Gezellig dat je hier mee komt kletsen en gefeliciteerd. Tot nu allemaal dames zwanger van hun tweede kindje. Grappig. Voor mijn nod wel de nodige dingen waarvan ik mij afvroeg of ik zwanger zou zijn. Sommige dingen anders dan de zwangerschap van de oudste. Verder nog weinig last. Vooral mijn onderrug voel ik vaak. En al twee dagen steeds heel warm of heel koud. En moe. Ik slaap de laatste dagen slecht. Vandaag weer last van mijn hoofd. Sinds 6 weken zwangerschap van de eerste overgevoelig voor licht en veel hoofdpijn. Dat is helaas blijven hangen. Ik hoop niet dat dat weer erger wordt.
geweldig swimming fijn om alvast een afspraak te hebben. Heb me al wel ingeschreven maar nog niets terug gehoord kon via internet namelijk. dat is vervelend wensje die lichtgevoeligheid. Hopelijk gaat het nu weg met deze zwangerschap maar dat zal wel te veel hoop zijn.
Waarschijnlijk is de gevoeligheid gewoon overprikkeld zijn. Ik heb waarschijnlijk te lang te veel van mijzelf geëist en met de zwangerschap ging ik gewoon letterlijk knock out. We gaan het zien hoe het nu wordt. Ik was al hard aan het werk om beter naar mijn lijf te luisteren. Fijn dat de eerste afspraken al staan. Ik ben benieuwd wanneer mijn dagen zijn om naar uit te kijken. Maandag ga ik bellen.
Oei dat is minder. Goed van je om beter naar je lichaam te luisteren. Hoe moeilijk dat soms ook is omdat je ook door wilt blijven gaan.
Ik denk eind januari. Dan word ik 30 en dat wil ik vieren. Dus dan is toch iedereen er. Dan ben ik 10 weken zwanger. Ik hoop dan al wel een echo te hebben gehad. Zo niet, dan wacht ik nog met vertellen. Ik ben op zoek naar een leuke manier om dat te doen. Jullie al ideeën?
Wij willen het deze keer op nieuwjaarsdag vertellen! Dan ben ik ongeveer 7/8 weken. 3jaar geleden hebben we het met de kerst verteld, toen was ik 7/8 weken😃
Hallo dames ! Ik mag me hier gelukkig weer melden ! Vind het na de miskraam vorige maand weer erg spannend. Maar erg blij dat we een broertje of zusje krijgen voor ons lieve zoontje. Ik denk dat ik 20 augustus uitgerekend zal zijn, en onze ouders weten het al
Jeej, ik mag me ook hier melden. Hier ook meteen na een vroege miskraam, dus ook wat spannend. Voor ons ook het 2e kindje en ik ben 19 augustus uitgerekend. Ik ben trouwens 34. Spannend, meiden!
Leuk dames. Bij de eerste mijn ouders en zusjes (die in de buurt wonen) gelijk verteld, omdat ze ook wisten dat we bezig waren. Nu waren we niet bezig. Haha, spontaan. Nog steeds krijg ik er een mega lach van en heel blij gevoel.
Welkom en gefeliciteerd Barbsan en fotofanaat. Barbsan, hoe lang ben je zwanger geweest? Ik kan mij voorstellen dat het spannend is. Geldt trouwens ook voor jou fotofanaat. Hoe lang was je zwanger? Laten we hopen dat het allemaal plakkers zijn en we straks allemaal weer een gezond wondertje in onze armen hebben. Ik merk dat ik het heel spannend vind en toch heb ik een onverklaarbaar gevoel van vertrouwen. Hoe oud zijn jullie kindjes eigenlijk? (Vraag voor iedereen.) Mijn zoontje is 26,5 maand. Ik geef trouwens ook nog steeds borstvoeding. Geen idee wat voor effect de zwangerschap daar op gaat hebben.
Ik was pas net 6 weken zwanger de vorige keer, dus ben in ieder geval blij als ik die grens voorbij ben. Mijn zoontje is nu 16 maanden. Wij hebben het mijn moeder, mijn zussen en 2 goede vriendinnen verteld. Zij wisten ook van de vroege miskraam, dus ze leefden heel erg mee. Een van deze vriendinnen is ook net zwanger, dus dat is wel echt heel leuk.
Ja, dat gevoel van die grens over zijn ken ik. Voor mij is dat 5w2d. Leuk dat je vriendin ook zwanger is. Lijkt mij gaaf om zoiets samen te delen. Mijn beste vriendin weet het ook al.
Mijn vriendinnen weten het ook al. Ik ben blij als ik de grens van 5+0 voorbij ben. Kunnen we de tijd niet doorspoelen naar 12 weken? Wie gaat er meedoen met mvm? Ik wil me volgend weekend aanmelden als ik die magische grens voorbij ben. Dan kunnen ze nog voor de kerst langskomen
Ja en zij is ook zwanger van de 2e. Toen ik haar heel blij vertelde dat ik zwanger was de vorige cyclus, waren zij ook aan het proberen zwanger te raken. Toen het bij mij mis ging had zij juist haar ovulatie. En zij wist dat ze zwanger was rond mijn verjaardag en ik nu rond die van haar. Heel toevallig allemaal.
Super leuk Fotofanaat. Ik had een deal met mijn vriendin dat ik haar af zou lossen. Ze is een week geleden bevallen op de dag dat ik wrs de innesteling had. Afspraak nagekomen dus 😁
erg spannend dus voor jullie dames. Ik heb gelukkig nog nooit een mk gehad maar vind het ook heel spannend heb soms echt nog moeite om het te geloven, verwacht nog steeds dat ik ongesteld ga worden iedere keer als ik naar de wc ga echt zo stom. Had ik bij men dochter ook. Zij is nu 8,5 maand. wij willen het pas zo laat mogelijk vertellen. Met dl hadden we het mijn ouders al met 6 weken vertelt. We hadden toen ooievaar chocolaatjes megenomen. we waren namelijk net op vakantie geweest en men ouders hadden op de hond gepast dus dat was een dankjewel en vertellen. toen reageerden ze heel erg leuk maar ben bang dat ze nu iets minder enthousiast zullen zijn. leuk om samen met een vriendin zwanger te zijn had ik met dl ook . wel grappig zo mooi afwisselen goed aan de afspraak gehouden.