Wat maakt t uit wat een ander er van vindt! Wij gaan het ook met 9-10 wkn bekend maken, omdat dan toevallig de hele vriendengroep bij elkaar is..
Ik las ergens anders dat mensen dan reageren dat ze je nog niet feliciteren of dat het nog wel erg vroeg is etc.. Dat maakt me wel een beetje onzeker! We willen het onze kinderen na de echo eerst vertellen, en de rest komt dan vanzelf wel denk ik Maar ook op mn werk, al heb ik het gevoel dat ze het allang geraden hebben...
Wij hebben het aan directe familie met oud en nieuw al verteld. Dit omdat het anders ook wel geraden zou worden. Op facebook zet ik pas een berichtje neer na de termijn echo. Al deed mijn schoonmoeder mij al taggen ergens vandaag.. beetje jammer. Kan niet wachten ook tot de termijn echo! het liefste gewoon elke week even 1 haha!
Ik wil het volgende week aan collega's vertellen als de echo vrijdag goed is. Kan het ook niet meer voor me houden hoor.
Ik kan het ook niet voor me houden. Familie en een aantal vrienden weten het al. Op mijn werk en op fb pas na de termijnecho denk ik
Mijn ouders, broers en zussen weten het. Met kerst verteld. Morgen echo en als die goed is gaan we het schoonouders vertellen en m’n vriendinnetje .
Ik krijg er ook steeds meer moeite mee om het voor me te houden! Ouders weten het wel. 17 jan echo, dan maar bekend maken, spannend!!
Hier weten 2 vriendinnen het en m'n zus.. Na de echo volgende week is de rest Vd familie aan de beurt Op het werk ook verteld ivm zomerrooster
Ik heb woensdag intake bij de vk.. 20-01 etentje met de hele vriendengroep (26 man), dan gaan we het vertellen. 22-0- controle bij de Gyn en dan opent werk vertellen..
Hier weten zusjes en ouders het en mijn nichtje. Mijn manager en manager van vriend ook ivm evt zomerdrukte en afspraken onder werktijd. Wij komen zojuist terug van echo. Verleden week woensdag waren opeens al mijn klachten weg, alles in eens en niet meer terug gekomen. Gebeld en situatie uitgelegd en dat ik er weinig vertrouwen in had gezien termijn, verdwenen symptomen en geschiedenis. Vanavond even mogen gluren en alles was dik in orde, totaal onwerkelijke ervaring, had in m'n hoofd al 100x afscheid genomen, was zo zeker van mezelf... Nu verstand op 0, loslaten wat ik niet kan beïnvloeden en uitkijken naar moment dat twijfel weg valt en uk zich gewoon laat voelen!
Dames die een echo vandaag hebben, al geweest?? Wij vertellen het aankomende weekend aan onze ouders. Ik ben benieuwd hoe ze reageren.
Helaas, er was geen kloppend hartje te zien..... echt zo schrikken, omdat ik verder geen bloedverlies had of andere aanwijzingen je houdt er rekening mee dat het kan gebeuren, maar poeh, het is heel verdrietig. Nu wachten op miskraam of medicatie, ik ga daar morgen beter over nadenken.... Lieve dames, heel veel sterkte bij jullie zwangerschappen en dat jullie maar mooie gezonde baby’s in jullie armen mogen sluiten in augustus!