Ik geef ook de fles vind het ook fijn al heeft koen soms wel wat moeite met poepen daar baal ik wel van maar ja Voor je stuwing kan je koolbladeren in he bh doen en slapen met je bh werkte hier goed ze zijn hier niet meer hard koen is nu 12 dagen maar ze lekken nog steeds me shirt net weer onder de melk zal blij zijn als dat over is. Ga straks met Stijn traktaties maken morgen trakteren op het kdv na de vakantie op de psz
Woooow volgens mij komen er weer baby's aan!!! Dit zijn de betere berichten. Het is zo rustig nu met baby's. Kom op dames!! Ik duim voor jullie!! Hou ons niet te lang in spanning he? FF tussendoor als t lukt wat laten weten, misschien werkt het besmettelijk Good luck
@ fabjee, wellicht helpt 10cc extra water in de fles tegen het moeizaam poepen. Werkte hier bij de jongens wel destijds. Zo sneu als die kleintjes er zoveel last van hebben. Oja uitgebreid verslag van bevalling volgt snel. Momenteel genieten wij onwijs van ons kleine meisje 😍 Heel veel succes nog aan alle wachtende zwangere. Ik had ook nooit verwacht dat de kleine nog spontaan zou komen... maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Wachten duurt alleen zo lang.. sterkte meiden! Denk aan jullie en hoop op snel babynieuws.
Hier ook nog wachtende. Vanaf gisteren wel vaak naar het toilet gemoeten en einde van de ochtend 2 maal een grote prop slijm verloren maar dat heb ik al paar weken eerder gehad en toen gebeurde er ook niks. hoewel ze nu vanochtend beide keer wel een stuk groter waren
Nog steeds rustig hier 😔 Hopelijk snel verandering bij ons! @elisah ik zie dat uit den bosch komt, ik ook 🤗
Goede morgen dames! Hoe gaat het met jullie?? Hier rommelt het al de hele nacht... Maar niks dat wil door zetten... Pfff ben echt dood moe... Half11 moet ik naar de verloskundige voor controle het zal mij benieuwden allemaal. Hopelijk wat meer ontsluiting dat ze kan strippen en dan het daarna wel doorzet.... Dit is namelijk niks zo.
Spannend Danielle!! Ben erg benieuwd!! Hopelijk vandaag eindelijk wat baby nieuws. Hier gebeurt nog niets...helaas
Dames hier is na een rare maar snelle bevalling van 1,5 uur een gezonde zoon ter wereld gekomen!! Om 02:04 is hij geboren, weegt 3690 gram en +/- 50 cm... Uiteraard zal er nog een uitgebreid verslag komen, maar we moeten nog in het ziekenhuis blijven vanwege erg veel bloed verlies! Xxx succes dames die nog wachten, ik denk ECHT aan jullie!!
Whaaa mcc. Gefeliciteerd met jullie zoon! Rust lekker uit want kan me voorstellen dat je kapot bent na zo'n korte bevaling!
Jaaa daar is hij dan!! Gefeliciteerd mcc22!!! Geniet lekker en rust mooi uit na een heftige bevalling met zoveel bloedverlies!!
Wow gefeliciteerd! WE een lancering! Andere dames sterkte. Ze moeten nu toch vlot komen 💙💖 Hier loopt de borstvoeding nog steeds vanzelf en Julia is nog even rustig en tevreden. Vanmiddag naar het inloopspreekuur om haar te wegen want ben stiekem wel benieuwd hoeveel ze is aangekomen. Mijn jongens zijn nog steeds verliefd en willen haar nog steeds vasthouden 😆
Het is niet voor iedereen vanzelfsprekend dat er binnen een paar dagen voldoende melk is. Soms.duurt het wat langer. Borstvoeding is altijd wat onzeker omdat je gewoon niet exact kan zien hoeveel ze drinken. En net als het allemaal goed loopt komt er een regeldag omdat je voeding weer moet veranderen 😁 Maar de kleine heeft maar 1 moeder en dat ben jij. Geloof in jezelf en vertrouw op je eigen gevoel. Zolang jij je er goed bij voelt moet je er mee doorgaan. Laat je niet van de wijs brengen door andere zoals "leg je niet te veel aan" "verwen je ze niet" "volgens mij heeft ie meer honger" Soms huilen baby's om andere redenen. En fleskinderen huilen ook. Daarom zeg ik vertrouw op je gevoel en doe waar jij je goed bij.voelt. (het is fijn dat ieder vrij is in haar keuze) Ook voor diegene de kiezen om wel de fles te geven. 😚
Hoera mc22! Daar is ie dan! Gefeliciteerd! Wel idd supersnel zeg! Nu even goed bijkomen en aansterken Veel geluk gewenst! Danielle spannend hopelijk lukt het idd om te strippen en gaat het doorzetten! Hier nog steeds niks.. nog twee nachtjes en dan moet ik me voor de inleiding melden.. pff hoop dat ik dan al is het maar een beetje, ontsluiting heb.. maar vrees dat ik dan nog potdicht zit. Babies in mijn buik hebben geen haast.. Ben benieuwd wie de volgende is!
