Wow 2 3D echo's is helemaal luxe! Wij laten hem weer doen rond de 28 weken denk ik. Lijkt me zo leuk om te kijken of de kindjes al op elkaar lijken.
Mijn schoonouders worden voor het eerst opa en oma en ik zit eraan te denken dat ik mijn schoonmoeder meeneem naar een van de echo’s met mijn moeder er ook bij de geslachtsbepaling wil ik graag doen met mijn vriend en mijn 2 kids (eerdere relatie)
Vanmiddag zat ik even bij mijn zus… ik kon echt bijna niet mijn mond houden…. Maar ik wil toch echt graag even wachten totdat we de eerste echo hebben gehad. Ik hoop dat we echo mogen krijgen rond de 7 weken. Maar maandagavond ga ik kennismaken bij de verloskundige; dus dan weet ik pas wanneer ik die afspraak kan plannen. Ik had laatst een podcast geluisterd en toen hoorde ik dat er juist een echo bij komt rond de 13 weken. Ik ga eens googlen wat ik daarover kan vinden.
Spannend meiden alle bijna eerste echo’s! Hier weet alleen mijn beste vriendin het willen echt graag een paar goede echo’s afwachten want helaas nog steeds af en aan wat bloed en bruinverlies zonder krampen. Morgen om 1100 uur met 5.6 weken een echo in het zkh ben zoooooo zenuwachtig pffff
oh wat vervelend zeg, herhaalde miskramen. Ik kan me voorstellen dat je nu wacht met vertellen. Maar je hoort soms ook wel dat het fijn is dat bepaalde mensen het wel weten zodat ze je kunnen steunen als het misgaat. Ik hoop echt voor je dat het nu supergoed gaat!
Klopt maar je krijgt vaak wisselende reacties dan, daarom wil ik het na de eerste goede echo aan m'n moeder vertellen en pas na de 12 weken aan de rest van de familie. Vind het ook niet leuk dat iedereen dan weet dat we bezig zijn ofzo haha. Bij onze eerste wisten ze dit wel.
Hè bah balen.. Net te vroeg zwanger geworden. Ik ga hem denk gewoon zo kort mogelijk op de 12 weken laten plannen dan.
Hier meer informatie trouwens. https://13wekenecho.org/ik-ben-deelnemer/ Balen he... dat we er net buiten vallen.
Ik ben op zoek naar originele manieren om mijn zwangerschap bekend te maken aan mijn zus. Wij hebben een hele goede band. Zij zal één van de eerste zijn die we het vertellen. Maar ik bedacht me vanmiddag ineens dat het leuk is als het op een originele manier gaat. Ik zag bijvoorbeeld een t-shirt die ik aan zou kunnen doen en daarop staat een rebus, waar je dan als uitkomst kan lezen: ik ben zwanger. Dat is een leuk idee, maar ik wil nog meer ideetjes vinden. Iets dat meer bij mijn zus past. Hebben jullie leuke originele ideetjes?
Hier ook nog niks verteld wacht tot uitslag vlokkentest met vertellen Krijg 2 termijn echo's 20 weken echo en liggings echo En extra echo ivm vlokkentest. Misschien stellen we 2e echo ook nog wel wat uit omdat ik week eerder vlokkentest heb.
Waren echt wat veegjes alsof je een wondje had.. maar had dus ook papiertje even een beetje er in geduwd om te kijken waar het van af kwam en toen zat het dus erop. Nu even niets meer, wel lichte krampen maar die heb ik al van af het begin. Ik kan niets anders dan afwachten, vreselijk