Missme zet hem op! Sorry meiden heb echt moeite met alle berichten bij te houden. Hier gaat alles goed verder! Kleine is super lief. Drinkt al om de 3 a 4 uur en slaap s'nachts tot nu verder door op de voedingen na! Ik merk wel dat ik het zwaar vind. Heb al 2/3 dagen migraine en s'avonds enorme huilbuien. Terwijl ik echt super gelukkig ben! Maar toch heb ik iedere avond een instort moment. De kleine is al een week vandaag. En we gaan zo even buiten wandelen in de hoop dat de frisse lucht me goed zal doen.
Ik denk het! Ik weet het eigenlijk niet... Of gewoon vermoeidheid. Bleek gister ook best wel erge bloedarmoede te hebben zei de vk. Misschien combinatie... We doen het in ieder geval rustig aan met kraamvisite want heb er eigenlijk nog niet zoveel behoefte aan. Behalve directe familie.
Marianne, Ja, hele nacht wat krampjes en harde buiken. Vanochtend verloor ik dacht ik vruchtwater. Opgevangen in een inlegkruisje en de verloskundige is langs geweest. Het is inderdaad vruchtwater. Mocht het thuis afwachten 8 uur lang. Indien ik om 17:00 nog geen weeen heb dan moet ik naar het ziekenhuis voor het infuus. Heb wel 2,5 cm ontsluiting. Aan de ene kant wil ik geen infuus, maar aan de andere kant wel heel fijn dat het gaat beginnen en ivm oppas. Kids zo van school halen en zelf naar oma brengen overdag is toch prettiger dan halsoverkop midden in de nacht. Make up check net in mijn vluchtkoffer gedaan Had vorige keer bloeduitstortingen op mijn gezicht van het persen, dus door wat dagcreme en foundation zag ik er frisser uit hoor!
He spannend firstbaby! Dan gaat het bij jou dus ook zeker dit weekend een babytje worden 😃 succes meis!
@firstbaby spannend hoor! En idd fijn dat je zelf je kinderen nog kan ophalen en wegbrengen en daarna 'lekker' bevallen. Heel veel succes straks!!!! @draaikont wat fijn dat je dochter zo goed al slaapt! En ze is alweer 1 week, gaat snel. Geen wonder dat je je zo voelt, het is en nog de kraamweek, en bloedarmoede en natuurlijk ook inleiden plus ks gehad. Allemaal niet niks hoor. Maar wel fijn dat er overdag een roze wolk is. Lukt het nu helemaal met bv?
Bedankt allemaal vind het echt spannend. Begin al wat te voelen.. dus hoop zo dat de weeen natuurlijk beginnen! Missme, succes meis! Hoop dat jij je kleine inmiddels in je armen hebt.. Laat ons weten als het zover is!
Hoop dat missme al een kindje heeft spannend firstbaby leuk dat alle baby'tjes geboren gaan worden. Vind het ook erg spannend Heel logisch draaikont wat je hebt meegemaakt is niet niks doe het lekker rustig aan neem je tijd om aan te sterken. Hier gister redelijk wat harde buiken vabdaag is het rustig. Morgen weer controle ben benieuwd probeer deze laatste dagen nog lekker met me zoontje te genieten hij is nu lekker in bad aan het spelen hebben bubbelbad hij mocht keer met beetje badschuim de bubbels aan zoals hij dat noemt gevolg heel blij kind en mega veel schuim hihi
@ firstbaby, spannend!! Misschien heb je de kleine vannacht al in je armen! Zet em op! Bevallen, ik wil ook!! Haha niet dat ik bevallen leuk vind, maar wil nu dolgraag ons meisje ontmoeten 😉😉
Meiden. Ik doe later mijn verhaal maar voorlopig nog geen baby. Heb al een hoop voor mijn kiezen gehad. Maar nog geen voorruit gang... Ik beval wel vandaag maar of natuurlijk bevallen of KS. Jullie horen het nog. Xx
Ojee missme, hopelijk lukt t toch nog natuurlijk. Sterkte!! En @mom ja dat wil ik ook!! Ben zo benieuwd naar de baby!
Oewww spannend missme! Sterkte meid! First baby wat spannend! Jij ook veel sterkte hopelijk hebben jullie snel je kleintje in de armen Draaikont: heel logische hoor meid. Het is ook niet niks allemaal Hier controle gehad alles weer helemaal goed. Dus we gaan weer verder met wachten tot de kleine zich aandiend.
Succes missme!!! Spannend firstbaby!!! Hoop dat de weeën zelf komen succes! Wat spannend allemaal!!!!
Ooh missme dat klinkt niet fijn. Heel veel sterkte nog even en hoop dat je snel je meisje bij je hebt!
Missme: meen je niet..... hopelijk blijft ren keizersnede je bespaard. Draaikont : die huilbuien zijn volkomen normaal. Lekker aan toegeven. En wat fijn dat de kleine het zo goed doet. Firstbaby :wauw !!! Spannend. Ik wens je een voorspoedige bevalling. Ik heb nog nooit gehoord dat je moet vrijen met condooms in het laatste trimester. Sterker nog ik heb altijd gehoord dat het juist goed is om gemeenschap te hebben omdat het spulletje van je man de bevalling zou kunnen opwekken net goed voor het laatste zetje zeg maar
Oef, jeetje, wat een gebeurtenissen allemaal bij sommigen onder ons!! Heavy hoor! Hier vannacht voor het eerst dat ik echt dacht van: neeee, moet dit?? Gisteravond op de bank was de kleine al superdruk. Toen ik uiteindelijk in bed lag kreeg ik opeens superveel krampen waardoor ik lang niet in slaap kwam. Eenmaal ingeslapen wel een aantal uurtjes kunnen pakken (maar niet veel). Wordt ik 6 uur wakker, weer die krampen EN voel ik plots een duidelijke verschuiving daar beneden! Mij benieuwen of onze uk nu vast ligt! Moet bijna wel.. Moet woensdag pas weer naar de VK. Zal dan (als ik dat nog redt ) ook idd. maar even navragen waarom ik geen groeiecho krijg. In principe doet onze kleine het prima qua groei (weten we dankzij de IRISecho's), alleen 'n dik buikje, that's all. Dus misschien geven ze het ons daarom wel niet ofzo.. Vrijen met condooms is idd. je reinste onzin. Net wat Betsie zegt kan het juist bevordelijk zijn als laatste zetje (maar dan moet je kleine er wel aan toe zijn om te komen, anders heeft het nul komma nul effect). Maar het is wel net als met in bad gaan dat het niet meer mag als je vliezen gebroken zijn (iig. niet zonder condoom, met weet ik eigenlijk niet..). Sorry als ik mensen 'n beetje verwaarloos. Ben toch wat minder geconcentreerd merk ik door de slechte nacht..
Hier vannacht ook voor het eerst echt serieuze krampen en heb ook het idee dat hij nu zijn laatste stukje ingedaald is. Zie dat we even ver zijn. Ik heb zelf ook het gevoel al wat ontsluiting te hebben. Dinsdag even laten checken bij de gynaecoloog en hopelijk is het genoeg om te kunnen strippen ik heb nog niet het gevoel dat het elk moment kan gebeuren. De andere twee kwamen ook niet voor week 39 dus ik zit gelukkig nog niet te wachten. Wel is het fijn om te merken dat mijn lichaam zich aan het voorbereiden is op de bevalling.