@mcc22: gefeliciteerd met jullie zoon!!! Wat ontzettend fijn dat ie er eindelijk is en zo hee wat een mega snelle bevalling! Maar ja je had ook al zoveel ontsluiting. Wel balen van t bloedverlies, hopelijk geven ze je goed advies over wel/niet ijzer slikken en bedrust. @missme: dank voor de peptalk! Het gaat intussen al steeds beter. Vandaag ga ik starten met alleen maar aanleggen op verzoek zonder bij te voeden. Heb nu vertrouwen dat ik genoeg melk heb, moet er alleen aan wennen dat ie vaker dan elke 3 uur (bij fles) zal komen. Hopelijk trek ik dat want ben nog niet goed hersteld (veel op bed nog en weinig beneden). Daarom voorlopig snachts nog even direct kolven en man fingerfeeden tegelijk, scheelt tijd en slaap. Maar ben al apetrots op mn kleine man en mijzelf dat we dit nu zo goed al doen samen!
Gefeliciteerd mcc22!! Wa een vlotte bevalling zeg. Missme: die baby van jou laat je ook maar in spanning he... Hopelijk komt de kleine nog voor de inleiding. Marinanne: wat fijn dat jullia het zo goed doet zeg! Heerlijk van genieten meid Hier is alles nu weer helemaal gekalmeerd....
Gefeliciteerd mcc22, hoe heet jullie zoon? 1,5 uur dat is zeker snel zeg! Geniet ervan, het zit erop!!! Succes vandaag Danielle. Zoals ik al eerder zei, was ik 24 uur na het strippen bevallen. Ik hoop voor jou hetzelfde. De krampen van gisteravond zijn verdwenen en ben weer fris en fruitig opgestaan .
Littlemissme volgens mij wordt jij wel een van de eerste...ik hoop t voor je! En Danielle ook. Dat kan niet lang meer duren!!! Weet niet meer wie nog meer over tijd lopen maar er komen nog veel ukkies bij de komende dagen...spannend!!!
Mcc22: wow, jeetje, wat snel!! Supergefeliciteerd hoor! Doe je het een beetje rustig aan zo met dat vele bloedverlies? littlemissme: is dat je eigen keus dat je al met 41 weken rond wordt ingeleid? Ik heb het idee alsof ik hier al flink heb moeten vechten om alleen maar een intake afspraak voor eventuele inleiding te krijgen... Iemand trouwens bekend met een 'hormoonvetertje'? Kwam mn zus mee gister. Zij was op jullie na de enige die vd strippoging wist. Dus toen ik vertelde dat 't niet gelukt was, zei ze 'en nu zo'n vetertje met hormonen om je baarmoedermond?'. Ehh nee dus.. En dit is dus precies waar ik heel slecht tegen kan; dat er vanuit disciplines (in dit geval de verloskundigen) helemaal geen input komt over mogelijke vervolgstappen. Je moet overal zelf van op de hoogte zijn en er zelf achteraanzitten... Grrrrr.... Thank god word ik nog door ze gebeld vandaag, dus uiteraard ga ik erom vragen. Danielle: succes voor zometeen. Hopelijk kan jij wel gestript worden en trek anders je mond open zou ik zeggen
Gefeliciteerd mc22! Wat een vlotte bevalling zeg! Nu lekker genieten en bijkomen Danielle succes zo bij de vk! Ik mag me om half 2 melden, is weer rustig hier