Uitgerekend 16 - 30 april 2016

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Marianne1, 7 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. born2bme

    born2bme Fanatiek lid

    3 aug 2015
    1.406
    287
    83
    Gefeliciteerd en welkom alle nieuwe meiden!

    Hier vandaag moe moe moe, maar ook een drukke dag gehad met eerst werken van 7 tot 15 en daarna verjaardag. Morgen iig eerst lekker uitslapen!
     
  2. faartje1

    faartje1 Actief lid

    9 jul 2015
    276
    16
    18

    Ja echt zooo herkenbaar! Komt denk ik ook Door die vage krampjes en toch nog af en toe dat lichte ongi gevoel .. maar dat zal er wel bijhoren, alles groeit en rekt uit denk ik dan maar!
    Maar ik ben blij als ik die eerste echo heb gehad en een kloppend hartje heb gezien!! :D kan niet wachten!! ;)
    Hoe is dat bij jullie op werk? Ik zit in een situatie dat ik het wel moet vertellen, een paar collega's weten het al.. maar ik probeer zolang mogelijk te wachten om het te vertellen aan de rest!
     
  3. Marianne1

    Marianne1 Bekend lid

    26 okt 2011
    727
    0
    0
    NULL
    NULL
    Doe je dan werk dat waarbij je meteen al bepaalde dingen niet mag doen? Iets met straling oid?
    Ik hoef t pas na 12 wk te vertellen of later, maar zeker niet eerder. Heb wel mega drukke tijd komende maanden met lange reistijd dus ben benieuwd hoe ik t trek.
     
  4. woozl

    woozl Actief lid

    7 jul 2015
    341
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ik ben ook benieuwd faartje.

    Hier ga ik het ook pas vertellen met 12 weken. Wel lastig, ik werk 40 uur, dus al die afspraken met de Vk zijn onder werktijd... Hoe doen jullie dat? Gewoon iedere keer zeggen dat je naar de dokter moet?
     
  5. woozl

    woozl Actief lid

    7 jul 2015
    341
    1
    18
    NULL
    NULL
    Nee, kijk net in de spiegel en heb werkelijk twee enorme puisten die m'n halve hoofd bedekken 😞
     
  6. Marianne1

    Marianne1 Bekend lid

    26 okt 2011
    727
    0
    0
    NULL
    NULL
    De ene keer huisarts, de andere keer fysio, of dierenarts (mocht je huisdier hebben), of dat je eerder/later behint door loodgieter of klusjesman. :)
     
  7. Poesta

    Poesta Bekend lid

    13 aug 2015
    879
    307
    63
    Welkom en gefeliciteerd nieuwe meiden! Ik ben even zo lui geweest om niet al jullie namen op te zoeken ;), het wordt al een aardig clubje zo, leuk! Is er ergens al aan een lijst begonnen met uitgerekende datums, afspraken enzovoorts? Houden we een beetje overzicht.

    Wat betreft vk: Bij ons kan je ook afspraken in de avond maken, dat scheelt, maar daar heb je niks aan :) Ik zou inderdaad, zeker de eerste tijd, gewoon een smoesje ophangen: Eerst naar de huisarts, en die heeft je inderdaad doorverwezen naar de specialist... En daar moet je de volgende keer heen. Als het goed is heb je denk ik max. 3 afspraken voor de 12 weken? Intake, vroege echo en termijnecho?

    Volgens mijn eigen berekening ben ik vandaag 5 weken! :D
     
  8. Shan89

    Shan89 Actief lid

    9 apr 2012
    152
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welkom nieuwe dames, gezellig hoor! Was een vruchtbare maand haha

    Ik vertel het waarschijnlijk 1 collega omdat ik gewoon echt m'n mond niet kan houden en de rest dan met 12 weken gewoon.. Ik werk dan ook parttime dus kan m'n afspraken plannen zonder dat ze het weten.
     
  9. Danielle1987

    Danielle1987 Fanatiek lid

    13 jan 2015
    1.437
    46
    48
    Vrouw
    Persoonlijk begeleider verstandelijkgehandicaptenz
    Amersfoort
    Gefeliciteerd nieuwe dames!!

    Was zeker een vruchtbare maand zeg! Hahah leuk hoor😄
    Ik heb zo een afspraak bij de huisarts. Nog nooit bij die man geweest dus toen ik hem belde wilde hij graag even dat ik kwam om kennis te maken.
    Naja dan doen we dat!

    Verder vandaag nog even de hal schilderen en dan ben ik voorlopig klaar met klussen. Want man wat ben ik snel moe...

    Op me werk vertel ik het 1 collega die kan mij indekken met afspraken.
    Deed ik ook voor haar namelijk.

