Hoe meer zielen hoe meer vreugd! Gezellig als iedereen zich mag aansluiten in de FBgroep. Vliegje, je bent van harte welkom en je vrouw ook.
vliegje zsl het ff in de Facebook groep gooien. Moet vast kunnen lijkt mij. Hoe meer zielen hoe meer vreugd.
Heb toch Cola alvast gepbt met mijn mail. Het forum loopt hier op kantoor continu vast in mijn browser. Heel vervelend. Ik kan op kantoor ook niet makkelijk op fb maar via mobiel weer makkelijker. Wil toch niet buiten het bootje vallen hihi.
Hoe meer zielen hoe meer vreugd. Bij n tweede fb groep kunnen we elkaar toch niet meer volgen? Gewoon. Lekker leden erbij hoor. Wel zwangeren natuurlijk. Maar nu zitten er ook mensen van viva die wij niet kennen en dan zouden mensen van hier er niet meer bij kunnen. Wat mij betreft natuurlijk wel. Hoe leuk is t om straks een heleboel echofotos te kunnen plaatsen
Laten we gewoon afspreken dat iedereen van zwangerschapspagina er bij op kan. Deze meiden kennen wij toch al en het zou waarschijnlijk toch niet meer zo storm lopen, omdat wij steeds verder in de zwangerschap komen. Die paar die er dan nog bij komen lekker er bij laten .. No problemo. Ook je vrouw is voor mij gewoon welkom. Ook leuk voor haar om het een beetje te kunnen volgen!
Ik ben er al bij, Spunkie heeft me toegevoegd. Maar er zitten op de fb dus ook dames die niet van hier zijn? Ik probeer vanavond even te lezen wie erbij zitten. En de nicknames aan namen te koppelen. Nieuwe studie erbij. Misschien wel een leukere naam verzinnen Febr. 2017 mama's ofzo hihi.
Er zitten twee dames van viva bij, omdat de groep in eerste instantie mijn initiatief was en ik twee oproepjes had geplaatste: zowel op ZP als op viva. Bij Viva was alleen al een andere groep. Zal anneloes zo ook eigenaar maken van de groep! De naam is bewust zo gekozen omdat mensen geheim wilde laten blijven en zouden we later idd aanpassen naar februari mamas oid
O oke maar de groep is toch geheim, dan ziet ook niemand de naam hihi. Maar later veranderen kan ook nog. Vind het toch wel leuk gezichten bij de nicknames te zien. Moet alleen nog ff kijken wie wie is. Kan op kantoor moeilijk op fb, het forum valt dan weer minder op. Maar loopt steeds vast. Vanavond nog ff wat foto's afwerken van de shoot gister en dan kan ik bijlezen haha.
Groep is zeker geheim vliegje. Maar als je bijv op je telefoon een pop up gebruikt. Staat er: bericht geplaatst in februari mamas ofzo. Vandaar. Ik ben nu ook mede eigenaar dus je kunt bij ook PB sturen als je er bij wilt.
Als iedereen naar fb gaat dan vind ik dat best jammer. Denk dat ik dan maar kap op dit draadje, als hier toch straks niemand meer schrijft.
@Panter...ik ga ook niet naar FB dus als iedereen dan hier stopt, dan zijn wij alleen samen hier nog. dat zou ik wel jammer vinden gr.
Iedereen die wel in FB wilt moet wel even zorgen dat je privé en privacy voorwaarden goed zijn. Dit ging bij mij namelijk ook mis. Je moet aanvinken dat iedereen vrienden verzoeken kan sturen. Pas als we vrienden worden kunnen colalight of ik je toevoegen. Je kunt deze instellingen daarna gewoon weer veranderen. Of optie 2. Je vraagt mij in een pb mijnfacebook naam en voegt mij toe zodat ik je in de groep kan gooien. Hopelijk lukt het ieder zo
Woensdag 6 weken zwanger woehoe! Nog 8 dagen en dan de eerste echo op bijna 7 weken.. Ben trouwens misselijk, moe en heb hoofdpijn... wat een rot dag vandaag wat betreft kwaaltjes
Oké, als er meer hier blijven kletsen dan blijf ik ook gezellig. Vind het wel leuk om ervaringen uit te wisselen met medezwangeren die net zo ver zijn ongeveer. Die misselijkheid vind ik nogal wat hoor....pfff. Word met de dag erger ook.
Heb ook een zware dag... vind het heel zwaar vallen nu. Ben doorlopend misselijk en probeer niet te denken aan kotsen want heb ik echt een fobie voor. Als ik daar makkelijker in was geweest had ik al een paar keer kunnen overgeven. Ben de hele dag aan het eten maar de druiven en komkommers en peren komen me ook m'n strot uit. Kortom, klaagdag... hahahaha. Wil niet ondankbaar zijn! Maar het is gewoon even pittig. Had vanochtend ook wat steekjes in mijn buik. Hoort er vast allemaal bij maar toch. Nog 3 nachtjes tot de echo. Ik schijt hele peeën zo zenuwachtig haha.