraamzorg) dat het ook goed is tegen wiegendood als het kindje bij de ouders op de kamer ligt tijdens de eerste periode, of dat waar is weet ik natuurlijk niet
Hoi Hier slaapt de kleine sowieso de eerste tijd bij ons op de kamer wil ook borstvoeding gaan geven. Nog plannen voor het weekend?
Hai dames . De kleine slaapt hier ook bij ons heb ik met de andere 2 ook gedaan wel in eigen ledikant. Hij word steeds drukker in mn buik. Volgende week herfstvakantie met de kids. Lekker in huis rommelen en voorbereiden. De weken vliegen nu wel voorbij . Heb ook al stiekem geboortekaartjes bekeken .
Ik ga de baby wel eerst op de kamer leggen in een wiegje waar ik zelf ook in heb gelegen, maar mijn vriend wordt overal wakker van, dus ik denk dat hij zal aangeven wanneer de baby naar haar eigen kamer moet. Dit weekend gaan we de kinderwagen ophalen bij Prenatal! Ik heb ook gelijk vakantie. Donderdag wordt de kinderkamer geleverd