Goldfishie wat ontettend fijn! Van harte gefeliciteerd en welkom! Wie houdt er allemaal een 9 maanden dagboek bij? Of wil dat gaan doen? Mn vriend kwam gisteravond met dat idee, en ik vind het zelf ook een super idee! Zit nu alleen nog te twijfelen wat voor eentje ik wil
Goldfishie welkom en gefeliciteerd. Jeetje wat is het druk hier, vanochtend nog gekeken en nu 3 pagina's verder Ik ga dit keer weer proberen borstvoeding te geven, bij de eerste had ik heel veel melk (eerste keer kolven was al 40cc), maar me zoontje wilde niet aan de borst drinken dus moest alles kolven. Na een week kreeg ik 41 graden koorst door BCS bacterie en gelijk was al me melk weg. Nu ga ik het wel proberen maar lukt het niet met aan de borst drinken dan ga ik er mee stoppen, het heeft me in me vorige zwangerschap zoveel stress gekost omdat het steeds niet lukte met aan de borst drinken dat wil ik niet meer. dragen ga ik niet doen, ik heb hele erge bekkeninstabiliteit gehad met de eerste en dat is nooit meer over gegaan, gelukkig is het wel een stuk minder, ik zie het niet zitten dat ik dan ook nog de hele tijd me kindje moet dragen (natuurlijk wel als er iets met de baby is). wat de kwaaltjes betreft ik slaap heel slecht, wordt constant wakker en ik heb af en toe een vlaag van misselijkheid, voor de rest nergens last van. Deze week alleen nog donderdag werken en dan lekker 2.5 week vrij, ik kan niet wachten, lekker even tot rust komen. Gaan jullie nog leuke dingen doen in de kerstvakantie?
Aan het aftellen.... Vrijdag om 15 uur mag ik naar de VK voor intake en echo. Ik zou dan 6+2 zijn. Ik hoop zo een klein knipperlichtje te zien!
Ik ga het weer doen had die paarse waar ook kraambezoek enzo van zijn Weet even de schrijver niet meer
Ik heb net te horen gekregen dat mijn hcg waarde 768 is en op 10-01 heb ik de eerste echo!! Wat waren jullie waardes als jullie die weten?
Van harte gefeliciteerd! Ik heb je vaker langs zien komen en dat het na zoveel jaren eindelijk zover is. Je wordt mama! :-D
@dagboek, ik moet het echt doen, want ik vergeet nu al de helft en dat vind ik zo zonde. De vorige keer heb ik hier ook wel veel op het forum gezeten, dus kan ik aardig wat teruglezen @HCG, wel zwanger door MMM, maar hoefde geen HCG te prikken, alleen dmv zwangerschapstest.
Mooie test Linniey! Ziet er goed uit! Heerlijk zachte omslagdoek he? Vorige zwangerschap kreeg ik een armbandje, dus vind dit wel heel leuk!
Dames, mag ik hier meeschrijven? Ben vandaag 5 weken + 6 dagen zwanger, voelt alleen nog heel onwerkelijk. Geen last van kwaaltjes, alleen de 5 positieve testen en de hypo's die ik heb (heb diabetes type 1) geven met het gevoel zwanger te zijn. Ben ook nog bang dat het misgaat, hoewel daar geen tekenen voor zijn. Morgen naar de internist ivm de zwangerschap en diabetes en krijg dan te horen wanneer ik naar de gynaecoloog mag.
Nieuwe dames welkom en gefeliciteerd! Eehh rest weet ik niet meer... Heb de eerste afspr met de vk.. 10 jan.. lijkt zover weg!!
Welkom en gefeliciteerd nieuwe dames. We moeten gewoon op ons lichaam vertrouwen dat het allemaal goed komt. Ik 9-1 patje lijkt idd zo ver weg maar zondag is het al kerst werd ik gisteren door mijn zus op gewezen.
@Patje20; wachten duurt lang he de eerste weken. Ik hoop morgen te horen wanneer ik naar de gynaecoloog mag en de eerste echo krijg.
Wachten duurt echt lang he. Ik tel de dagen af tot 29 december. Morgen mvm. Ben zo benieuwd naar de test ☺️
Ik heb ook de 10de, duurt idd nog best lang voordat het zover is. Ondertussen heb ik me ook aangemeld voor MvM en er komt iemand volgende week woensdag langs.