    Verder vertel ik het ouders opa en oma na de termijn echo 17 september 9,4weken
    En de rest met 12 weken denk ik.

    Vind het namelijk allemaal zo spannend en er kan nog zoveel gebeuren.
    Als ik maar de 17e een kloppend hartje zie ben ik gerust gesteld
     
  10. Marianne1

    Marianne1 Bekend lid

    26 okt 2011
    727
    0
    0
    NULL
    NULL
    Was vorige week aan een lijst begonnen maar heb niet meer achter mn laptop gezeten (en met mobiel is zo lastig). Op de laatste staan 12 dames, dus er moeten er nog behoorlijk wat bij. :) zeker vruchtbare maand!
     
  11. mutsz1991

    mutsz1991 Actief lid

    31 mei 2012
    474
    0
    0
    gastouder
    Zoetermeer
    Wauw wat is er een hoop gekletst afgelopen weekend! Wij hadden een druk weekend vol feestjes en afspraken. En vanmorgen stond het eerste gastkindje alweer om 6uur voor de deur. Helaas was mijn zoontje om 5uur huilend wakker geworden dus ik zit al sinds 5.10uur in de woonkamer gaaaaaaaap. Hopelijk kunnen we vanavond wel vroeg naar bed. Gisteravond spookte me eigen zoontje tot half 11!! Hij is 2.5jaar en voelt zich niet helemaal lekker sinds gisterochtend. Veel hoesten, benauwd, koorts....

    Sporten; ik sport wel, ik doe aan fitness en heb daar aan een coach gevraagd wat wel en niet kan ivm zwangerschap. Je kan eigenlijk alles blijven doen enkel de intensiteit van cardio naar 75% brengen. Ik hoop dit ook echt zo veel mogelijk vol te houden want bij mijn vorige zwangerschap was ik 30(!) Kilo aangekomen. 10 was ik de eerste week kwijt. 5 ben ik 3 weken terug kwijt geraakt. En toen kwamen we erachter dat ik zwanger was dus ben ik natuurlijk gestopt met echt dieeten en overgegaan op gezond leven. Ik wil echt niet meer zo veel aankomen en zal daar alles aan doen. Mijn man overigens word hier heel boos van hij wilt dat ik alles weer ga eten, maar ik weiger. Ik sta nu dus ook echt om de dag op de weegschaal om mn gewicht in de gaten te houden. Dit is wel iets dat ik ook met de vk moet gaan bespreken.

    Seks, wat grappig te lezen dat velen van jullie daar te moe voor zijn. Ons libido normaal is aardig en manlief is zo lief enzo dus dacht vooruit. Al me energie bij elkaar geraapt maar het deed echt zeer. Heb verder niet echt klachten, iemand zei heb je geen blaasontsteking. Maar dat denk ik niet. Overigens is bij ons vooral mijn man die zegt 9 maanden niet want de vk kon er met 2 vingers ook bij haha. Moet daar dan zo om lachen 😂

    Merken jullie ook al dat je man zo zorgzaam is en je steeds in de gaten houd??? Vind het zo lief, zegt hij ineens vanmorgen, ik hou van jouw, en dat je borsten zo zeer doen is alleen maar een goed teken.. zo moet je maar denken

    Ik heb ook echt wel serieus pijn in mn borsten. Ze voelen zwaar en ook mijn tepels veranderen alweer... bij mijn vorige zwangerschap begon ik bij 18wkn al druppeltjes vocht te verliezen 😮 hebben meer van jullie dat??
     
  12. beempie

    beempie Actief lid

    5 mrt 2015
    307
    1
    18
    Noord Nederland
    Wij hebben het nog aan niemand verteld. Vindt het wel heel lastig, want wil het het liefst van de daken schreeuwen..... VL wil liever nog ff wachten met het vertellen. Wij hebben nog geen gemeenschap weer gehad sinds we weten dat ik zwanger ben. Ben elke keer zo moe .... en heb een super gevoellige buik. Verder alleen hele gevoelige borsten, en af en toe misselijk.
     
  13. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    Morning!

    Hier ook GAAAAAR! zoonlief had diaree, dus heb hem gisteravond nog een keer verschoond om half 12, maar mocht niet baten, om 5 uur had hij weer een luier vol en hele stukke billen:( zo zielig! "au mama, zeer" zegt ie dan, echt hartverscheurend... Hij is weer lekker gaan "lapen", maar ik heb wakker gelegen tot de wekker ging... pfff zit hier echt met tandenstokers om mijn ogen open te houden... Voel me wel beter dan gisteren, toen had ik echt last van mijn banden... steekjes en knijpend gevoel, word er zo zenuwachtig van. Ben ook emotioneel nogal labiel en hormonaal, dus ik was niet de gezelligste gisteren :D Heb tegen ML al gezegd dat hij me maar niet te serieus moet nemen, dat er echt een monster in mijn hoofd zit waar ik geen controle over heb!

