♡ Uitgerekende datum ♡ 16 September FlowerRose - 3e kindje 17 September GabrielaH - 2e kindje 18 September 19 September 20 September Koala95 - 1e kindje 21 September Mamavan123- 3e kindje Kex - 1e kindje 22 September 23 September 24 September 25 September 26 September 27 September Mena92 - 2e kindje 28 September 29 September 30 September ♡ Meisje () | ♡ Jongen() | ♡ Verrassing() Echo's/ afspraken: - FlowerRose 23 januari - GabrielaH 31 januari - Mamavan123 1 februari - Koala95 8 februari WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd en hoeveelste kindje. HEEL BELANGRIJK: Pas ook de totalen aan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren)
Update. Zoals verwacht was de HCG heel laag, maar 28. A.s maandag moet ik opnieuw gaan prikken. Mocht deze wederom laag zijn en geen enorme piek te hebben gekregen, word ik doorverwezen naar het ziekenhuis. Dan is de kans dus groot op een mk. Op advies van VK wel begonnen met dagelijks testen, maar deze is nog niet duidelijker dan de eerste keer toen ik testte vorige week. Je moet goed je best doen wil je het streepje zien. Andere mogelijkheid is dat er sprake is van een late innesteling. Volgens de VK begin je pas HCG aan te maken op moment van innesteling. Zou dus kunnen dat het wel oke is, maar pas later echt raak was. Dan kan het dus voorkomen dat je tijdje terug geplaatst word. Maaaaaar…. Ik hou rekening met het eerste. Ik voel me wel meer en meer zwanger. Pijnlijke tetten en vanmorgen misselijk. Maar de pijn in mijn lies en lage rug blijft aanhouden. Van de ene kant is het natuurlijk heel verdrietig mocht het mis gaan, maar dan wil ik wel dat mijn lichaam het gewoon snel opruimt. Al met al… nog even afwachten. Zolang er geen bloeding is, is alles mogelijk. Hoe gaat het met jullie allemaal?
ik hoop echt dat het allemaal goed zit met jouw zwangerschap en dat je trage HcG aanmaak hebt of idd een late innesteling ! Ik duim mee op een mooie HcG stijging voor maandag!
Pfff wat spannend. Hoeveel DPO zou je nu zijn? Heel hard duimen voor een late innesteling en maandag een mooi getal!!
Hebben jullie het trouwens ook zo koud? Ik ben echt niet warm te krijgen. Verwarming staat al hoger en ik draag twee truien over elkaar, maar ik blijf koud
Ooh joh dat is dus echt nog even spannend. Afwachten is niet leuk, ik hoop dat je snel meer duidelijkheid hebt! Idd, zolang er geen bloeding is het mogelijk! Sterkte met afwachten.
18 DPO. Kan dus dat als je een trage innesteling hebt, hou dan bijvoorbeeld rekening met 12/14 dagen. Dan is nu pas opbouw van 4/6 dagen HCG.
Nee, ik heb het niet echt koud!! Wat bizar dat jij met verwarming aan en twee truien nog steeds koud hebt!! Probeer eens met een warme kruik onder de deken, dan is hopelijk de warmte iets meer plaatselijk en kan je het iets warmer krijgen. Maar plaats de kruik bijvoorbeeld bij je voeten of benen , niet echt tegen je buik want tegen de buik kan de buikholte misschien te warm/heet worden en dat is niet goed voor de baby
Ik ga jullie verlaten. Ik heb vannacht de hele nacht ontzettende buikpijn gehad en vanmorgen vroeg op de ochtend het bloedpropje verloren. Ik wens jullie allemaal een ontzettend prettige zwangerschap toe! Dat jullie allemaal een onwijs mooi spruitje op de wereld mogen zetten.