Ik heb inmiddels wel mijn ringen afgedaan, uit voorzorg . Vingers zijn echt dik, bij mijn voeten zie ik het nog niet zo.
Ik vind die meningen over mijn buik zo bijzonder. De één zegt dat ie toch wel erg klein is, de ander zegt dat ie echt goed ge zien is . Het zal allemaal wel, haha. Alsof er een standaard is qua buikgroei .
Hier helemaal geen sprake van vocht nog. Vorige zwangerschap ook niet gehad. Mijn buik is wel opeens hard gegroeid. Mensen staan nu voor me op in de trein etc. Nog maar 6 weken werken, wat gaat het opeens super hard!
Hier gelukkig (nog) geen last van vocht. Mijn buik is heel puntig alleen naar voren maar ook daarover heel veel meningen hoor! 'Hij is wel echt anders dan de vorige keer he?' 'Je draagt heel mooi naar voren' 'Hé dikke bolle' 'Jeetje wat gaat het hard, je kunt nu echt niet meer om je buik heen he?' 'je gaat zeker al bijna met verlof (nog 8 weken werken).... Zelf vind ik het nu wel meevallen maar had ik vandaag wel veel jeuk dus hij zal wel weer aan het groeien zijn.
Hier ook veeeeel vragen en opmerkingen: hoe lang moet je nog? Wanneer ben je ook alweer uitgerekend? Mooie buik heb je! Oo wat draag je mooi van voren! Van de achterkant zie je niks Ik vind het wel leuk hahaha
Leuk he al die reacties, en zoveel verschil ook! Hier nog vijf weken tot verlof in principe (was bij de vorige twee keer telkens verplicht vanwege klachten), als het lukt kan ik nog iets langer door want nu gaat het beter dan toen! Maar redelijk bescheiden buikje nog, al zit de kleine me van binnen aardig in de weg..
Hoihoi Welk merk luiers gaan jullie gebruiken? Ik heb nu gewoon van pampers zelf maar in mijn omgeving zeggen ze dat van kruidvat eigen merk ook heel goed zijn..
Ik gebruik pampers of kruitvat. Koop die van de pampers altijd in de aanbieding(50%) bij bol en anders kruitvat 3 pakken voor 25 euro. Ik vind die van pampers net iets fijner maar dat is natuurlijk persoonlijk. Pampers zijn nu 50% korting bij bol op een maandbox mocht iemand interesse hebben
O goed dat je het zegt! Ga gelijk kijken ik heb trouwens inmiddels nu 3 pakken pampers kleinste maatje .. Hoe lang kunnen ze in dit maatje? Of verstandiger of juist een maatje groter te bestellen?
Dat verschilt een beetje of je kv of bv gaat geven. Op bv groeien ze meestal sneller namelijk. Mijn dochter was namelijk met de geboorte 3330gram en met 2 maanden al 5,5. (makkelijk dat online kinderdossier) Dus toen ze op ongeveeer 4-4,5 kilo zat ging ik over op maatje 2 en maakte ik maat 1 overdag op. Maar in het begin gebruiken ze ook gemiddeld 10 luiers per dag. Hoeveel luiers zitten er in de pakken die je hebt?
Er zitten er 72 in dus heb in totaal 216 luiers in maatje 1 ... Heb echt geen idee of het verstandig is nog meer maatje 1 luiers bij te bestellen
Afgaande op dat je er 10 per dag gebruikt zou je er 20 dagen mee kunnen doen. Mijn dochter was na een maand pas iets over 4 kilo en maat 1 kan tot 5 kilo. Ik zou dan hooguit 1 of 2 pakken er bij halen in maat 1. Mocht je dochter toch langer in maat 1 kunnen heb je ze ook zo bij gekocht.
Wij gebruiken kruidvat luiers, fijn en goedkoop. Maat 1 zou ik niet teveel van kopen. Meestal is iets eerder dan op de grens naar de volgende maat wel fijn.
Gaat echt hard hè! Voor mij is het nog duimen en optellen tot week 34 (dan geen kans meer op extreme prematuur) en dan aftellen en lekker uitbuiken in mijn verlof. Gister kwam het kraampakket binnen. Dat stukje net na de bevalling had ik nog een beetje verdrongen geloof ik
Ik zou het niet doen! Zeker die eerste tijd gaat het soms zo hard! Of je vindt toch het merk niet fijn (pasvorm etc). Ik heb twee pakjes liggen, daar koop ik nog wel wat bij.
Super leuk inderdaad boven zetten en verder met negeren tot het echt nodig is, haha. Het bevallen zelf zie ik niet zo tegen op, maar de troep erna zou wat mij betreft niet hoeven