    Bij mij weten buiten mijn man om, mijn buurvrouw (zij moest met me meekijken op de test) en mijn beste vriendin (zij raadde me aan een test te doen) en hun echtgenoten... Maar verder houden we het even hierbij in ieder geval tot de echo, ik wil nog even een leuke manier vinden om het aan de opa's en oma's te vertellen...
     
  14. Noa87

    Noa87 Lid

    26 jan 2015
    36
    0
    6
    Herkennen jullie ook een drukkend gevoel in een lies?
    Na mn bbz van vorig jaar vind ik alles zo ontzettend spannend.

    Groetjes Noa
     
  15. Cherryblush

    Cherryblush Actief lid

    10 mrt 2015
    118
    93
    28
    NULL
    NULL
    Wat een uitdaging de bezoeken bij de verloskundige geheim houden als je fulltime werkt. Kom straks ook voor deze uitdaging te staan. Niemand van mijn collega's weet het. Hebben jullie het wel aan de BHV gemeld? Ik twijfel daar nog aan
     
  16. Freddel

    Freddel Fanatiek lid

    30 mrt 2015
    1.305
    406
    83
    Uitgerekend

    10 april (1)
    Christien1801, 26 jaar, 1e kindje

    16 april (5)
    Marianne1, 34 jaar, 2e kindje
    Beempie, 31 jaar, 1e kindje
    Noa87, ? Jaar, 3e kindje
    Mutsz1991, 24 jaar, 2e kindje
    MickeyM, ? jaar, ? kindje

    17 april (2)
    Draaikont, 28 jaar 1e kindje
    Mom86, 28 jaar, 3e kindje

    18 april (5)
    Boeboetje, 23 jaar, 1e kindje
    Freddel, 25 jaar, 1e kindje
    Shan89, 26 jaar, 2e kindje
    Zonnetje87, 27 jaar, 1e kindje
    Poesta, 32 jaar, 1e kindje

    19 april (2)
    Faartje1, ? jaar, ? kindje
    Cherryblush, 25 jaar, 1e kindje

    20 april (2)
    Marlis, ? jaar, 1e kindje
    Danielle1987, 28 jaar, 1e kindje

    21 april (1)
    Missme1, 32 jaar, 3e kindje
    Betsie, ? jaar, 3e kindje

    22 april (1)
    Mini03, 27 jaar, 2e kindje

    23 april (3)
    Nonma, ? jaar, 2e kindje
    Woozl, 27 jaar, 1e kindje
    Hitchke, ? jaar, 2e kindje

    24 april (1)
    Cocorosie, 26 jaar, 1e kindje

    Nog geen datum bekend (3)
    JufDoortje, ? jaar, 1e kindje
    Steffi995, ? jaar, 2e kindje
    Superguppy, ? jaar, ? kindje

    Totaal: 27


    Afspraken verloskundige en gynaecoloog

    26 augustus:
    noa87, echo gyn

    27 augustus:
    Freddel, echo
    Christien1801, intake vk en echo

    1 september:
    mom86, echo

    2 september:
    Draaikont, echo
    Marianne1, intake vk

    3 september:
    Marlis, intake vk en echo

    7 september:
    missie, intake vk en echo
    shan89, intake vk

    8 september:
    Draaikont, intake
    mom86, intake
    beempie, intake vk

    9 september:
    Marianne1, echo
    Woozl, echo

    10 september:
    Boeboetje, intake vk en echo


    16 september
    Faartje1, echo

    1 oktober
    Woozl, intake
    Mutsz1991, echo

    sterretjes:
    sasjuh
     
  17. Freddel

    Freddel Fanatiek lid

    30 mrt 2015
    1.305
    406
    83
    Pfff.. even terug gelezen maar ik heb volgens mij iedereen erbij staan nu. Iedereen die er toch nog niet op staat of die nog gegevens wil toevoegen, voeg maar toe :D
     
  18. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    Uitgerekend

    10 april (1)
    Christien1801, 26 jaar, 1e kindje

    16 april (5)
    Marianne1, 34 jaar, 2e kindje
    Beempie, 31 jaar, 1e kindje
    Noa87, ? Jaar, 3e kindje
    Mutsz1991, 24 jaar, 2e kindje
    MickeyM, ? jaar, ? kindje

