Mooie test Draaikont! Mijn KV testen lopen ook niet echt op, maar de eerste was al een knaller... Dus ja; kan ik nog een superknaller verwachten? Ik weet het niet. Hoop volgende week nog wel de 3+ op de CB te halen, denk woensdag of donderdag dat ik hem ga doen. @Tarwekiemolie: geen ervaring mee!
Ook ik ben goedgekeurd door moeders voor moeders😀 mag maandag beginnen. Ik heb ook geen seks meer gehad, omdat ik zo moe ben.
Hi dames, Mag ik me hierbij aansluiten? Ik heb net een eerste positieve test gehad. Ik ben 26 en dit is mijn eerste zwangerschap. Ik vind het heel spannend. Ik voel opeens van alles en hoop dat ie blijft plakken! Ik zou volgens de kalender 24/25 april uitgerekend zijn en mijn eigen verjaardag is op de 28e. Dat maakt een mooi verjaardagscadeautje!
Heb t ook gebruikt en durf ook niet te stoppen! Ben wel iets geminderd omdat ik er nu van die speciale multi zwangeren vitaminen bijslik en daar zit ook vitamine E in.
Dit is dus de test van net! Ik zit 1 dag voor mijn NOD en dit was met middagurine gedaan. Wat kan ik hierna eigenlijk het beste doen nog een paar dagen thuis testen en dan de HA of meteen maandag de HA bellen? Sorry voor alle vragen, maar ik vind het zo spannend kan er niet meer van nadenken😁
De huisarts hoef je niet te bellen! Mits je iets medisch hebt. Na je nod kan je de verloskundige bellen. Ik zou over een paar dagen nog een keer testen om te kijken of hij oploopt. Maar streep is streep dus je bent zwanger! Gefeliciteerd 1 test is officieel genoeg maar geloof dat de meeste wel meerdere testen doen
Ik heb niet zo'n doosje gehad om de test in te bewaren! Snik.. Snik... Heb hem maar in mijn dagboek geplakt
Dank je voor je reactie! Ik was echt even overrompeld, gelukkig nu al kalmer. Ik denk dat ik ook wel meer ga testen nog inderdaad. Voelt toch fijner als je ook een knaltest in handen hebt. @Marianne1 slik jij naast multivitamine ook nog foliumzuur en vit D of zit dat er allemaal al bij in? Een Facebookgroep vind ik in een later stadium ook wel leuk, maar in deze onzekere eerste weken vind ik zp genoeg.
Zit er allemaal bij in. Foliumzuur, vit d, omega 3, vit e en volg mij magnesium oid ook. Foliumzuur is sowieso wetenschappelijk bewezen dat je t beter van 4 weken voor nod tot 10 wk erna kan gebruiken. (Ivm open ruggetje) De rest is meer gewone vitaminen die altijd wel ok zijn.
Feli Cocorosie, en spannend allemaal he? Supermooie test, nog voor je NOD en met middagurine! Ik ben trouwens ook multivitamine 'zwanger zijn' van Davitamon gaan slikken.
Ohh beempje ben ik gelukkig niet de enige haha! Maar vind het ook echt een rare volgorde. Poesta ik heb geen ervaring helaas met clubs.. Heb net toch ook een test gedaan, en de teststreep is een stuk donkerder dan de controlestreep! En ik zou het niet erg vinden om voor extra echo's te betalen maar ook die mogelijkheid heb ik niet. Draaikont: wauw wat een symptomen! Hier vooral pijnlijke borsten (en groter jeej!) en wat meer misselijk. En mooie test! Zo ziet die van mij er ook ongeveer uit 😊 Mutzt: zo jij moet helemaal lang wachten! Wat betreft je persoonlijke vraag, ook nog geen ervaring.. Durf ook nog niet zo goed en sowieso is ons libido niet heel hoog haha Betsie dat klinkt inderdaad heel heftig maar gelukkig sta je er positief in! Ik hoop deze keer ook een glibberige roze baby op m'n borst te krijgen! Ohh nonma dat is wel balen! Heel veel tijd zat er tussen de testen? Ik heb geen tarwekiemolie gebruikt.. Wat doet dat dan? Welkom cocorosie!! Mooie test, lijkt me duidelijk!! Ik slik de vitaal zwanger vitaminen van de Kruidvat, vorige keer ook gebruikt. Heb wel moeite met onthouden, staan nu dus gewoon op tafel en hoop dat ik ze niet vergeet te verstoppen als ik visite krijg haha!
leuk de eerste moeders voor moeders testen!! Hier komt vrijdag. Dus dan moet er wel een knaltest uit komen. Cocorosie, gefeliciteerd. je ik zou over 2 dagen weer testen en dan de verloskundige bellen. spannend! @sex, hier ook nog niet gehad. ben erg moe. @betsie, ja dat klinkt wel als een behoorlijk verleden. hopelijk gaat het deze keer anders! Ik ben weer alleen bevallen dmv inleidingen ook niet prettig. En met het vele (extreme) vruchtwater is de draagtijd ook altijd erg pittig vanwege mijn grote buik. (mijn 1e was overigens 4,2 kilo)
Wat leuk! Van harte gefeliciteerd allemaal! Ik ben nu 3 wkn en 5 dgn... heeeeeeel pril en zoooo spannend! Mag ik meekletsen/lezen?
Welkom alle nieuwe mamas in spe Hier vandaag heel erg moe. Vanochtend gewerkt van 7 tot 10 en daarna paar uurtjes geslapen, ik kon niet meer! Al vanaf 18 uur zo moe dat ik het liefste op bed ging, maar dan ben ik bang dat ik vannacht wakker wordt en als ik ergens niet tegen kan. Ga zo wel lekker naar bed, morgen van 7 tot 15 werken en daarna nog verjaardag van mn zwager. Pfff zo moe als ik me nu voel zie ik er nu al tegenop! Verder niet heel veel klachten. Behalve dat mn buik me savonds echt in de weg zit. En ik ben pas 6 weken! En mn borsten zijn nog steeds gevoelig, maar minder als dat het was, ze deden namelijk echt mega pijn!
Na al jullie positieve acties bij moeders voor moeders heb ik me toch ook naar aangemeld. Ze komen over 1,5 week langs, ben benieuwd! Vorige zwangerschap niet gedaan want toen woonde ik op een flat en zag t niet zitten.
Gefeliciteerd en welkom Do83! Wat goed dat er zoveel mensen aan MvM meedoen. Ik wacht nog even tot na de eerste echo denk ik..