    17 april (2)
    Draaikont, 28 jaar 1e kindje
    Mom86, 28 jaar, 3e kindje

    18 april (5)
    Boeboetje, 23 jaar, 1e kindje
    Freddel, 25 jaar, 1e kindje
    Shan89, 26 jaar, 2e kindje
    Zonnetje87, 27 jaar, 1e kindje
    Poesta, 32 jaar, 1e kindje

    19 april (2)
    Faartje1, ? jaar, ? kindje
    Cherryblush, 25 jaar, 1e kindje

    20 april (2)
    Marlis, ? jaar, 1e kindje
    Danielle1987, 28 jaar, 1e kindje

    21 april (1)
    Missme1, 32 jaar, 3e kindje
    Betsie, ? jaar, 3e kindje

    22 april (1)
    Mini03, 27 jaar, 2e kindje

    23 april (3)
    Nonma, 32 jaar, 2e kindje
    Woozl, 27 jaar, 1e kindje
    Hitchke, ? jaar, 2e kindje

    24 april (1)
    Cocorosie, 26 jaar, 1e kindje

    Nog geen datum bekend (3)
    JufDoortje, ? jaar, 1e kindje
    Steffi995, ? jaar, 2e kindje
    Superguppy, ? jaar, ? kindje

    Totaal: 27


    Afspraken verloskundige en gynaecoloog

    26 augustus:
    noa87, echo gyn

    27 augustus:
    Freddel, echo
    Christien1801, intake vk en echo

    1 september:
    mom86, echo

    2 september:
    Draaikont, echo
    Marianne1, intake vk

    3 september:
    Marlis, intake vk en echo

    7 september:
    missie, intake vk en echo
    shan89, intake vk

    8 september:
    Draaikont, intake
    mom86, intake
    beempie, intake vk

    9 september:
    Marianne1, echo
    Woozl, echo

    10 september:
    Boeboetje, intake vk en echo

    11 september
    Nonma, 1e echo vk


    16 september
    Faartje1, echo

    1 oktober
    Woozl, intake
    Mutsz1991, echo

    sterretjes:
    sasjuh
     
  19. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    sorry, even mijn leeftijd aangepast en mijn vk afspraak erin gezet:D
     
  20. Hitchke

    Hitchke Fanatiek lid

    3 sep 2009
    1.342
    1
    36
    Uitgerekend

    10 april
    (1)
    Christien1801, 26 jaar, 1e kindje

    16 april (5)
    Marianne1, 34 jaar, 2e kindje
    Beempie, 31 jaar, 1e kindje
    Noa87, ? Jaar, 3e kindje
    Mutsz1991, 24 jaar, 2e kindje
    MickeyM, ? jaar, ? kindje

    17 april (2)
    Draaikont, 28 jaar 1e kindje
    Mom86, 28 jaar, 3e kindje

    18 april (5)
    Boeboetje, 23 jaar, 1e kindje
    Freddel, 25 jaar, 1e kindje
    Shan89, 26 jaar, 2e kindje
    Zonnetje87, 27 jaar, 1e kindje
    Poesta, 32 jaar, 1e kindje

    19 april (2)
    Faartje1, ? jaar, ? kindje
    Cherryblush, 25 jaar, 1e kindje

    20 april (2)
    Marlis, ? jaar, 1e kindje
    Danielle1987, 28 jaar, 1e kindje

    21 april (1)
    Missme1, 32 jaar, 3e kindje
    Betsie, ? jaar, 3e kindje

    22 april (1)
    Mini03, 27 jaar, 2e kindje

    23 april (3)
    Nonma, 32 jaar, 2e kindje
    Woozl, 27 jaar, 1e kindje
    Hitchke, 31 jaar, 2e kindje

    24 april (1)
    Cocorosie, 26 jaar, 1e kindje

    Nog geen datum bekend (3)
    JufDoortje, ? jaar, 1e kindje
    Steffi995, ? jaar, 2e kindje
    Superguppy, ? jaar, ? kindje

    Totaal: 27


    Afspraken verloskundige en gynaecoloog

    18 augustus:
    Hitchke, bloedafname en check gyn

    26 augustus:
    noa87, echo gyn

    27 augustus:
    Freddel, echo
    Christien1801, intake vk en echo

    1 september:
    mom86, echo

    2 september:
    Draaikont, echo
    Marianne1, intake vk

    3 september:
    Marlis, intake vk en echo

    7 september:
    missie, intake vk en echo
    shan89, intake vk

    8 september:
    Draaikont, intake
    mom86, intake
    beempie, intake vk

    9 september:
    Marianne1, echo
    Woozl, echo

    10 september:
    Boeboetje, intake vk en echo

    11 september
    Nonma, 1e echo vk


    16 september
    Faartje1, echo

    1 oktober
    Woozl, intake
    Mutsz1991, echo
     

Deel Deze Pagina